Policajt ze sámošky

Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

• teutates

Aj to, že Paul Blart stál v čele prvej päťky USA mnoho vysvetľuje... Obávaný strážnik z predmestia, ktorý si plní svoje povinnosti... vzorný otec a občan Paul Blart: Mall Cop (satira)... 4/10(15.2.2009)

• Xmilden

Film začíná jako komedie o nešikovném policajtovi, který má v životě trošku smůly a teď momentálně řeší lásku v obchodním centru, kde pracuje jako ochranka. Tímto k první půlhodině snímku. Další část už nápadně připomíná Smrtonosnou past. Osobně Kevina Jamese moc nemusím. Jeho hlášky jdou dost mimo mě. Tady hraje sympaťáka, kterému člověk upřímně fandit musí. Mé hodnocení se zaseklo na dvou hvězdičkách a celkově mě nejvíce potěšila hlavní píseň, která je mimořádně chytlavá. "I Can't Hold Back" - skupina Survivor, která má na svědomí největší hity z Rockyho. Ta hitovost je znát! 45%(28.6.2009)

Velice příjemná věc(3.6.2009)

Velice příjemná a vtipná komedie, která rozhodně má co nabídnout a u které se divák jako já zasměje opravdu mnohokrát. Ano, možná to zafunguje jen na první zhlédnutí, ale aspoň to funguje, humor je příjemný, není nějak extra vulgární a hlavní hrdina je roztomile neohrabaný, až je vlastně velmi milý a sympatický. Ta story o jeho manželce, která si ho vzala jen kvůli zelené kartě, ta mě totálně dostala, a ta jeho dcerka, to prostě bylo dokonalé. Zkrátka tahle komedie je promyšlena do těch nejmenších detailů a hned od začátku jsem z filmu nemohl spustit svůj zrak a královsky jsem se bavil. Navíc místo, kde se film odehrává, je naprosto originální a velmi vhodné k účelům tohoto filmu. A ani mi příliš nevadí, že se z toho nakonec stává akční honička, protože i během ní si film zachovává další super humor a celé je to prostě jedna ohromně vtipná komedie, která funguje a která pobaví, a o to zde jde. V hlavní roli exceluje Kevin James a potěšil i Adhir Kalyan, kterého znám ze seriálu Mimoni v Americe. Prostě když to zkrátím, tak jsem velmi rád, že jsem tuto komedii viděl a že jsem s ní mohl strávit svůj čas, protože to za to skutečně stálo. Nevidím důvod šetřit s hodnocením, komedie mě pobavila, splnila svůj účel, a proto jí s radostí napálím velmi solidní čtyři hvězdy.(29.4.2010)

Je to tak prastene na hlavu, ze niektore komicke situacie boli trapne, ale nasli sa tam aj take, na ktorych som sa nasmial, teda cakal som od tohto filmu blbost, ktorej dam mozno jednu hviezdicku, ale nastastie az take zle to nebolo. Prva polovica filmu bola slabsia, ale druha prepadom galerie ma bavila o nieco viac. Bolo vidiet, ze sa pri natacani asi vsetci bavili a pomahal im k tomu aj skuseny Adam Sandler, ktory je pod filmom podpisany ako jeden z producentov, takze zalezi od vas, ci mate na takyto typ komedie zrovna chut... 27.07.2010 ________ Kevin James - (Paul Blart) +++ Jayma Mays - (Amy) +++ Keir O´Donnell - (Veck Sims) +++ Raini Rodriguez - (Maya Blart) +++ Shirley Knight - (Mama) +++ Stephen Rannazzisi - (Stuart) +++ Peter Gerety - (Brooks) +++ Produkcia: Kevin James, Adam Sandler +++ Hudba: Waddy Wachtel +++(27.7.2010)