Nezvyklá romantická komedie o lásce a osudu přináší příběh mladého reklamního textaře (Joseph Gordon-Levitt), který až dosud zoufale a bezúspěšně hledal dívku svých snů… A teď to vypadá, že by jeho nová kolegyně Summer Finn (Zooey Deschanel) mohla být tou “pravou”. Ale 500 dní jejich nekonvenčního vztahu dokazuje (na přeskáčku), že cesta ke štěstí může být nepředvídatelná, nekontrolovatelná — a neskutečně zábavná! (Magic Box)

CitySP

Tenhle romantický snímek mě opravdu dostal.Velice výborné zpracování vztahu, kdy mě ze začátku mátlo různé přeskakování mezi dny, ale když se v tom člověk zorientuje, uvidí že je to velice povedený kousek :) ()

Sunky22

Nějakým způsobem jsem chvílemi uvažoval, jestli vůbec film dokoukám.... Nakonec jsem dokoukal, ale musel jsem se přemáhat, asi mě zmátlo vysoké hodnocení. ()

radek.896

Bylo to fajné, ale o hvězdičku uberu, protože jsem se už poslední půl hodinku celkem nudil a konec se mi zdál až moc natahovaný. Závěr se fakt povedl. ()

andaAanda

mám sklony k depresím a pod pojmem romantická komedie si představuju zřejmě něco jiného než tvůrci a většina diváků. vyžaduju dvě dost jednoduché věci, aby to bylo veselé a skončilo to hezky / dobře. dokážu připustit, že jiný než standardní konec činí film zřejmě v něčích očích neotřelý, ale veselé to fakt není. je to deprimující melancholická nuda. ()

eva.sa

Půjdu proti proudu, ale mě tenhle film nechytl. A vůbec mi nesedl. Jednak mi vadily neustále skoky v ději, lépe řečeno ve dnech a jednak mi vadili oba představitelé. Oba nepřesvědčiví a bez emocí. Romantická komedie? Bohužel, takhle si ji nepředstavuji. Bez humoru, přitažlivosti a pořádného děje. Davu se omlouvám, ale já to vidím takhle. ()

Whyte

(„This is not a love story.“) Vypravěčsky bezchybný, herecky sympatický a režijně nápaditý film, inovující a rozšiřující možnosti romantických komedií i filmového vyprávění celkově. Marc Webb stvořil kouzelný snímek, který musí být inspirací či pohlazením nejedné filmové duše. /100%/ ()

leucanthemum

500 days of Summer pro mě bylo příjemným překvapením. Když jsem byla nedávno nemocná, řekla jsem si, že si pustím nějaký romantický film jen tak na odreagování; rozhodně jsem neočekávala něco náročného nebo hlubokomyslného. U tohoto filmu mě zaujalo několik věcí; líbilo se mi přeskakování v čase (které kupodivu nevedlo k dezorientaci), Tomova malá sestra, to, že se charaktery hlavních postav lišily od toho, co jsem od tohoto žánru očekávala... A potěšilo mě celkové vyznění filmu způsobené hlavně jeho závěrem. ()

Annulka

Ako je prezradené už na začiatku filmu tento film nie je lovestory je to iba príbeh o láske. Unavujú ma tie nekonečné zamilované príbehy s happyendom jasným už od začiatku filmu. Tu sa happyendu samozrejme tiež dočkáme, ale v úplne inej podobe akú by sme prijali a chceli. Hlavná hrdinka sa na môj vkus správa až príliš nerozhodne. Jej odmietanie Toma však vyústi do celkom šťastného konca, ktorý však ani jeden z hlavných hrdinov neprežíva spolu. ()

mr_radek

Příjemná komedie, hlavně díky uvěřitelným postavám hlavních hrdinů. Od typické romantické americké komedie se tento film dost liší a to se mi na tom líbilo. Za dobrý nápad považuji i "cestování" v ději, divák si musí udržovat pozornost, aby se v tom neztratil, i když občas to bylo nepřehledné, protože se čísla dní těžce pamatují a nevíte, jestli už je daná scéna za tou předchozí scénou z budoucnosti nebo už po ní. Celkově film hodnotím velice kladně. ()

Saturday...

Na tenhle senzační film je 5 hvězdiček k dispozici málo! Geniální nápad, zpracování, herci, hudba, režie i hořkosladký happy end! A mnoho, mnoho dalších ... Ten, kdo se podívá, určitě nebude litovat ()

Youngova

Film, který si zaslouží vysoké hodnocení už jen proto, že není nějak nucený, přehnaně romantický nebo se nepokouší ze sebe nutně udělat komedii. Jedná se o snímek lehký, na který se s radostí podíváte, necháte ukápnout dvě, tři slzičky a s radostí zjistíte, že se nejednalo o ztracený čas. Všechna čest patří nejen hercům hlavní dvojice (Josephovi a Zoey, kteří byli, mimochodem, perfektní), ale i režisérovi Marcu Webbovi. Originální nechronologické uspořádání děje rozhodně stojí za to, stejně jako když se v jednu chvíli na obrazovce odehrávají dvě možné reality jednoho příběhu (tedy očekávání a to, co se doopravdy stalo). V neposlední řadě je nutno ocenit i skvělý scénář a PŘEDEVŠÍM úžasný soundtrack, který dokonale podtrhl těch úžasných devadesát jedna minut filmu. ()

Bety_Ell

,,Toto je příběh o chlapci, co potká dívku." První věta vystihující celý film. ,,Ale od začátku byste měli vědět, že to není milostný příběh." To není, je to příběh ze života. To se mi na něm líbí. Nezahrává si, na nic si nehraje. Zkráceně nedá vám žádné falešné iluze o lásce. O tom, jak je život tak strašně dokonalý, jako ve většině romantických komedií. Protože život není jen o tom dobrém, ale taky o těch horších chvilkách, kdy si připadáme na dně. Něco skončí a něco začíná. Film se nese ve vtipném duchu. Nejde, aby jste se aspoň nepousmáli. Já osobně jsem se nejvíce zasmála u hlášky: ,,Drahoušku, nevím, jak ti to říct, ale v naší ložnici je čínská rodina." Můžu říct, že tenhle film si snadno oblíbíte. Mně tam sice něco malého chybělo, s čím si nejsem do teď jistá, ale i tak hodnotím plným počtem. :) ()

beaverkiller odpad!

Naprostá hovadina. U některých filmů si říkám, proč vůbec vznikly a jaký mají smysl. Tohle je jeden z nich. Herci se sem absolutně nehoděj, za celý film sem se ani jednou nezasmál a navíc sem asi dostal alergii na Zooey Deschanel. Prostě hnus. ()

TeeToTaller odpad!

Tak to vůbec, dámy a pánové! To fakt stačí tak málo? Gordon-Levitt v tomto případě totálně tragický, nevěřil jsem mu vůbec nic. Zastoupení něžného pohlaví krajně nesympatické, cestování mezi dny nelogické a zbytečné. A myšlenka? Nevšiml jsem si... aha, ona asi ani žádná není. ()

len.tilka

"Drahoušku, nevím, jak ti to mám říct, ale v naší ložnici je čínská rodina.." Úžasný. Jiný než typický hollywoodský romanťárny. Je to výčet scének, jako když si listujete knihou komiksů a nikdy nevíte, jaký strip si přečtete. A i když je to na přeskáčku, stejně tak máte nějak pocit, že to jde plynule za sebou, prostě to není vůbec rušivý, jak by se předpokládalo. Gordon-Levitt je podle mě nedoceněnej herec. Už od 10 důvodů, proč tě nenávidím mám tendenci mu věřit všechno na světě. Úplně cítíte tu depku a jak to s nim mává pokaždý, co Summer potká. ()

Crumb4

Naprosto mě oslovil konec. Protože je hezky otevřený a přitom vás uklidní. A navíc to není žádný sladký happy end typu "a pokud neumřeli, jsou spolu do dnes". Krásný film, který ukazuje, že i muži mívají city a ženy nejsou vždycky obětmi :) ()

Hraná Sněhurka našla režiséra

28.07.2015

500 dní se Spider-Manem

500 dní se Spider-Manem

22.01.2010

Studio Sony/Columbia to bere hopem. Je to pár dní, co se z pavučiny vysvobodil Sam Raimi, a už v ní uvázl Marc Webb. Ten po dlouhé a plodné kariéře tvůrce hudebních videoklipů loni celovečerně… (více)