• Dale

Neviem, či to mala byť paródia na Die Hard, ale až na pár fórov sa to veľmi nepodarilo.(25.10.2010)

• Terva

Nevím, chtěl jsem se smát, ale film spíš vyvolával pláč. Jednu zajímavost jsem se dověděl : Automobil Mustang není pojmenován podle koně, ale podle P-51 -což je letadlo. Kdo vydrží do titulků uvidí i bonus.(24.7.2009)

Bál som sa prihodiť tú štvrtú hviezdičku..ale úprimne Paul Blart ma dostal...zo začiatku mierne trápne, raz som sa zasmial - potyčka vo Victoria Secret v obchode, ale s nástupom teroristov...nadupaná akčná jazda, kde dokonca Kevin James hláškuje a je proste akčný šéf...no proste som šokovaný ale nadšený...skvelá akčný jazda...a hláška: Your flight is being cancelled...:D(10.6.2009)

• misterz

Slabšia komédia, kde pobaví naozaj iba máločo. Navyše ide o typický príklad už hodne vychodenej dejovej línie komédií s Kevinom Jamesom. Dá sa to zhrnúť do vety: "Ako tučnučký ale zato dobručký looser k šťastiu prišiel, pričom zistil, že vlastne nie je looser ale hrdina, a ešte pritom získal aj srdce spanilej devy." Niečo podobné ako sme mali možnosť vidieť napr. v Zoošetrovateľovi (2011) alebo v Profesorovi v ringu (2012). Zabaviť sa na obrázkoch trochu dá, ale nečakajte žiadne zázraky. 40/100(6.8.2014)

Tahle komedie se povedla. Nevidím důvod, proč tomu dávat nízké hodnocení. Hodně vtipných momentů, které jsou okořeněné akčními scénami. :D(23.11.2015)

• - Kevin James se obešel bez kaskadéra. (HellFire)

• - Kevin James a predstaviteľ policajného veliteľa na začiatku filmu, Bas Rutten, neskôr spolupracovali aj pri natáčaní filmu Profesor v ringu (2012). (KajsiKE)

• - V jedné scéně podá Paul Blart dítěti tašku s nákupem. Jeho matka i sourozenec jsou rodinou Kevina Jamese. (Janko666)