Policajt ze sámošky

Paul Blart: Mall Cop

Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

Bál som sa prihodiť tú štvrtú hviezdičku..ale úprimne Paul Blart ma dostal...zo začiatku mierne trápne, raz som sa zasmial - potyčka vo Victoria Secret v obchode, ale s nástupom teroristov...nadupaná akčná jazda, kde dokonca Kevin James hláškuje a je proste akčný šéf...no proste som šokovaný ale nadšený...skvelá akčný jazda...a hláška: Your flight is being cancelled...:D(10.6.2009)

• HellFire

Už vím, proč Američané za tuto slátaninu nechali v kinech 140 milionů dolarů. Tlustý a trapný policajt si najde nádhernou ženu, sen každého Američana.(16.4.2009)

• Fiftis

Taká povedzme "komédia" o chlapíkovi z bezpečnostnej služby v jednom supermarkete, ktorý celý obchod bráni sám pred útokom zločincov, ktorí potrebujú bezpečnostné prístupové kódy ku kreditným kartám. Film je to miestami naozaj nudný, niektoré scény sú dokonca trápne. Ono samo o sebe je sprostosť, aby stokilový sbskár bránil celý supermarket. Kevinovi Jamesovi nepomohly ani sympatické fúziky. Takže tu máme zase jednu trápnu komédiu s nudnými scénkami. Kedy už niekto toto pochopí a prestane natáčať také nezmysly. Fakt nuda a hneď na začiatku viete, ako to približne skončí. Za mňa hovorím - strata času. Neviem pochopiť ako sa práve môže pripravovať druhý diel. Niekto asi dostal dobrý nápad na 2 - 3 scénky. Tak uvidíme, či to bude vôbec stáť za odpad!.(8.2.2015)

Tahle komedie se povedla. Nevidím důvod, proč tomu dávat nízké hodnocení. Hodně vtipných momentů, které jsou okořeněné akčními scénami. :D(23.11.2015)

• SLOTH

tlusty bruce willis zachranuje obchodak(15.6.2009)