Clavius

Jednička byla úlet, ale koukatelný. Toto druhé pokračování jsem nepochopil, většina ujetostí už nebyla zábavná a celkově jsem se hodně nudil. Snad duo režisérů nezvoře Gamera s Buttlerem, protože po tomto bych se toho i trošku bál. 35% ()

rcorp

Jason Statham na place pořadu 'Ty největší shity z MTV'. Moderuje Eda Hrubeš... Red Band Promo bohužel neklamalo tělem. Jednička je adrenalinová mile anarchistická jízda. Dvojka je obyčejná sračka. V třetině jsem to vzdal. 2/10 ()

Thomm odpad!

"Uuuuuuhhhhh.... to je taková píííčovina!!! Japánka je nechutná, pořád sešupy, střihy, nevíš co se děje, furt tam někdo někomu drtí koule, prostřelený kozy z kterých vytejká silikon, no tos nežral prostě... banda šlapek se samopalama, zasranej teplouš co tam zkouší nějaký kung-fu, debilní Japán co se furt tlemí, milion nechutností - úplně zbytečnejch.. hej tyvoe... konec tohleto"_______ překopírovaná Skype konverzace krátce po zhlédnutí sračky (filmu). Myslim že líp už bych to nevystihl. ()

maty39

No nevim jak ostatní, ale já si Crank 2 užil maximálně. Totálně nekmpromisní šílenost, která mě uvedla do stavu permanentní extáze s nekontrolovanými záchvaty smíchu při každé druhé scéně. Totálně kulervoucí nekompromisní akce a nahláškovaný Jason BŮH Statham s výrazem nezastavitelného Terminátora. Asi to opravdu není film pro každého (došlo mi to, když se mnou už nikdo nechtěl jít na tento film potřetí během dvou dnů do kina - do té doby jsem si fakt myslel, že každej musí Crank 2 milovat). Já osobně miluju každou vteřinu a každou hlášku. Už jsem toho viděl hodně, ale tohle mě fakt dostalo. Crank 2 je jako silná droga, ze které se většině lidí dělá zle ale ten zbytek je ve stavu nepopsatelné extáze (bez škodlivých účnků). Kulervoucí, dechberoucí, nekompromisní, brutální a fašistické. Dost mi to připomíná druhý díl Mizerů. Tvůrci se naprosto urvou ze řetězů a udělají si film pro radost narvaný až po strop tím nejdivočejším z jejich fantazie. Když k tomu přidáte hromadu talentu, Jasona KURVA Stathama a polonahou Amy Smart, tak dostanete Crank 2. Film pro 10% šílenců a hrozbou pro ostatní. ()

poet

Tento film sa proste nemôže brať vážne. Je to proste "motherfucker" jazda od prvej do poslednej minúty. Hláškujúci Statham, ktorý sa prediera potravným reťazcom a šialený strih dodávajú ten správny elektrický náboj poháňajúci celý film...... IMHO jeden z posledných filmov v ktorom sa blysne David Caradine. ()

lucyeee

Teda to byla pěkná blbost........... ale musím přiznat, žě pár scén mě tam teda vážně pobavilo :0) ale s jedničkou se to nemůže ani srovnávat!!!!! ()

(Z)denny

Chev Chelios se vrací k životu a při zbrklém úprku městem se snaží, aby si ho alespoň na nějakou dobu zachovat.. Na rozdíl od jedničky, kdy Chelios potřeboval potlačit hladinu jakéhosi čínského sajrajtu ve svém krevním řečišti zvyšením produkce adrenalinu, se ve dvojce potřebuje jenom trošičku dobít. Normální člověk, aby si "dobil baterky", tak si zajede na chatu, k moři, na hory, ale Chelios ten né. Ten si přidělá autobaterii na bradavky, osahává dráty vysokého napětí a i jinak dělá spoustu nesmyslných a životu nebezpečných věcí.. No po pravdě - vytváření elektřiny třením o starou babku mě opravdu pobavilo.. ()

El Loco

ULTRA COOL? ULTRA SHIT! Táto bezmyšlienkovitá megatestosterónová jazda ma veľmi nebavila už ani v prvom vydaní, ale toto bol vrchol neschopnosti. Nelogické, trápne, hlúpe, neoriginálne a ja neviem ako to ešte negatívnejšie opísať...Statham sa k takýmto úlohám zaškatulkoval už pri Transporterovi (kde to však aspoň ako-tak ide) a je to veľká škoda, pretože má podľa mňa na viac. Väčší nezmysel je snáď už len Tetsuo... ()

Pavelos

Po kvalitním prvním díle přišel opět krok zpět.. Celý druhý díl se tak nějak snaží kopírovat první, takže vás tam až na pár vyjímek nemá co překvapit.. Pořád máte ten pocit že jste to už viděli v prvním díle.. Ale...za neskutečnou rychlost snímku, herecké obsazení a přimhouření levého oka se tento film řadí něco nad lehký průměr, takže zasloužené 3*.. ()

Furmi

"fuck you Chelios". Vuááááá, takto dobre som sa už dlho nebavil. Namakaný, vtipný akčný, negýčoví film ktorý nenechá ani na chvíľu vydýchnuť a neviem prečo, ale aj napriek tomu aká sprostosť to bola prišlo mi to celé veľmi logické a podobné humusácke, akčné, odporné, uhrešené krvavé komédie proste milujem (viz. Snatch). Film sa môže zdať ako amatérčina ale neviem ako iný ale ja som v ňom našiel kopu inteligentne poskrývaných odkazov nielen na iné filmy, ale aj na iné záležitosti. Crank 1 ma tak nevzal ale dvojka, dvojka je proste pecka a mňa kompletne i napriek svojím veľkým, do oči bijúcim nedostatkom totálne odrovnala. 86% ()

Brejlil

Skoro stejná jízda jako jednička, kterou bohužel shazují dvě věci. Celý koncept s umělým srdcem sice vede k několika brutálním kouskům, ale jinak nemá hlavu ani patu. A konec: ohnivý mužíček a jeho žhavé objetí. What the fuck! ()

Stanley619

Tohle už je na rozdíl od jedničky trošku ohrané a místy malinko nelogické, ale přes tohle všechno je Statham pořád to nevyzpytatelný hovado, který mi do filmu sedne, jako nikdo jiný. Pořád se dá zasmát těm jeho hláškám i situacím, kterých ve filmu rozhodně není málo. Chev Chelios mě prostě baví a určitě bych se nezlobil za další pokračování. 70% ()

tom.cube

Zatímco jednička byla skvělá adrenalinová jízda, Crank 2 je jen pozérskou přehlídkou těch největších absurdit, kde jsem měl problém neobracet oči v sloup při každé druhé scéně. To je tak, když někdo neumí v nejlepším přestat... ()

Hepy13

Nabij mě. Cože? Prostě mě nabij! Přejmenovat film by nebylo na škodu, třeba na "Nasereš Stathama nepřežiješ". Jason alias Chelios samozřejmě nesmrtelný jak jinak. Totální šílenost tenhle film ale já se chlámal snad ještě víc než u jedničky. Samý tlustý černoši, děvky, pasáci, rejžožrouti, a ty "Fucky" už jsem pak radši ani nepočítal. Statham se mi v žádných filmech nelíbil víc než v Zastav a nepřežiješ. ()

arcticsky

Jóóó...dobře ulítlé...a hudba Mike Pattona - jak jinak než výtečná! Sebeironické vystoupení Davida Carradina taktéž bombové....80% ()

Stocki

Zázrak se nekonal, toto pokračování totiž jedničce zdaleka nesahá ani po kotníky. Občas, především ke konci už mi to přišlo hodně nesmyslné. Škoda, mohlo to dopadnout lépe. Stejně tak jako v prvním díle i zde zvedám hodnocení o jednu hvězdu kvůli Amy Smart :-) Horší byl i český dabing, který jsem v polovině už raději vypnul a přepnul na originál stopu. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily