Hrají
David Hornsby
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Fred Stoller
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Joel McCrary
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Zack Shada
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Liga spravedlivých (2001) (seriál)
Jeff Doucette
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Charlie Schlatter
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Bobcat Goldthwait
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Kari Wahlgren
USA
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Hynden Walch
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Phil Nee
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Adam Busch
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Půjčovna masa (2018) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Teresa Ganzel
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Šmoulové (1981) (seriál)
Keone Young
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Becky Thyre
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
James M. Connor
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Dan Finnerty
USA
Nejlepší seriály:
Ellen (1994) (seriál)
Two Guys and a Girl (1998) (seriál)
Tatík Hill a spol. (1997) (seriál)
Ja'net DuBois
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Niki Yang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)