S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

lukasch

Kevin James mi nikdy nepřišel vtipný, stejně jako tahle "Tesco" variace na Smrtonosnou past. Záporák špatný, hlavní hrdina nudný, děj plytký a chybí agent FBI Johnson :) Jako reklamní šot na vozítka Segway to stačí, ale na celovečerák s plnou cenou v kině ne. ()

Hanys_

Jayma Mays je neodolatelná a tak se vůbec Kevinu Jamesovi nedivím...Asi se mi víc líbila ta první půle (tzn Paulovy šílené zážitky z práce) než následné přepadení obchoďáku, které se neslo v jednoduchém stylu "Paul je tlustej nešika, ale stejně všechno zvládne". Nenáročné, pohodové a hlavně vůbec ne tak špatné, jak jsem si při čtení komentářů myslel. 6.5/10 ()

divak84

napsal bych i že to je solidní laciná komedie, která nechce urazit spíše jen vyplnit opravdu nudný den těch lidí, kteří se spokojený s opravdu tupoučkým filmem, který semtam pobaví. ale opak je pravdou. s přibývající stopáží se zamotáváme do větších sraček v podobě toho nejmarnějšího přepadení obchodního domu, které by tak nezmršili ani Marv a Harry ze "sam doma". Film se však zbytečně snaží semtam (nebo spíš nezdravě často) tvařit vážně a tak nějak si hrát na akční komedii, což tohle určitě není. je to spíše hloupá komedie, která však neumí pobavit širší publikum, ale jak sem napsal, pouze diváky spokojící se s opravdu nejslabší formou vtipu. vyložený odpad to však není, protože semtam (opravdu ale jen semtam) vas film donutí minimálně škubnout koutkem pusy ()

dopita

No je to volovina, co si budem povídat. Občas trochu trapná, občas trochu vtipná, občas uplně blbá. Akční poslední třetina je celkem o hovně. Nebejt Kevina Jamese v hlavní roli, asi bych hodnotil o jednu hvězdičku míň. ()

MadChick

Ten film nebyl nijak výrazně špatný, ale až na vyjímky jsem se vůbec nesmál, což je u komedie špatné. Také je zde poměrně výrazně patrná sestupná tendence vtipných situací s postupujícím časem a naopak s vzestupná tendence nelogičností a stupidních nápadů. Konec pak jako třešnička na dortu je klišé až na půdu. Jedna hvězda patří jednoznačně Kevinu Jamesovi, myslím, že odvedl solidní práci, ale nějak mi to prostě nefungovalo a druhá za první třetinu filmu. 45% ()

pih-poh

Mám rád blaznívý komedie, ale tohle byla fakt KOKOTINA! Co pokus o vtip o trapárna. Jedna hvězdička za krásnou Jamu Mays. ()

Mauric

Hanlivá nálepka "typicky americké" by na DVD s Paulem Blartem seděla jako ta Pohlreichova na pětihvězdičkovou restauraci. Americký sen o tom, že i tlouštíci mohou během čtyř vteřin zdolat dvoumetrový plot, mě příliš nenadchl i přes pár vtipných momentů. To, že Blarta nechali nemalou část filmu popojíždět v osobním vozítku prázdným supermarketem, sráží film pod hladinu průměru. Na Jaymu Mays (Paul by přece nezavadil o žádnou ne-superkočku =o) ) je sice slastný pohled, ale v titulkách mě zklamala. Její plakát si nad postel už nedám.. :-D ()

Jayem

Rozpočet - $25,000,000, Otvarací víkend - $31,832,636. Ako by asi dopadla Smrtonostná pasca keby to bola komedia? Asi nejako takto. Tento film sa stal hitom a spravil z Kevina Jamesa hviezdu. ()

Dallas

Pôvodne som dával veľmi pohodové 3 *, ale po pozretí Rogenovho Observe and report musím jednu prihodiť, lebo to Policajt zo sámošky totálne valcuje. 70% ()

Matros

Průměrná komedie, která ale rozhodně dokáže pobavit. Čekal jsem podle hodnocení některých uživatelů, že to bude celkem peklo, ale naprosto v pohodě. ()

Ricky_CZ

První polovinu filmu jsem se hryzal do ruky vzteky, proč se sakra dívám na film o tak nechutně otravným tlusťochovi...Pak jsem si na něj ale začal zvykat a druhá půle už byla jen čistě o pasivní a klidné konzumaci...Není to zlé...Taková smrtonosná past pro tlouštíky ve formě komedie...Příjemná jednohubka... 55% ()

filipvrbik

Pohodová komedie , celkem vtipná- někteří herci sice mají přes 200kg ,ale co i tak zábavné. A ani to není zase tak úplně průhledné , i když konec je samozřejmě jasný od začátku..70% ()

jarmik

Nadprůměr mezi jednoduchými, 100% předvídatelnými komediemi. Kevin James mi vůbec nevadí a tvůrcům se s postavou tlustého cukrovkáře coby akčního hrdiny muselo pracovat jedna báseň. Některé pády a kotrmelce dostaly i mě, i když si potrpím spíše na ferrellovský nebo peggovský humor s hláškama, případně na humor nechutný, než na humor tlustý, nešikovný a smolařský. Celkově ale pohoda. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)