Policajt ze sámošky

Paul Blart: Mall Cop

Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

Pokud v tom nehledáte nic výjimečného, tak se hodně nasmějete. Smrtonosná past na jiný způsob. Nechápu tak nízké hodnocení. Nebyla to žádná pecka, ale odpad také rozhodně ne. Na znuděné Nedělní odpoledne fajn oddychovka. 60%(6.10.2010)

Ačkoli, nejsem milovník takovýchto amerických praštěných komedií, musim přiznat, že to jedno podívání za to určitě stojí. Velmi příjemná odreagovačka, jednoduchý, příjemný a velmi vtipný zážitek. Fajn parodie na klasické trháky jeden (malinko při těle) proti skupině teroristů, po jednom likvidovaných až po zákeřného šéfa.(2.7.2009)

Velice příjemná věc(3.6.2009)

Mně se to líbilo. Zasmál jsem se, celkem příjemně strávaný čas, ale zase tady nemůžu moc plýtvat hvězdama, protože tohle je prostě průměrná komedie se všema těma svýma mínusy představovanými různými kýčovitými prvky apod.(11.6.2009)

"Máma vždycky říkala, že když chceš něco udělat pořádně, musíš si ho zabít sám.. To je ovšem parafráze.."(14.10.2014)