Policajt ze sámošky

Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

• ladko

Ako to mohlo toľko zarobiť v kinách mi zostane navždy záhadou, lebo Paul Blart proste neprináša nič originálne, všetko už tu bolo stokrát(a lepšie...). Väčšinou slapstickový humor tomu na kvalite nepridáva, a aj keď som sa pár krát pousmial("No one wins with a headbutt."), žiadne hysterické záchvaty smiechu sa nekonali. Snáď si Observe and Report bude viesť lepšie...(26.4.2009)

Chtěl jsem dát jen 3 ***, ale nemohu, měl bych pak výčitky. Je pravda, že je to průmerná komedie na jedno podívání, ale já jsem si jí užil a příjemně jsem se u ní pobavil.Taky mám radost, že byl film komerčně úspěšný. Jde vidět, že i dnes může uspět film, který se de-facto odehrává na jednom místě, a takové filmy já mám prostě rád, (viz. třeba Gauneři, Telefonní budka, Sniper, Smrtonostná past nebo Flákači). Stačí prostě jen aspoň trochu kvalitní scénář. Dávám 4 **** i když vím, že už se na film asi podruhé nepodívám, ale rád si dám premiéru v TV.(4.6.2009)

• HellFire

Už vím, proč Američané za tuto slátaninu nechali v kinech 140 milionů dolarů. Tlustý a trapný policajt si najde nádhernou ženu, sen každého Američana.(16.4.2009)

Pokud v tom nehledáte nic výjimečného, tak se hodně nasmějete. Smrtonosná past na jiný způsob. Nechápu tak nízké hodnocení. Nebyla to žádná pecka, ale odpad také rozhodně ne. Na znuděné Nedělní odpoledne fajn oddychovka. 60%(6.10.2010)

Je to takový to typický oddychový lážo plážo komedie(5.7.2010)

• - Gary Valentine, který se ve snímku objevil v roli zpěváka karaoke, je bratr Kevina Jamese. (prokda)

• - V jedné scéně podá Paul Blart dítěti tašku s nákupem. Jeho matka i sourozenec jsou rodinou Kevina Jamese. (Janko666)

• - Kevin James se obešel bez kaskadéra. (HellFire)