smerfetka

Líbilo a moc! Mám ráda filmy z vězeňského prostředí kde můžete vidět, jak okolí člověka změní. Je to drsný film ()

cernymotyl

S hlavní postavou jsem se sžil. Dostat se do vězení za takový čin se může stát asi každému z nás. Nebo alespoň mě ano. Přistihnout nějakýho zmetka jak mi šmejdí v domě, dopadl by nejspíš stejně. Ještě, že u nás nejsou věznice tak drsný jak v Americe. Nebo si alespoň myslím, že nejsou. :-o ()

snupko13

Rodina je dôležitá, či už v skutočnom svete, ako ho pozná väčšina z nás alebo vo väzení. Záleží, ktorej dáte prednosť. Skvelý drsný film z väzenského prostredia, mi pripomenulo reálne zábery z rôznych dokumentárnych filmov pochádzajúcich z väzníc s najvyššou ostrahou, kde ozaj väzni ohadzujú dozorcov vlastnými výkalmi, atď. Snáď hollywoodsky záver si autori mohli odpustiť. Neviem ako by to skončilo, kebyže sa mu žena nevráti :). Z toho blata by sa asi už nevyhrabal. Val Kilmer ma opäť utvrdil, že je skvelým hercom. Príjemným prekvapením bolo obsadenie Stephena Dorffa, ktorého som doteraz zaznamenal len ako upíra z Bladea. Proste film je asi momentálne to najlepšie, čo sa modernej väzenskej tématiky týka. Super! PS: Aj vy ste mali pocit, že by ste svokru obvineného najradšej uškrtili? ()

fErnesto

Chytlavé drama o tom, jak se může celý život pěkně rychle podělat jedinou, zdánlivě nevinnou situací a jak se může ještě víc podělat už takhle dost podělané. Náhled do smradlavých cel plných nasteroidovaných hovaďáků, rozdělených do skupin, mezi kterými jsou nejsilnější ti, kteří nezradí své ideály. Supr zatažení do vězeňských pravidel,těch psaných i nepsaných. ()

luke4ever

Podobný styl tu byl už mnohokrát. Val Kilmer nebyl špatný, Dorff jistými chvílemi nepřesvědčil, ale ani nezklamal. 70 %. ()

TomCruise

Tak tento film ma velmi prekvapil....hrozne sa mi paacil...ale mohol by mi niekto prosim vas vysvetlit ten zaaver??preco sa tak lahko dostal von z toho vezenia??ved zabil policajta....ak by to vedel nekto vysvetlit napiste prosim postu...dakujem ()

Sonny

Není tam nic moc víc, než co v jiných obdobných filmech. Ale nemá moc slabých chvil a není ani příliš patetický. Lepší trojka ()

lada32

Jeden z nej filmu z vězenského prostředí jaký jsem kdy viděl.Opravdu doporučuji ke zhlédnutí.Povinná do kinotéky ve všech našich věznicích.Kdybych byl vězen,považoval bych pobyt na Borech jako vonavou procházku růžovým sadem.Drsné,brutální ne tak milosrdné a smířlivé jako třeba Vykoupení z věznice Shawshank.Nedivím se hrdinovy jeho touhu to přežít,když na něho čeká taková krasavice v podání Marisol Nichols.Mimochodem slyším o ni poprvé. ()

Matt2626

Slušne natočené z realistickým základom. Ale. Plné násilia, beznádeje, smútku. Vedel som do čoho idem, ale aj tak t nebol môj šálok kávy. ()

Trescha

Pro mě velmi milé překvapení. Val Kilmer je tady opravdu vynikající,hned za ním je výkon Stephena Dorffa. Příběh sice klasický možná až omletý,ale já mám pro filmy z vězeňského prostředí prostě slabost. Už pěkně dlouho jsem nepřál nikomu smrt tak jako Perrineauovi;-) Atmosféra filmu a realistické prostředí mě natolik vtáhli do děje že jsem chvílema fandil jako na fotbale:-D Hoodně silné čtyři!! ()

mimuzik

Velmi zdařilé vězeňské drama, které vás od začátku do konce nepustí. Filmy s podobnou tématikou mám velmi rád, proto jsem nemohl odolat ani tomuto počinu. A rozhodně jsem neudělal špatně, klasický příběh, skvělé herecké výkony a výborná atmosféra - celé to ladí dohromady a má to zkrátka svoje kouzlo. Já byl spokojen. ()

Stealth2

Syrové drama. Stephen Dorf je výborný herec, uvěříte mu naprosto vše. Sam Shepard stačí těch pár okamžiků z celého filmu...správnej chlap. No a Val Kilmer...konečně pořádná role...po letech. ()

xpluhace

Tohle už jsem viděl ve filmu tolikrát a to jsem toho zase tolik neviděl :P To si asi řekne každej, možná snad kromě té druhé věty, ale film vás hned přesvědčí o tom, že z celé řady těchto filmů vybočuje a to velmi výrazně....Neskutečné herecké výkony vás donutí uvěřit, i když nebudete chtít(a to nebudete!), všemu co vidíte a cítíte a věřte mi, že to budete vydýchávat hodně dlouho...není to patrně čistokrevných 5 hvězd a možná to stáhnu po druhém zhlednutí na naprosto zasloužený 4 hvězdy, ale teď nemůžu jinak... ()

complex

Dráma s menším rozpočtom, ale zaslúži si uznanie... síce je to opäť väzeňská tématika, ale naozaj tento príbeh stojí za to... zosobnenie postáv je veľmi ale naozaj veľmi dobréh a príbeh je pútavy po celý čas, len koniec by som trochu predĺžil aby to malo ešte väčší spád... inak naozaj veľmi dobre spracované ()

The Rock zůstane akční

The Rock zůstane akční