poster

Policajt ze sámošky

 • USA

  Paul Blart: Mall Cop

 • Slovensko

  Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Neznámá komedie, která ikdyž se naprosto vyhla kinům je přakvapivě kvalitní. Jméno režiséra sice není zárukou dobré podívané ale film má obrovský trumf v hlavním představiteli. Kevin James je vtipný už jen díky svým tělesným proporcím, které z něj dělají neohrabaného ňoumu a k tomu má ještě komediální talent, díky kterému táhne celý film sám. Příběh není nikterak objevný a ze začátku se jedná o typickou komedii, kdy pozorujeme život hlavního hrdiny, který dělá hlídače v obchodním domě. Jelikož by tohle na celovečerní film bylo málo vše se po půlhodině mění na akční parodii ve stylu "Smrtonosné pasti" a jiných žánrově podobných filmů, ve kterých neohrožený hrdina likviduje padouchy a zachraňuje rukojmí. Není to žádná bomba ale uteče to hodně rychle a některé scény jsou skvělý. Kdyby se tvůrci vyvarovali některým otravným klišé mohlo být o hvězdu více. I tak překvapivě vtipná podívaná. Když se podívám na režisérovu filmografii můžu s klidem říct, že natočil svůj nejlepší film.(25.5.2009)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Pefektní komedie!! Fakt jsem se hodně zasmál... Jak jsem to pouštěl, nic moc jsem od toho neočekával, hlavně aby mě to bavilo a to se povedlo:-) 65%(18.12.2010)

 • GeusX
  ***

  Pohodová krimi komedie na nedělní odpoledne ke kávě. Je koukatelná a nenudí. 55%(23.3.2014)

 • Marsik
  ****

  Překvapivě vtipná záležitost s legračním Kevinem Jamesem, jezdícím na Segwayi. Děj, zápletka, rozuzlení, atd. jsou samozřejmě o ničem, ale co naplat, když se člověk 90 minut dobře baví. Čili film splnil účel, pobavil. Takže..70% (super hláška: "Sejdeme se na rohu NI a KDY" :-))(15.6.2011)

 • Slasher
  ***

  Paul Blart má skvělý rozjezd, ale pak bohužel sklouzne do průměrný zábavy. I v tý jsem se ale párkrát dobře zasmál. Kevin James je jako tenhle obtloustlý dobrácký snažílek opravdu výtečný a sympatický, jen mu dát k dispozici záživnější scénář. (P.S. lupič vousáč, to je sama legenda skateboardingu Mike Vallely)(4.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace