Deyw

Tak tohle ne...nehoraznej masakr,kterej se nezastavi ani na dostizich..naloz akce,drsny hudby..sceny jako remen...Statham je buh...strasny delo..jeste lepsi nez prvni je to jizda jako krava...put me out of my misery ! uz chci trojku !! tenhle film je jako GTA :D ()

LukeUp

Něco tak neuvěřitelně naspeedovaného jsem snad ještě neviděl...Připadal jsem si jak v počitačové hře, ale byl to vážně úžasný zážitek, ikdyž tam bylo tolik nesmyslů, že se člověk nestačil divit. ()

okkac

Větší, šílenější, ujetější. Přesto divácky méně příznivější. V akčních scénách dosahuje epileptická kamera obřích rozměrů a ke konci se z hlavního děje příliš mnoho odbočuje (doktor, dětský Chelios). Příště trochu klidnit hormony hoši a případnou trojku (což je díky finančnímu neúspěchu nejisté) udělat stylem jedničky, když už jste si na ni naběhli. A na to, že hudbu dělal Mike Patton z Faith No More celkem nic moc. Nejlepší část filmu: nástup Amy Smart na scénu. ()

bartias

Začátek je parádní a do posledního vystřeleného projektilu odpovídá tomu, že Mark Neveldine a Brian Taylor znovu točili filmovou variaci na divoké videohry. Úvodní akční scéna je stylizovaná jako videoherní střílečka a vypadá tak samozřejmě a perfektně, že ubohý pokus Hitmana o to samé růžoví závistí. Ale jak se násilí a šílený humor stupňují, pokračování Zastav a nepřežiješ nabere natolik zběsilý kurz, že ztratí vtip. Zbyde jen údiv nad tím, jak divoce je divné. ()

Radiq

Chchch, no tak tohle mě dostalo. Plno skvělejch uhozenejch nápadů a to všechno v takovým tempu, že nevím, jestli se dřív chlámat, nevěřit vlastním očím nebo si užívat akční momenty. Místama je to dost nepřehledný, ale v tomhle adrenalinovým filmu mi to vůbec nevadí. Jedničku jsem buď neviděl, nebo mi vůbec neulpěla v hlavě, ale tohle, to je prostě bomba. No a samozřejmě se to musí brat trochu s nadhledem a nebrat to jako normální akční film. A aji když se ve filmu objeví nějakej kýč, tak to není trapas, ale spíš chláma. ()

sir-dave

Nehorázná kravina :)) ale bavil jsem se u toho extrémně, jen škoda těch zbytečně přehaných momentů, kterých bylo až přes příliš. Kdyby tam nebyli ty vsuvky malého cheva, bitva ala power rangers nebo toho nabíjéní high voltage (faser ještě chápu), tak by to byla skvělá akční komedie roku, která nenudí ani na vteřinu. Takto mi to zkazilo celý zážitek. ()

hollci

Na jednotku sa to síce nechytá ale tak pri tomto som sa nehorázne bavil. Už dlho mi žiaden film tak nezdvihol náladu. ()

tom88

Jesus Christ ! Ani jednotka sa mi nedostala pod kožu, ale dvojka bola odsúdená hneď zo začiatku. Je to príliš zbesilý a úchylný film. Množstvo WTF scén, kamerových WTF záberov. Statham bol síce fajn, je to dobrý bijec a úloha pre neho ako stvorená. Dve hviezdy dávam iba za akciu, ktorej bolo dosť a nebola príliš WTF ako ostatné aspekty. Hudba a zvuk boli fajn, scenár hrozný, dej zbesilý, ale nedá sa povedať, že nudil. Ťažko hodnotiť takúto vec, ale myslím že viac si to určite nezaslúži. Film mi pripadal ako experiment, čo divák znesie. Chápem aj ľudí, čo z kina odídu po prvých minútach. 40% ()

Nivenx

První díl byl super akční nářez se skvělým Stathamem, ale tohle ne! Z akce, která byla v jedničce zbylo tak 20% filmu. Zbytek hodný zapomenutí. Většina filmu, i když má být nejspíš vtipná, je trapná a nudná. Zběsilost je pryč a i když rozpočet filmu vzrostl, tak to není vidět. ()

Sabrewulf odpad!

Vypnuto po 2 minutách. Před filmem si říkám: "Koho bude hrát Statham? Chevova bráchu? Nebo půjde o prequel jedničky?" Kdepak. Člověk pád z letadla na auto a beton prostě přežije. Ale co čekat od blbečků narozených v zemi, kde mají maminky doma Glocky a poloautomaty, na karnevalových kostýmech superhrdinů je varování, že "plášť neumožňuje létání" a agenti FBI si pletou Česko s Čečenskem? Úplně mrazí z toho, že to tolika lidem vůbec nevadilo. ()

otík

To, co v jedničce působilo tak cool, bylo ve dvojce vrcholně špatné. Všeho bylo více, bohužel až přes příliš. Statham si snaží svého magora užít dosyta, bohužel příšerně uvolněná kamera, neskutečné množství sprostých slov a celkově totálně ujetý scénář byly zcela proti slušnému diváckému zážitku. Na druhou stranu - takový film se jen tak nevidí a ještě aby ho pustili v kině. Klobouk dolů, že to dokonce i nějaký groš vydělalo. Jedenkrát to naprosto bohatě stačilo. Jedna hvězda za Stathama, rozhodně ne za reminiscenci Ghost Ridera. ()

Cedr

Tak rádoby zběsilé až to je trapné. Uznávám, že při posilněním alkoholem nebo nějakou veselejší látkou to může být cool, ale tak to by se dalo říct o všem. ()

drexik

Zcela bezdůvodné přidání komediálnosti a bohužel se tento krok nepovedl. Ponechat to v zajetých akčních kolejích byla by to srovnatelná jízda s jedničkou, takhle to smrdělo jejím parodováním. Fuck 3* fuck fuck. ()

Triple H

Ťažké WTF. Horiaci Chelios ukazujúci do kamery fuckera, samé cecky, talk show s Geri Halliwell, pasáž á la gumová Godzilla a iné šmakovičky. Tvorcovia si povedali, že vypľujú tú najujetejšiu vtákovinu aká sa vôbec dá vymyslieť. Toto už nie je film, ale skúška toho čo za sprostosť je divák ochotný vstrebať ako zábavu. Pre mňa tento maglajz určite nie je, i keď všetky kočky boli vážne pekné. Jednotka oproti tomuto pôsobí civilne. Ale zase svojím spôsobom repšktujem odvahu tvorcov s takouto debilitou vôbec ísť na trh. Väčšiu šialenosť som z americkej produkcie ešte nevidel - taký Michael Bay je oproti tomuto len veľmi diétny pokrm. Jedna za pár scén a Amy Smart, druhá za odvahu. ()

Doudis19

Pokud jste úchyl, dement, nebo jen vožralej na plech, pak je určitá šance, že vám tohle hovno příjde i zábavné. Pro nás ostatní jde o zfilmované fantasie úchylnýho, dementního a zřejmě i sjetýho dua Neveldine/ Taylor, kteří to všechno a zároveň nic, navíc podtrhují svým režijním anti-talentem. ()

Motinski

Po druhý krát už som na to neskočil. Statham je zase cool ale spoliehať sa, že opäť zaberie podobne hlúpý scenár je veľký risk. Nápad s elektrinou už pôsobil prefantazírovane a väčšinu času na smiech. Niektoré scény by pasovali viac do bláznivej komédie ako akčnej naháňačky (sex na verejnosti) a ajkeď sa film neberie vážne, už to nie je taká zábava. ()

griph odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Zastav nebo chcípneš? Hádám, že to čeští tvůrci tajtlu úplně nevychytali, jelikož se Džejsn zastavuje celkem často.. Co si budem, je to píčovina a ani to, že je to "nahajpovaný" jak koňský péro neznamená, že to stačí. Jinak celkově nemusím moc japonskou kulturu, i když mám možná rád trochu ostřejší slovíčka, tak ta Ria prostě byla na zabití. :) Tím se dostáváme k dostihům, který byly až nechutný, klidně to mohli o polovinu zkrátit.. jo, bylo to až trapný, hlavně to obecenstvo. Áaa.. fakt kvalitní přezdívka - Čilios? To fakt musíš být ostrej, když máš ve jméně čilli. :) ()

st.jim

Jen díky Jasonovi, kterého mám rád, dávám hvězdičku, jinak je to největší blbost, co jsem viděl letos. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily