Blazis34

Narozdíl od prvního dílu, který se mi opravdu velmi líbil, dvojka mi přijde na to spíš parodie. Jednička byla strhující akce od začátku do konce bez nudných a zbytečných scén, za to druhé pokračování bohužel pro mě tyto scény obsahovalo. ()

ekube

Autori jednicky si asi dovolili to co v jednotke nemohli. Crank 2 je oveľa šialenejší, nadupanejší, akčnejší a boh vie ešte aký. Jednotka ešte mala aký taký dej, toto už je len skôr sled epizód, väčšinou tak neuveriteľných až je na pováženie, či môžu zaujať širokú verejnosť. V tomto filme sa proste nedá hovoriť o výkonoch hercov, ani kamery ani podobných vecí. Kto jasal pri šialených scénach z jedničky teraz bude jasať ešte viac! No kto už jedničku bral ako podpriemerný film teraz to bude preňho utrpenie. Pre mňa je to však kurevská jazda! ()

Bobofon

Postaveno na zcela totožných základech jako jednička, jen ve všech směrech šílenější. Skvěle ohromující a brutální jízda zhruba po půlhoďce začne vyprchávat a posléze, s tím jak přibývají prázdná místa, ke konci trochu nudí a závěrečná přestřelka je už jenom trapná. Statham ale uhrál co se dalo a je pořád cool. Nejlepší hláška: "To bylo naposledy, co mi provětral p*del před dvaceti tisíci lidma!" ()

matoon97

Originalita je takmer žiadna a dej je tak sprostý, ale ja proste nemôžem dať menej ak 4*. Pretože : hraje tam Jason Statham, a jeho výkon je užasujúci. (2* za to.) Kamera je takmer nezabudnuteľná (1*) a super bitky plné akcie si ma našli (2*) takže, dal by som aj 5*, ale to je príliž veľa, lebo 1* uberá myšlienka, ktorú by snáď vymyslelo aj 5 ročné decko. Najprv som nechcel chápať, prečo film dávajú od 18, ale asi po 10 minútach som v tom mal jasné :). (čudujem sa že tu na csfd neudávajú žáner scifi). 75% ()

Zodiak

Totalni ulet, mozek klidne nechte doma v zadnem pripade ho nebudete potrebovat. Adrenalinova jizda borici vsechny hranice (brutalni souloz na draze je opravdu MASAKR) Pro milovniky konzervativnich filmu to bude prochazka peklem... :) 80% Jason v nejnasranejsim filmu tohoto leta. ()

White-Man

Už jednička byla taková hodně absurdní, ale bavil jsem se. Ale dvojka je po všech stránkách mnohem absurdnější než předchudce. Některé scény jsou hodně hnusné (např. řezání bradavek) a některé snad ani nemohou být myšleny vážně (hlava v láhvi). Nemůžu říci, že jsem se u filmu nebavil, ale zase jsem opravdu nedokázal vypnout mozek natolik, abych nad většinou scén nekroutil hlavou. ()

jack_scott

Jedna z nejlepsších neasijských šíleností, jaké jsem kdy viděl. Ve filmu je všechno v pozitivním smyslu šílené, spád je přímo neskutečný. Tak má vypadat film k pobavení, to se autorům povedlo. Atmosféra je vážně skvělá, Uwe Boll by se na to měl podívat, jak se točí "videoherní" filmy. GTAčkovost doplňuje i soundtrack, místy ala Vice city. Prostě super. Že je to nelogické a šílené ani nevadí, v tom tempu akce o tom člověk vůbec nepřemýšlí- tak asi takto má soudruzi vypadat akční film. Statham zde předvádí lepší výkon než obvykle, vypadá to, že mu šílené věci sedí. Obzvlášť na závěr vypadá absolutně neskutečně jak hoří......úplně ďábelsky! Skvěle sem se bavil, což u tohohle typu filmu fakt chci, takže dávám plné hodnocení ***** a 100%, snímek si to vážně zaslouží. ()

Efreeti

Snaha naklonovat úspěch jedničky bije do očí, ale to by snad ani nevadilo. Snad všechny postavy krom hlavního hrdiny jsou jako osina v zadku (jmenovat zaslouží především Bai Ling a Efren Ramirez) a jen vidět je na plátně mi způsobuje fyzickou bolest. Neveldine a Taylor si asi myslí, že na to vyzráli, ale pravda je taková, že kyčovitější,trapnější,hloupější a vlezlší než cokoli co sem viděl za poslední půl rok. Kloubouk dolu za Godzilí loutky...nevěřil bych že někdo bude mit odvahu tohle pustit do TV natož na plátna kin. ()

Filipes

Šmarjáá, režiséři měli asi jen jednu židli a jeden druhýmu stál na hlavě. Jinak si to vysvětlit nedokážu. Pánové scénáristi si zase pro změnu řekli, že když psali jedničku byla to nuda a tak si na psaní druhého dílu dali pořádnou čáru v podobě plakátu prvního dílu..a pak to takhle dopadá. Amy Smart mě nedostane i když je prostě fucking gorgeous.. ()

Martin888

Ty vole, ty vole ty vole,..... Tohle byl snad ten nejujetější film, kterej vlastně film není. Je to souhrn scén - videoklipů, které by měly být podle všech fyzikálních zákonů trapné, nudné a nechutné. Jenže,..... jenže jsem u toho brutálně skvěle bavil :-) je to takovej film, kterej nepustíte žádnému svýmu známýmu, ale potají umíráte smíchy, zatímco se na to díváte pod peřinou. Tolik koziček a prdelek jsem neviděl snad ani v pornofilmu, prostě masakr - stávka pornoherců, brokovnice v řiti, ojíždění staré důchodkyně, šílená čínská kurva :-) schválně udělám malej test přepnu náhodně na pět míst filmu a řeknu vám scény - 1.cpou Cheliosovi umělé srdce do hrudíku, zatímco se na to vyděšeně dívá, 2.kurvička v policejním olizuje Evu, 3.fretka co si olizuje kulky, 4.Chelios do sebe pumpuje elektřinu v Highlander stylu, 5. starej děda ochmatává černou šlapku :-) - no udělejte si obrázek sami. ()

Saljack

Na jedničku to nemá, ale furt je to super akce. Škoda akorát toho souboje, jak jsou přerostlí figurky to ubralo filmu hodně. ()

mauik

You must be f*cking kiddin´ me... Oh, you are. Then thats all right:-) Dalsi fetacky videoherny narez, ktory akoby tocil Tarantinov syn odchovany na MTV a redbulle :-D P.S.: Vote for Pedro and kill Bill :-D ()

kadles

Druhý díl efektivně vykrádá jedničku, ale když překousnete, že Jason přežil pád z helikoptéry a není vysvětleno jak, konečnou střílečku, která vůbec nedává smysl. Budete se bavit u hláškujícího Jasona a jeho šílenými způsoby dobíjení srdce. ()

Achab

opakování téhož, snaha navázat na neúspěšný předchozí první díl. Vystavění základů příběhu na písku, kdy sebeměnší otřes a zaváhání rozsype celou stavbu vyprávění. ()

Matthew00

Obrovské sklamanie oproti jednotke veľká groteska ale žiadný príbeh. Je to ako boj ´´supermana proti Lexovi Lutherovi´´ podľa mňa aj najhoší film kde hral Jason Statham. ()

rafix

Tak tohle bylo pěknej nářez.. Lepší naž ta jednička. Více akčnostia trochu překvapujícího vtipu. Mě se to moc líbilo a můžu to moc vřele doporučit. ()

Miloško

Jednotka bola dobrá,ale toto pokracovanie je jedna velka vykradacka,nemá čo nove ponuknut.jedine skveleho J.Stathama. Mark Neveldine a Brian Taylor po Gamerovi natocili dalsiu sračku. 2/10 ()

jjimmy

úžasné, také ako jednotka, kto mal rád prvý diel, jednoznačne musí obľubovať aj druhý!!! non-stop akcia... :))) paráda ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily