JARDAHONDA

Po našléplé jedničce je druhý díl sice ještě více naspídovaný, ale to jaksi nebylo nutné.. Stathem podal sice výborné herecké výkony, ale přeplácaný scénář a zmatený střih, zařadil film k průměrnému béčku. Film má sice důsledně propracovanou audiovizuální tvorbu se skvělými prvky počítačových her, tím se ovšem děj hodně vymyká reálu.. 50% ()

SONNY07

Jason Statham se nezastaví, nic jiného mu také nezvývá. Miluju jeho "obvodního lékaře", bez licence - brutální profesní život, zajímavá klientela. ()

Leo.DiCaprio

Zastaneš a neprežiješ patrí do subkategórie, kde autori našli skvelý nápad, no ten v jeho jednoduchosti na prvý šup totálne vyžmýkali. A keď sa ukázali, že to bola trefa do čierneho, mali v podstate dve možnosti. Nakrútiť to isté znova alebo ešte viac pritlačiť na oko diváka a vydrancovať pôvodnú ideu do absurdity. Ak sa vám páčil prvý diel, rozhodne skúste aj tento, aby ste videli nové či známe kúsky Cheliosa v inom podaní. A ak sa vám jednotka protiví, dvojke sa vyhnite širokým oblúkom. ()

Jinpachi

To jak se zmákne jednička, dává prostor tomu, zda bude pokračování, či ne. Tohle jej mělo, ale nebylo to krapet přehnané? Měl jsem chvíli dojem, že to bylo přepísknuté víc než skomírající móda a šatník Lady Gaga. Bylo to opět ujeté, bylo to namakané jako hospodský povaleč od zvedání píva, ale kvalitu to ztrácí svojí zvyšující se absurditou. Absurdnost a bizarnost je mým hledaným cílem, ale i něco takového musí mít přece nějaký smysl, když to ten smysl postrádá, je to nezajímavé, utahané a banální víc, než prodavačka zeleniny ve skotské prodejně. Je to jako videohra, kterou bych si klidně zahrál, ale už bych se k ní nevracel. ()

RADX1

Oproti jedničce je to pro mne naprosté fiasko. Člověk přemýšlí, zda jde opravdu o tytéž autory z prvního dílu. Šilenosti okolo nesmrtelnosti Cheliose zůstaly, ale u naprosté většiny zde chybí nějaké rozumné zasazení do příběhu. Především mi vadilo přehnané cpaní brutality do každého akčního záběru - s nerálností a brutalitou jsem počítal - v tom tví zábava Cranku, ale když se to přežene .... prostě to už není ono. Také nosná dějová linie nebyla nic moc. Aspoň zde bych uvítal převahu rozumu nad absurditou. Hold se musím se opakovat. Když se to přežene.... Nevím proč, ale velmi často jsem měl pocit, že se dívám na nějaký Bollywoodský, Hong-Kongský či jiný asijský akční odvar, nad kterým by možná ohrnuli nos i jinak náruživí diváci tohoto stylu. ()

+sfinx+

Komiksová šílená splácanina akčních, bizarních, násilných a šílených výjevů. Na jedničku to rozhodně nemá, nový styl se nepovedl. Je to jen šílená provokace pro epileptiky, víc nic. Nahatý holky, šukačka na dráze a Ghost rider patří k pár světlým momentům. Zbytek je průměrný akce v podprůměrným obalu. ()

joffreydepeyrac

Kdyby to bylo dobre natoceny, tak by se tomu ten idiotskej dej dal odpustit (jako treba v Sejmi je vsechny). Ale ono neni.Ma to kvalitu viralu z jutjub. Vypnul jsem to po dvaceti minutách, tak nevím, jestli se tím hodnocením nějak neprohřešuji proti pravidlům, když jsem to neviděl celé. Ale tolik času nemám, abych jím takhle plýtval. ()

kreyson13

Jen jsem zíral. Je to parodie, nebo to je komedie? Na parodii to bylo nějaký moc divný, na akční film taky divný. Přislo mi to jak zkouřený Scary movie. Ty pornoscénky jsem taky nějak nepochopil, Nic proti pornu, ale tenhle film byl divnej. Jasona mám rád, ale tohle byla pekelná srágora. Aneb jak pejsek a kočička vařili dort. Všechno dohromady a výsledek k blití. ()

PORTER44

Chvílema docela dobrá komedie,ale na druhou stranu řezání bradavek nožem a sekání lokte byla pěkná husťárna a potom dva gumový obři v elektrárně.Oproti jedničce slabota. ()

goodridge

Milujem každý strih, každú hlášku, každý nápad v tomto filme. Je to lepšie ako jednotka, vlastne mne sa to páčilo viac. ()

pCCb

Tak že má film něco společné s počítačovými hrami, to mě teda vůbec nenapadlo. Asi proto, že počítačové hry hraju už skoro 30 let :-) ()

ROSTABAR

Katastrofa, mělo mě varovat relativně nízké hodnocení na CSFD, ale Jasona Stathama mám rád, tak mi to nedalo. Chtěli udělat rádoby vtipný a odlehčený akční film, ale výsledek nestojí za nic. Přehnaně sexuálních záběrů. Záběry na různé rozkroky mužů či žen asi měly zaručit úspěch filmu, ale je to spíše trapné. Občas se vyskytne slušná akční scéna a trochu napětí, ale to je asi tak všechno. ()

AtemuLukas

No tak tohle bylo už na mě trochu moc. Jako jednička se mi tak nějak i líbila. Ovšem dvojka je už fakt absolutní bizár. Opět hrozně předvídatelné a takže hned od začátku filmu víte, že Chev přežije prostě všechno. Už od prvních pár minut filmu víte, že absurdní situace, které hrdina musí vyřešit bude jen přibývat. Možná, kdyby to nebylo tak moc přepálené, tak bych si to užil více, takhle jednou a dost… ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily