Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

kubilov

Pohlreich je bůh!! Jeho slovní výlevy, super vtipy a celkově chování naprosto žeru a navíc je Ano, šéfe pořad pro dobro národa! ()

kubas369

Pohlreich je komediant, který má rád obecenstvo ale taky je to fachman který ví co děla což je pro tento pořad zaručená kombinace. Pro člověka který má rád vtipný hlášky a jídlo zajímavý pořad. ()

WolfIssen

Zdeněk Pohlreich je tak protivný, nesympatický a namachrovaný člověk, že tento pořad kvůli němu není tím, čím by měl být. ()

fordhont

Pohlreich je skvělý kuchař, manažer a praktik v jednom. Tohle hold dokáže správný životní postoj a rozum. A že mluví na plnou hubu? Mě to neuráží, protože to ani není jeho cíl. Zvlášt, když je to pravda a tento způsob mluvy tomu dává potřebý důraz. Reality show, která má smysl a dokáže ukázat trošky managementu. ()

Stejšn

Čeče, nakonec jo. Původně jsem to v první sérii hodnotil odpadem, ale on ten pořad nakonec uzrál a baví mě na něj koukat. Takže omluva a tři pohlreichovské hvězdy. ()

RigorMortis

Večne nasratý a trefný Zdenda, ktorý sa narozdiel od takého "vedenia" z MasterChefa na nič nehrá a je konštruktívny. Často som len neveriacky pozeral a chytal sa za hlavu, akí "odvážlivci" boli schopní zavolať si ho do kuchyne, ľudská debilita naozaj nemá hraníc. Dosť som sa aj nasmial, Zdenda má skrátka jedinečný spôsob prezentácie. ()

henrycruel

Spousta lidí na Pohlreicha nadává, jakej je to sprostej magor, ale neuvědomujou si, že je na jejich straně a snaží se docílit toho, aby se jídla vařila v čistých a slušných restauracích a ne v prasečím chlívku. Bohužel většina to nepochopí nikdy! ()

marek29

"Jsem nervózní jak sáňky v létě. - Abych něco nechal pro kamery, tak si půjdu asi pohladit na záchod břicho teplou lžící. - Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně srát zvracet v barvách francouzský trikolory. Dokonce jsem viděl i stíhačku couvat vole. Ale todleto sem teda ještě neviděl. - Zkřížíme brambory s filckama a budou se škrábat samy" :D Prostě Zdéňa je jako kulomet a mě to nutí se smát. Genialita ve své nejčistší gastropodobě! Smekám plným počtem. ()

Demonn

Schéma pořadu je ok a nemůžu proti tomu říct ani popel. Ale sakra ten Pohlreich je takovej kokot. A argumenty, že se chová jako kokot jen při natáčení, neberu. A ne, nebaví mě v televizi koukat na kokoty. 31% ()

subic

Kolik už to má dílů, počítá to někdo? Každopádně teď už jede druhá řada, Zdeněk Pohlreich si na to pořídil brýle, už nejezdí Toyotou, už jezdí v Lexusu. Teď jsem shlédl výjezdní díl ze slovenské koliby a ten byl opravdu excelentní. ()

PaulCZE

Z velmi dobře pojatého pořadu s jasným konceptem a krutopřísnýma hláškama, který byl navíc od svého původního brášky Kitchen Nightmares na dost vysoké úrovni, se po výměně produkcí stala srajda alá sociální reality show. Pohlreich je sám o sobě občas divnej brouk. Káže morálku, zásady a pak se klidně podílí jednak na manipulaci a buzeraci (např. American Bar kde byl "zaostalejší" hoch přivezen na natáčení, aby ho mohli ponížit a zjebat před kamerama, jinak tam vůbec nepracoval) a nebo na vyřizování účtů majitel (blb) vs personál (např. Zahrada v opeře). Občas jsou patrné zákulisní tahanice ze kterých je na blití, Pohlreich se ale jen směje, zřejmě s podobnýma hajzlama podniká a pravidelně kloní svůj hřbet, takže je zvyklej. Původní díly jako Blue Note jsou legendární a šéf svoje charmisma má. (1-5. série 5*, 6. odpad, 7. odpad až 3*, 8. odpad). ()

Phantasma

Na počátku stála jedna velká anarchie v gastronomii, na konci už byla osvěta pro polovinu národa. Díky lidem jako je Vaněk a Pohlreich má naše pohostinství alespoň nějakou úroveň a lidé se začali domáhat svých práv. ()

dalibor.durcak

Přes počáteční nejistotu a nedůvěru k "nějakému kuchaři, co si myslí, že sežral moudro světa" se postupem času stal pořad "Ano, šéfe, jedním z mých nejoblíbenějších českých televizních pořadů a pan Zdeněk Pohlreich je mým velkým oblíbencem. Pořad skončil v tom nejlepším a poslední díl z Ostravy z burgerovny Mama´s se povedl. V pozdějších dílech je citelný zásah režie, což dávám za vinu především egomaniakovi Klusákovi, který usedl na režisérskou sesli. Přesto hodnotím, jak hodnotím! ()

Sssiksseilor odpad!

Jak Zdeněk s oblibou často říkával, že stačí odpovídat pouze dvě slova - 'ano, šéfe', tak Já musím korektně poupravit jeho výrok na slov pět. 'Je to všechno jinak, šéfe!' Není zkrátka oblíbenějšího televizního pořadu, který by byl pomýlenější. Kdy se v této oblasti něco změní? Většinově asi jen tak ne, když slyším a vidím, co lidstvo žere za sračky a těžce si kurví těla takzvaným "zdravým" jídlem. Nebylo by ani od věci si uvědomit, že když někdo dělá šéfkuchaře, tak o prospěšnosti produktů, se kterými operuje, může stále vědět velké hovno, ať už je jeho charisma sebelepší. Konstrukce jednotlivých dílů se sama rychle utápí ve vlastním stereotypu a jednotliví majitéle tamních děr, které divák sleduje a kde je někdo natolik odvážně stupidní a je schopen si tam objednat jakýsi výser, co se pokládá za jídlo, jsou téměř všichni s vyvařeným vlastním mozkem v prdeli a Já už jen na obrazovce marně hledám špagáty od nich vedoucí k hlavnímu loutkaři. Pochopitelně se nedá čekat nic překvapujícího ani od jejich zaměstnanců, co jsou často schopni si jen vyhulit cigáro a zalejt se toxickým alkoholem často i v samotné kuchyňi, kde se dokáží i urazit nad tím, když je jim připomenuto, že onu prohnilou zeleninu by jako fakt používat kurva neměli. Jinými slovy dosti přesné znázornění novodobých zombies, jejichž denní režim je zhruba v rytmu - vstát, žrát, jít do práce a dělat, že pracuji bez jakékoliv touhy nutné k vlastnímu rozvoji, pak zase žrát či chlastat a na závěr takového hvězdného dne dojít do svého prohuleného smradlavého bytu, kde v případě, že se trefí, oprcat vyfetovanou tloustnoucí vyhaslou hvězdu a raději hodně rychle usnout. Ohledem k hodnocení, jenž se během jednotlivých sezón mění, ačkoliv v jádru zůstává stejně směšné, se sledující dočká mnoha akutních chyb, kdy se často třeba udávají hvězdy pouze z odporné lítosti, asi aby se zadlužený vystreslý majitel podniku po odvysílání nešel rovnou oběsit nad vším tím vyprodukovaným hnusem a neexistující náhodou přestal konečně navždy produkovat odpad další. Zklamání je o to větší, že přes totálně promarněný potenciál, se narace této show nikam kupředu neposouvá a samotný šéf je napříč epizodami jen více a více otrávený a to jak fyzicky tak psychicky. Takže 'Nasrat, Šéfe' a jdi si jako správný důchodce ještě ugrilovat pár fláků ze zbloudilé pouliční zvěře, a uřčitě o tom tématicky vybliješ nejednu pomýlenou knihu. ()

OJan

Zdeněk Pohlreich je prostě frajer, vaření rozumí a jeho hlášky jsou většinou opravdu vtipné. |95%|, Můj 5. nejoblíbenější pořad ()

Cverna

Kruciprdel, tohle dělá Prima? Stejná Prima která uspává soutěžící a v hypnoze je nutí štěkat na měsíc? Stejná Prima která vyrábí pořad Nic než pravda? Nevěřím! Tohle má šťávu! ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj