Policajt ze sámošky

Paul Blart: Mall Cop

Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

Kevina mám hrozně rád, protože pokaždé, když se dívám na film s ním, cítím se mnohem lépe. A u tohohle jsem se ještě navíc docela pobavil.(27.11.2014)

Pohodová komedie, u který si divák dobře odpočine. Čeká vás hodně akce, film tak trošku paroduje filmy typu " Smrtonosných pastí a jiných přepadení, ať už jsou kdekoliv. Nechybí, ale ani prvky romantiky. Sympatický " Kevin James " se hlavní role chopil velmi dobře a zároveň udělal dobrou reklamu vozítkám " Segway ".(26.1.2011)

• misterz

Slabšia komédia, kde pobaví naozaj iba máločo. Navyše ide o typický príklad už hodne vychodenej dejovej línie komédií s Kevinom Jamesom. Dá sa to zhrnúť do vety: "Ako tučnučký ale zato dobručký looser k šťastiu prišiel, pričom zistil, že vlastne nie je looser ale hrdina, a ešte pritom získal aj srdce spanilej devy." Niečo podobné ako sme mali možnosť vidieť napr. v Zoošetrovateľovi (2011) alebo v Profesorovi v ringu (2012). Zabaviť sa na obrázkoch trochu dá, ale nečakajte žiadne zázraky. 40/100(6.8.2014)

Samozrejme je to kravovina, nic jinyho jsem ani necekal, ale pobavit to dokaze, hlavne diky Kevinu Jamesovi. Ten sice nepatri mezi komedialni elitu, ale je tlustej jak dobytek a ve spouste foru mu to pomaha. Prvni pulku je film vicemene o nicem, pouze saskujici James, kterej kazdou chvily neco posere a snazi se sbalit kocku z obchodaku. A je to paradni zabava. Druha polovina filmu uz je o prepadeni obchodaku a parodii na Smrtonosnou past. A tady film lehce ztraci, sice se tu furt najdou paradni fory, ale obcas taky nejaky to hluchy misto a jakmile se zacnou brat pri nejaky akci tvurci trochu vazne, tak uz to neni ono. Ale jako takova blbina se sympatakem v hlavni roli na jedno skouknuti to poslouzi dobre a slusne pobavi. Lepsi 3*.(9.5.2009)

Ale jo. Nečekala jsem žádnou slávu a dostala jsem docela milou komedii. Co na tom, že je půlka věcí nelogických a stupidních. Na dvě hvězdičky ten film má, jedna navíc je za pár dobrých vtipů a za to, že se film dokázal vyhnout fekálnímu humoru a jiným nechutnostem. A lochneska jako tetování nad zadkem? Tak to se opravdu povedlo. 58%(11.3.2010)