Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

Mawete

Hlavní hrdina - absolutní debil, který vám nemůže být sympatický. Vtipná, nebo zajímavá hláška, se objeví tak jednou za dvacet minut. Co se musí, ale filmu nechat je bitka za zvuku Queenu. Ta je opravdu nezapomenutelná. A samozřejmě závěrečná honička za zvuků Where is my mind?. Tyto dvě scény jsou opravdu výborné a musel jsem za ně dát tři hvězdičky. Bez nich by ten film byl opravdu o ničem. ()

Naiki

Jako by tu byly dva filmy v jednom, jeden je povrchni a trapny, a pak ten druhy, ktery je presne opak. Hlavne ze startu je vazne tezke se pres to ocividne "buranstvi" a nesympaticnost vsech postav (snad krome "crippled coffee girl"), ale kdo nezlomi hul, mozna objevi neco vic. Na svete je tolik blbu a chudaku, tenhle ma aspon duvod bojovat za svoje sny :) ()

bezprezdivky odpad!

Komedie bez humoru. Když hlavní postava řekne "hovno", tak to samo o sobě není vtip. Když hlavní postava někoho ztluče, tak to taky samo o sobě není vtipný. Ani když hlavní postava nejprve řekne hovno a pak někoho ztluče, není to vtipný. Ani když tyhle situace následujou jedna po druhý po celý film, tak to vtipný není. ()

LeePriest

Tolik strašných pitomců se jen tak nevidí. Mám pocit, že autoři nevzali do filmu nikoho, kdo má IQ vyšší než 70. Strašná kravina, ale jelikož jsem ji sledoval po práci a ve vedru, kdy jsem potřeboval na chvíli vypnout a odreagovat se u nějaké takové hovadiny, tak jsem se celkem i bavil, protože toto kritérium bylo splněno do puntíku. Pokud máte rádi filmy typu Policejní akademie, Klub sráčů nebo Plnou parou vzad tak by se Vám měl líbit i tento film. Jestli však z žánru komedie dáváte přednost rodinným a romantickým nebo Vás pohoršuje jediné sprosté slovo, tak na shlédnutí raději vůbec nepomýšlejte. ()

Oxik49

Takovéhle "ptákoviny" jsou přesně to, co po náročný směně potřebuju. Nic na přemejšlení, jen na odreagování a zabavení. Navíc pracuju taky v obchoďáku, takže film z tohohle prostředí mi tak trochu změnil pohled na denní rutinu. Zábavných momentů by se tam rozhodně vešlo víc, ale zápletka o hledání úchyla je fajn a ze všeho nejvíc se mi líbilo, jak se vypořádali se skejťáky (no jo, nesnášim je). Každopádně chápu, že ne každý dokáže film docenit a také si uvědomuju, že je celá řada lepších titulů. Proto 3* ()

PatrikP4

Nemužu se zbavit pocitu že Seth Rogen prostě nemám rád asi to tak bude... Ale nedávno jsem viděl i Travičku a před časem Apokalypsu v Hoollywoodu a prostě pro mě je naprosto nesympatický... Rozhodně to kvalitu mělo, ale pro mě to končilo Sethem... Jestli chcete vidět něco na téma obchoďák, raději koukněte na Policajt ze sámošky s Kevinem Jamesem, to si myslím že je daleko lepší, než tohle... ()

Poland

Celkově je ten film podprůměrný, ale ten konec mě opravdu pobavil. Takže dávim tři slabší hvěždičky.45% ()

trinan_kop

Celý tento film je o psychopatovi ktorí má to šťastie že sa dokáže pre mňa záhadným spôsobom vyhýbať detenčnému ústavu. Je to o psychopatových víziách, o jeho násilných excesoch (scéna keď ochranka obchodného domu brutálne zmláti partiu skateboardistov, v reálnom svete by členovia ochranky sedeli za mrežami). Proste nerozumiem príbehu tohoto filmu. A absolútne sa to nedá označiť za komédiu, keďže to by musela byť vtipná väčina filmu, som sa zasmial raz, na scénach úchyla na parkovisku. Jedna hviezdička je za vzopretie sa americkému puritánstvu niektorími scénami. ()

SobikGSXR

Snaha o komedii, místy jsem se i zasmál, ale celkově hodně slabé. Tvůrce ke konci filmu vůbec nezarazil ani únik od reality, kde za postřelení neozbrojeného je hlavní aktér hrdinou a prochází mezi policisty s nosem tak nahoru, že si přejete, aby některému z nich selhala pistole. ()

james11

Ze začátku to bylo celkem vtipné a mělo to i šanci na nějaký děj, ale postupem času smíchu ubývalo (naštěstí se ale úplně nevytratil) a děj hloupnul a hloupnul (mělo spoustu šancí, jak kvalitně navázat, ale pokaždé to jen dokonale podupali). Blbost a nic k zamyšlení, ale celkem jsem se zasmál, tak má u mě 3 slabší hvězdičky. ()

mimuzik

Setha Rogena docela můžu, ale tady dostal roli, ve které mi absolutně neseděl. U pár vtipů jsem se docela zasmál, ale to bylo asi tak všechno, jinak většinou převažovaly ty trapné a nudné. Moc mě potěšila stopáž filmu, protože sledovat amerického burana se mi čím dál tím víc přestávalo líbit. ()

wrzec

Celý film totálně zpackaný. Obhroublý buranský křupan v podání Rogena, zaslouží akorát pořádnou šlehu obuškem přes záda. Pokud tento úžvástaný, nevtipný a nesmyslný způsob humoru měl být záměr tvůrců, tak jim hrubě nevyšel a nebo je to jen trapná výmluva. ()

Pavlo odpad!

To čo bolo? To som sa mal počas filmu smiať? To mala byť zábava? Jediné, čo to vo mne vyvolalo, je pocit nevoľnosti...idem si hodiť jednu t...u! ()

Mildik789

Nechápu komentáře, které urážejí tento film, je to zábavná komedie, která splnila moje očekávání ve všech směrech, Seth Rogen je ve své roli jednoduchého člena ochranky naprosto dokonalý... ()

JimWalker007

Skutočne zvláštne namiešané rizoto - do komédie to má ďaleko, aj keď sa tu občas vyskytnú čiernohumorné prvky. Ale ako štúdia vypatlaného amerického bula celkom obstojné. Ešte tak zostrihať ďalších desať minút, keď sa ten antihrdina tvári, že uvažuje a cíti, a bol by to fakt zaujímavý film. Akčné scény vysoko prečnievajú...režisér by si možno zaslúžil lepší scenár a lepších hercov... Okrem Liottu..ten hrá svojho klasického nerváka... ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, u které jsem se párkrát parádně zasmál, což má za následek nejen několik povedených srandovních situací, ale také hlavní hrdina, jenž trochu působí dojmem naivního blbečka. Rovněž zápletka postavena na pátrání po úchylovi v županu, který se vyžívá v exibicionismu, je přijemným zpestřením. ()

Pythonator

Pěkně drsná komedie, kdy člověk místy neví jestli to tvůrci myslí vážně nebo se mu to jen zdá. Seth Rogen zde hraje naprostého debila (tj. typického Američana) zažraného do zbraní a ''čisté'' policejní práce. Těžko si divák může zamilovat film, ve kterém je hlavní hrdina takový trotl. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)