Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

Bonaparte.

Vzpamatujte se ... toto je skvělá zábava ! Když přijde skvělý host, který se nebrání, leč i drzým připomínkým GS, tak je to na 5 hvězd, jelikož v TV chybí zábavné pořady. I slabší díly mají na 2-3 hvězdy, tak to vykompenzuji 70%. ()

Carlossss

Nevím... ty dva mi celkem nevadí, ale tohle si u mě posrali. Každý mi říká, že je to jenom napadobenina Krause... jenže kdyby to byla napadobenina Krause, bylo by to aspoň trochu vtipný, nápaditý nebo jinak užitečný. Tohle je jenom mletí sraček prázdnou tlamou... ()

Katarine

Dá se u toho náhodou dobře relaxovat a pobavit. Ale jak už tu bylo řečeno, ten rozhovor spíše probíhá mezi Geňou a Suchošem, ty "hvězdy" tam ani nemusí chodit. A Václav Kopta alias Radek ze Sněženky a machři taky není špatný. ()

lekr odpad!

Takováhle blbost se jen tak nevydí!! Genzer a Suchánek jsou zoufale ubozí a jejich vtipy jsou spíše k pláči nad jejich ubohostí...jeden z nejhorších televizních počinů vůbec!! ()

peiton

Nie je sa zasmiať ako zasmiať.No a u tohto sa dá občas pomerne kvalitne.Pri tom veľmi záleží aký hostia sú pozvaní.A hlavne kvitujem u dvojici moderátorov tú schopnosť,že si sem-tam dokážu vystreliť aj samí zo seba,nielen z hostí.Niektoré časti sú lepšie a naopak niektoré zase slabšie.Viac ma bavia "obyčajní" hostia,pretože do nich si GS dovolia rypnúť viac [vid.časť,kde hosťom bola pani somelierka :)) ] ako tí mediálne známe osobnosti/hostia.A mohli by kľudne aj pritvrdiť.Inak nemám žiadne výhrady. ()

Elyssea

Hezká hračka s názvem. M(ichal)R(ichard). G(enzer)S(uchánek). Ale to je tak všechno. Jinäk to je dost brutální rádoby talkshow. ()

DrBuznička odpad!

Dvojice, která se již dávno stala karikaturou sama sebe, nám nyní znovu připomíná, že na to být slavný stačí být jen dementní a najít si někoho, s kým vedle sebe vypadáte jak dvojka retardovných záporáku z nějakého animovaného filmu. ()

TomikZlesa

Kdysi opravdu ftípná dvojka, už viditelně mele z posledního a dnes se zmůžou jen na silnou improvizaci a plagiátorství, ale po těch letech se jim nedivím. ()

C0r0ner

Talk-show, která rozhodně neměla ambice oslavit byť druhé narozeniny, protože Suchánek s Genzerem prostě nejsou tak nosní. Celkově to byla celkem nevtipná televizní záležitost, na kterou jsem koukal jenom proto, jestli se to náhodou nezlepší. Nezlepšilo. 35% ()

MarekT odpad!

Bohužel, ani po takových propadácích jako tohle si pánové Suchánek a Genzer neuvědomují, že oni jsou těmi, jenž mají vyschlý pramen nápadů. A to kromě této talk-show ještě excelují v reklamě na síť elektroprodejen a ve svém Kalendáři na Streamu. Viděl jsem sotva tři díly a nezasmál jsem se ani jednou, čekáte snad jiné hodnocení? ()

bouchy odpad!

Já jsem Suchoše s Geňou neměl nikdy rád, protože mají až speciální nadání na to blbě a hlavně naprosto nevtipně kecat. V jednom z mála dílů, které jsem měl tu smůlu vidět, vyslýchali Rudu Havlíka a mluvili s ním jako s největším životním ztroskotancem. Takhle ne, pánové... ()