Policajt ze sámošky

Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

• Janek

Hvězdu za výborného Kevina Jamese a hvězdu za jeho kaskadérské kousky.(12.2.2010)

• WANDRWALL

Jednou a stačí. To asi tvůrci věděli, že jimi vytvořený hrdina na víc shlédnutí není.(15.5.2011)

Spíš dvě a půl hvězdy. Někdy to byla skutečně sranda a půl hvězdy přihazuju za Kevina Jamese, kterého jsem si obíbil v seriálu dva z Queensu- 50%.(11.7.2009)

Pefektní komedie!! Fakt jsem se hodně zasmál... Jak jsem to pouštěl, nic moc jsem od toho neočekával, hlavně aby mě to bavilo a to se povedlo:-) 65%(18.12.2010)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $146,336,178Tržby Celosvetovo $185,904,750Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,735,533 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $56,774,124 //počet predaných kusov 3,429,821║ Do prázdna vykonštruované scenáristické vákuum nedovoľuje filmu dať viac než niekoľko zábavných scén, ináč to je čistý paškvíl, fakt jediné šťastie že sa niekoľko scén vydarilo. /55%/(21.1.2010)

• - Gary Valentine, který se ve snímku objevil v roli zpěváka karaoke, je bratr Kevina Jamese. (prokda)

• - V jedné scéně podá Paul Blart dítěti tašku s nákupem. Jeho matka i sourozenec jsou rodinou Kevina Jamese. (Janko666)

• - Jako prvnímu v roce 2009 se filmu podařilo dosáhnout v amerických kinech výdělku 100 milionů dolarů. (HellFire)