Jezero smrti

Kaučuk03

Kdybych se na to díval na dětském převýchovném táboře nebo v pasťáku, asi by to mělo větší koule. Tohle mělo spíš jen taková varlátka. ()

Al44...

Velmi provokativní film a svým tématem si myslím docela aktuální. Pominu některé chyby a nelogičnosti v chování hlavních hrdinů. Důležité je, že tento snímek dokáže v divákovi vzbudit opravdu velmi nepříjemné emoce a naprostý pocit nejistoty. Nejhorší na tom je to, že při vší té realičnosti je dokonce možné, aby se to takto někde ve skutečnosti stalo. ()

Luisis

Viděl 2x."Poprvé se se mnou chtěla rozejít přítelkyně, když jsem v půlce filmu řekl, že se na nás někdo dívá za oknem.Skvělý psycho thriler.Stupňující se.Takové mám rád.Skvěle natočené.Brutalita - 80% ()

HappyDeath

Tenhle film si možná nezaslouží 5* ale ve srovnání s ostatními konkurenty má koule ve všech směrech. Není víceméně předvídatelný a je ojedinělý ve svém provedení. Celkově 87% ()

bif

Působivě natočený thriller, kde už od začátku nejde jinak, než fandit hlavním hrdinům, jsou to prostě sympaťáci a divák si přeje, aby ty děti co nejdřív potkalo něco nepěkného. Na režijní debut je to opravdu dílo hodné pozornosti. O Jamesu Watkinsovi ještě uslyšíme. ()

Bird_house

Debilita a omezenost dnešní mládeže nemá hranic - věřím, že se klidně může něco obdobného stát - díky výchově "rodičů".. Film není přehnaně dlouhý - hlavně začátek.. Dosti mě překvapil i samotný konec.. ()

candy_daze

Tenhle film mi byl protivnej asi stejně jako pokusy Terezy Kerndlový o zpěv, tedy hodně. Watkins se snaží budovat atmosféru, což se mu poměrně daří. Má taky důležitý poselství o tom, jak jde celej svět do háje, no dobře, na tuhle morálku jsme jako diváci zvyklí. Snaží se šokovat a bejt strašně brutální, ok. Ale proč se vůbec snaží, když to všechno posílá do luftu jeden z nejdebilnějších scénářů ever?! Upřímně věřim v herectví Michaela Fassbendera, ale pokud mu někdo napíše roli, která spočívá v tom, že je to nesympatickej blbeček a slaboch, holt s tím nic neudělá. Kelly Reilly dopadla na žebříčku sympatií podobně. Nehledě na to, že je ve filmu spousta do očí bijících nelogičností. A za ten patos v polovině filmu bych někomu nejradši nazvracela na hlavu. Soudnej člověk u tohohle filmu prostě trpí jako zvíře. ()

tranquill

Tak to bylo opravdu masakrozní. Parta faganů, ale... ta neuvěřitelná nenávist, a podáno velice realisticky. Konec bez kompromisů, ale k mému zklamání, protože takový odpor jsem dlouho k nějakým postavám ve filmu necítil jako tady k té "omladině", přál jsem jim i jejich zpropadeným rodičům, aby je všechny vystříleli jako králíky... ()

SimonShot

Zajímávý film z Británie očekával jsem jiný stil, ale tenhle jsem taky neodsuzoval je to docela depresívní hlavně ten konec, u věčiny horrorových filmů mi není líto toho kdo brutálně umírá, ale tady to bylo dosti jiné bylo mi jich velice líto, ty děcka byly fakt nevychované hovada.... , jinak celkem povedené nění co tomu vytknout.... ()

Dejvid007

Páni! Kdo touží po slušnym dramatu na večer, tak tohle je to pravé. Opravdu strhující thriller! A myslim si, že když je to horor roku, tak není co řešit.....85% ()

FOCKE_WULF

Eden Lake je jako tobogán, povozí diváka nahoru dolu a nakonec ho vyhodí na dost zvláštním místě, pointa a závěr je snad ještě o něco brutálnější, než řádění zpovykaných frocků během filmu. ()

NightPorter odpad!

Bože to byla slátanina, chyt jsem jen poslední půlhodinu a jsem za to moc a moc rád. Nemytá hnusná ženská běhá po lese a jak na potvoru pokaždý rovnou do náruče vrahounům, a to dokonce i když už jim uteče. Holt smůla, asis měla špatnej horoskop, krávo, ale za tohle nemůžu dát ani hvězdu, je to na nervy lezoucí. ()

Drom

Film připomínající Funny Games, který nižší hladinu atmosféry trochu nahrazuje zlozvyky moderní filmařiny. Snížil jsem po rozmyslu hodnocení o jednu hvězdičku, protože, i když se nejedná o špatnou trýzničku ze strany místních pacholků, přece jen je divákův dojem vystužován akčností se zbytečně dlouhou předehrou. Oproti výše zmíněnému komornímu dílku, které si vystačilo s minimem, disponuje tenhle hororový thriller ucházejícími exteriéry, které kamera zachycuje velmi pěkně. Žádná z postav mi však nepřišla ničím vyjímečná, stejně tak ani jedna ze scén. Příjemná jednohubka, zvláště pokud máte chuť na horor bez lekání v každé druhé scéně s proplachem litrů krve. ()

FanKalEl

Film je jeden z najlepších hororov s bojom o prežitie aký som kedy videl a i keď mám radšej mysteriózne duchariny, hneď keď vypuklo napätie tak som ho mal v sebe do konca filmu. Dej, napätie a perfektné herecké výkony vo filme si zaslúžia 5* lebo nemám čo vytknúť tomuto hororu. (100%) ()

chaotic

Sadistické dětičky co vám uřežou ručičky. Stupidnější roli pro Fasse jsem zatím neviděl, úplně na pohodu by jej zastoupil jakýkoliv divadelní neherec, protože film stojí a padá s krutostí neviňátek. Není to ztráta času, je to plné "WTF?" momentů, ale dá se na to dívat, nejlépe jako na exkurz do "dětské duše"... ()

fefo odpad!

Tlupa trinastrocnych poloretardovanych anglickych rednecks so stoparskymi schopnostami Aragorna, terorizuje parik, ktory robi vsetko pre to, aby mohol byt terorizovany. Maximalne idiotske a nerealne spravanie vsetkych postav, neuveritelnych nahod a nelogickych kravin obera tento film o akukolvek vaznost. Chapem, ze tvorcovia sa snazili hlavne sokovat brutalitou nastrocnych panghartov, ale kvoli vyssie spomenutemu to tu skratka nefunguje. Ak by tu mal film celkove hodnotenie okolo 30-40%, aj by som dal jednu hviezdicku, ale kedze to ma nepochopitelnych 73%, davam odpad. ()

emdvojka

Tak keď nič iné, tak tento film je ukážkou, ako končí život. Happyend teda nečakajte. Čo sa týka logického správania postáv, to už je iná šálka, ale ak privrete a zažmúrite, dá sa to celé prežiť bez väčších nervov. Je to plné násilia, bezočivosti, krutosti, ale to dnešná spoločnosť predsa vyžaduje.... ()