Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

Spooner odpad!

Když byli hoši v Tele Tele, tak to byla docela sranda (hlavně ze začátku, ke konci už jsem to radši nesledoval), ale teď už opravdu nevědí kudy kam. Ultratrapná variace na Krausovo Uvolněte se, prosím vůbec nevychází a já byl rád že jsem vydejchal jeden celý díl. Fakt neředěný televizní peklo, už další v řadě. ()

lesumir odpad!

Maly debil a tluste prase opet v akci! PRoc tohle nekdo cpe na CSFD? To by tady mohla byt kazda show jako Cafe X, Dobroty, Novoty, Kluci v akci atd... fuck up! ()

paascha odpad!

Začínám pomalu, ale jistě nabývat přesvědčení, že tyto stránky nemají s kvalitním filmem nic společného. Pokud se tu objevují sračky typu Mr. GS a Ošklivka Katka, asi se tu nemůžu objevovat já. Tento etalon pokleslé zábavy a primitivního humoru pro primitivní manuály je poslední kapkou do poháru trpělivosti. Asi nemůžu být v jedné partě s živočichy typu Happykubas, které této sračce dají bez uzardění 4 hvězdy:-( Navíc údajně oficiální text distributora začíná slovy Zábavná show...blééé, fujtajbl!!!! Je to trapná kopie Krausova pořadu , plná fekálního humoru, která pobaví jen skutečné idioty!!! ()

Hunt

doooost slaby, bez originální invence obou aktérů, mnoho trapnosti a humoru pramálo. Nejsympatičtěji z toho vychází Kopta. ()

Jacinda odpad!

Považuje je za dobré umělce. Ale Novu nepovažuju za dobrou televizi. A pokud není dobrá televize, nemůžou být ani dobří umělci, natož pak pořad ()

hippyman

když už se člověk donutí nepřirovnávat tohle neštěstí k o mnoho tříd lepšímu Uvolněte se, prosím, okamžitě mu naskočí zase stále ještě poměrně koukatelné Tele tele... ale tohle je prostě křeč, nemastné, neslané a povětšinou bohužel dost trapné! 20% ()

salahadin odpad!

Generálně nudný talk-show-remake Uvolněte se...pokus být vtipný zůstal u pouhého pokusu. Oba dva pánové GS ze mě nevyloudili ani nepatrný úsměv, natož abych rozevřel ústa, zabušil na bránice, vzedmula se mi hruď a já se začal.......smát..... Přemýšlím, proč Nova ještě tyhle dva nevtipné blázny zaměstnává....napadají mě 2 důvody - buď nemá náhradu, nebo jsou stále mezi lidem českým populární, když není náhrada. Z toho vyplývá řešení - pánům GS udělat lékařskou prohlídku, zabalit ke svačině rohlík se sádlem, pro jistotu přibalit lahvinku "hnědé" a poslat na odpolední směnu do fabriky....tam jsou většinou podobné vtipy velmi populární (vím, o čem hovořím, byl jsem tam na brigádě). ()

GilEstel

Novácká bezradnost v konfrontaci s úspěšným pořadem UVOLNĚTE SE, PROSÍM konkurenční televize, vedla až ke vzniku tohohle šíleného paskvilu. Aneb když se sejde někde na půli cesty dětinský humor TELE TELE se seriózní talk show, vznikne z toho přesně takovýto kočkopes. Potěší asi málokoho, zatímco hodně lidí naštve. Bezradnost a trapnost v diskuzi s hosty je vidět téměř v každém díle. Urážení Václava Kopty by se dalo přirovnat k navážení se do sporťáka Cardy Retardy. Pánové jen zapomněli, že tohle je jiný formát pořadu. Pořadu, který naprosto nezvládají kočírovat. ()

InJo

Pánové Genzer a Suchánek si koncept talk show vykládají tradičně po svém (nejednou strhávají pozornost spíše jen sami na sebe, než na své hosty), tudíž je logické, že když nemáte pochopení pro jejich pubertální styl humoru (což zdejší uživatelé zjevně nemají), že se asi moc bavit nebudete. Já ty dva kašpary rád docela mám a tudíž se mi celkem líbí i tenhle (na rozdíl od Tele tele nikdy ne trapný nebo nechutný, jen občas bohužel nevtipný) jejich pokus o seriózní zábavný pořad. Mr. GS ale samozřejmě není seriózní zábavný pořad (jako například Uvolněte se, prosím), je to jen... neseriózní zábavný pořad (viz Tele tele). :-) ()

Frajer42

Tak jako se zde střídají hosté, společně s nimi se střídá i kvalita jednotlivých dílů. Tato talk - show je sestříhaná asi do 30 minut. To by v tom byl čert, aby se nanašly vtipné úseky. Někdy velmi vtipné. Zatím jsem stále pravidelným divákem a čas od času se slušně bavím neslušným humorem. ()