bourec

Prvnímu Zastav jsem dal jednu hvězdu,i přesto jsem sáhnul po dvojce.No,měl sem se na to vysrat.Stejný scény,stejná rádobyzápletka,režiséři na tripu,prostě nádherná slátanina.Je to tak rychlý,že to vůbec nestačíte sledovat.Naštěstí ten příběh je tak prázdnej,že vám to bude za pět minut u prdele.10%. ()

Sandstorm

Naprosto zbytečný pokračování, který kazí dojem z tak výborné jedničky. Nezachrání to ani Statham ani prdelka Amy. Větší přeháňku jsem dlouho neviděl aneb počítačová hra běžící na pozadí jedné scény, vypadala reálněji, než celý film. 40% ()

Aelita

Kvintesence ADHD, PC her, adrenalinu, reklam a klipů, porna, pixelace, filtrace, exploitation filmů všech žánrů a bezbřehé amorality a sprostoty. Kdyby lidstvo vyhynulo a nějací mimozemšťané našli DVD s tímto filmem, pak by z něj vykoukali vrchol lidské kultury začátku 21. století, kdy zásoby ironie došly, postmodernismus sežral sebe sama zevnitř, vzkvétá absurdita a sebeparodie a přežívají jen supermani a superwomani běžící přes mrtvoly. Zastav se a vypadneš z kolotoče. Dá se vymyslet ještě něco kulturnějšího pro dnešní dobu? ___ Nejnabitější elektřinou byla scéna bitvy King Kong vs. Godzila a finálního osvícení Terminátora kříženého s Hulkem, nejklíčovějším zas rozhovor s klukem a jeho matkou v televizní show. A narozdíl od The Dark Knight Rises, který se tváří jako vážné dílo, je Crank upřímný a prvoplánový – nate, lidi, máte, co vás baví, a ubavte se k smrti. Ruka se přímo natahuje kliknout na pět hvězdiček, avšak ne - počkám na trojku, třeba vrchol human waste culture bude navýšen. ()

Attta

Zde opravdu musím uznat pokles kvality a ubrat na hodnocení, protože kvalitativně i nápadama se určitě s jedničkou nemůže rovnat a je to spíše taková odrhovačka. Nicméně jsem se u toho stále dobře bavil, zasmál i napjatě sledoval. Je to magořina, ale naštěstí úmyslně, a tak i přes všechny zápory dávám 3 hvězdy. Opět platí to co u jedničky - dabing nebrat.!!!!! ()

TomikZlesa

Nehorázná kravovina, kterou opět drží nad vodou šílenost, zběsilost, akce a prakticky nulová nuda. Škoda několika málo vysloveně trapných scén. Celkově však horší než jednička. ()

Agoran

Sel jsem do kina na dvojku Crank, ale dostalo se mi jen tak 10% akce jednicky, zbytek prebily nechutnosti. Oteze nejspise popadl nekdo z TROMA, jinak si to nedovedu vysvetlit. Je to az prilis silene, na coz by mel byt divak pripraven... ()

C0r0ner odpad!

Občas je nějaký výplach potřeba, ale pokračování blbosti, která mi úplně nesedla, mě minulo víc, než bych sám čekal. Není v tom už ten moment překvapení, všechno je tak strašně přehnané, nereálné a nelogické, že jsem měl vážně problém to dokoukat. Po lobotomii by to byl nepochybně můj nejoblíbenější film. 10% ()

Fallen_One

Dvojka už je o poznání horší než jednička a je z ní číšit ta snaha o to vyrovnat se prvnímu dílu. Navíc dvojka je mnohem méně uvěřitelná. Je tam sice plno akce, ale některé nové i staré charaktery jsou...no, v Americe je možný všechno, ale tohle už všecko přesahuje. Trochu překombinované, snaha o největší šoky a srandu za pomoci slovíčka fuck a whore nejsou zrovna ten nejlepší recept. Ale člověk se u toho baví, takže stačí vypnout mozek a sledovat. Díky neuzavřenému konci a osudu všech hlavních postav musím snížit hvězdu. Že by náběh na trojku? A ještě jedna věc pro fanoušky Amy Smart a příležitostné onanisty - v tomhle filmu uvidíte opravdu téměř všecko z její krásy. ()

Wormboy

Ak by to trvalo 40 minut, dal by som minimalne 4*. Vypnutie mozgu a pivo spravia svoje, avsak udrzat hladinu ocakavania a zabavy pri takejto jazde na vysokej urovni je tazke a nech sa druhy Crank snazi ako chce, nedari sa mu to. Je to rychle, je to obcas vtipne, je to superultracooloidne, avsak v konecnom dosledku je to sialene nudne. 2,5/5* ()

plechi

LOL, to byla sranda, uchylarna, magořina a psycho jízda... spousta neuvěřitelných blbostí, ale co, je to sranda... od začátku to bylo jako bych hrál nějakou pořádnou akční gamesku :o) ()

Juto

Nasleduje rovnaký vzorec ako ten prvý, s jediným rozdielom: Podarilo sa im povzniesť akciu a vulgárnosť za šialené výšky originálu. 5/10 ()

c.tucker

Nehorázná úchylárna. První půlhodinu mi vůbec trvalo dostat se do tempa filmu, ale když už jsem tam byl, tak jsem si to jen užíval. Nelze u toho vůbec přemýšlet a už vůbec ne ještě něco jiného. Zběsilost sama a tak o 100% zběsilejší než předchozí díl a to je co říct. ()

okkac

Větší, šílenější, ujetější. Přesto divácky méně příznivější. V akčních scénách dosahuje epileptická kamera obřích rozměrů a ke konci se z hlavního děje příliš mnoho odbočuje (doktor, dětský Chelios). Příště trochu klidnit hormony hoši a případnou trojku (což je díky finančnímu neúspěchu nejisté) udělat stylem jedničky, když už jste si na ni naběhli. A na to, že hudbu dělal Mike Patton z Faith No More celkem nic moc. Nejlepší část filmu: nástup Amy Smart na scénu. ()

fars

Fuck you Chev Chelios! Jason Statham je neskutecny reznik, a Neveldine a Taylor jsou blazni, protoze neco takoveho si fakt dneska nikdo nedovoli :-) Prvni Crank byl sice naspeedovany hodne, ale stejne je to jen slaby odvar oproti dvojce. Jak by rekl klasik: vsude jsou prdele, krev a streva. Je toho moc? Popravde ja si z toho vlastne udelal takovy tridilny serial, a fungovalo to vyborne :-) Ze to je nerealna blbost? A myslite ze u filmu zacinajici tim, ze hlavni hrdina spadne z vrtulniku a prezije, ma cenu resit realnost? Samozrejme par scen je tam az moc tezce wtf (treba souboj v elektrarne ala strazci vesmiru na tripu), ale jinak jsem si film neskutecne uzival. Crank 2 je nejvetsi ulet jaky jsem kdy videl, bud pristoupite na pravidla hry (tzn ze zadne nejsou, tvurci se tu fakt s nicim neserou) a uzijete si to, nebo si reknete ze to je proste moc a film splachnete. Asi je jasne ze ja jednoznacne patrim do te prvni sorty :-) ()

Deverant

Chev Chelios se probouzí. Tluče nějaké lidi, bere pistoli, jde, vybíhají zlí hoši, zastřelí je, bere si brokovnici a – strčí ji tlustýmu samojcovi do prdele. Druhý Crank je videohra. Tohle už není film, ze všeho nejvíc to vypadá jako gameplay video, které kdosi z nějakého zvráceného důvodu natočil s živými (většinou) lidmi. Je dementní, perverzní, občas zcela záměrně nesmyslně odporný a nechutný („a teď tu druhou“). Opiový sen retardovaného milovníka GTA. Přesto je po většinu stopáže absurdním a úchylným způsobem zábavný. To Shadwell: to co píšeš o „novátorském relativizování kartesiánství“ jsou nesmyslný a nabubřelý kecy. A v klasické době se člověk ani omylem nepovažoval za duši obdařenou tělem, to tak možná u Platóna. ()

zorro

Až moc mi to připomínalo první díl, který byl výborný, ale nevzpomínám si, že by v něm byla až tak bláznivá kamera. Kluci za taktovkou kopírují sami sebe, ale stále se člověk rád podívá ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily