miki68cz

132 minut jsem čekal co bude a v poslední minutě jsem se modlil aby aspoň začalo hořet kino ale nic nepřišlo. Nic převratného, spíš nuda a čekání na nějaký zvrat, dobrý obchod, geniální nápad. Dobrá muzika doprovázela standardní romantický film o mladé dvojici a jejich každodenních problémech. A Gekko ??? Jaký Gekko, to byl ten vyčpělej chlapík v epizodní roli? Škoda zasloužil by si víc pozornosti, více prostoru. Slabý Brolin hrál nepřesvědčivě a nakonec mi bylo jedno jak dopadl. Film byl plný odborných termínů, které byly zřejmě určeny vysoce inteligentním amíkům, zběhlým v bankovních operacích. Mne nijak neoslnily a kdo tvrdí, že všemu rozuměl, je buď pokrytec nebo člen vyššího managementu nějaké mezinárodní banky. Tenhle film nemůžu doporučit. ()

jafuska

byl to fajn film, ale co ted napíši možná někteří mě zatratí, ale tak to už bývá, než začnu s pozitivem, musím bohužel začít opačně, dříve jsem aspon trošičku dávala šanci herci- Michael Dougles ale ted ho bohužel musím úplně odepsat, není to super herec a o jeho šarmu bohužel nemůže být řeč, ale to je na vkusu lidí, každý ho vnímá jinak a to je dobře, ale upřímně kdyby on tam nehrál mohlo to být daleko lepší film, a ted konečně k pozitivu, na tento film jsem šla hlavně proto, že se mě líbil první díl, a chtěla jsem vidět další pokračování a nezklamalo mě to, ale mám dojem že ten kdo se věnoval někdy burze a akciím, tomuto filmu porozumí daleko lépe, než my laici, bylo to hodně složité, na pochopení, ale přesto se na tento film dobře koukalo, a ani délka filmu tentokrát nevadil, určitě doporučuji, stojí to za to, dát nějaké ty peníze na vstupenku do kina ()

whysoserious

Pro peníze je hodně lidí schopno udělat téměř cokoliv. A na burze to platí dvojnásob. Je samozřejmostí, že když se film odehrává na burze, tak tam nikdo nebude tak poctivý, jak se tváří. Jen musím s menším povzdechnutím konstatovat, že mě film po dějové stránce moc nezaujal, jelikož se trochu více začíná rozjíždět až v druhé polovině a první polovina se nese v duchu různých obchodních jednání, fabulací, spekulací- tak jak to na burze bývá. Ani podraz Michaela Douglese mě nějak extra nevyvedl z míry. Když se film blížil k závěru, tak jsem trochu čekal, že se něco musí stát, aby film nebyl pouze o levárnách na burze. Mohlo to být zkrátka ještě trochu více zamotané. ()

4k7

Na dvojku jsem se hodně těšil, jenže jak film pomalu končil, já si v duchu řekl "tos posral Stone". A že jsem to měl na jazyku už i během sledování. V prvé řadě si měl Stone nejdřív ujasnit, jaký film si přeje natočit, protože toto pokračování Wall Streetu z roku 1987 mi příjde nedůstojné. Ok, co dělalo z Wall Street tenkrát tak dobrý film? Samozřejmě výborná režie, kamera, herecký výkon Micheala Douglase co by nekompromisního, zákeřného businessmana a hlavně prostředí, které dokázalo z filmu vytvořit samostatnou kapitolu. A bylo to přesně to, v čem je Oliver Stone dobrý. Žádná pravidla, filmy si žijí vlastním životem bez ohledu na to, co zrovna letí nebo ne. Pokračování Money Never Sleeps však může zaujmout pouze kvalitní kamerou a dobrými herci. Douglas jako Gordon Gekko, opravdu zmáknutá role. Také Josh Brolin, Frank Langella nebo Eli Wallach zahráli výborné postavy, které se do filmu dobře hodily. Jenže všechno obalil pro mě nepochopitelný balast, který filmu hodně ubíral na atmosféře. Především mě zklamal tuctový konec filmu, který si možná většina diváků přála, ale já čekal od Stoneho něco víc. Zbytečně moc sentimentální a americké ()

Mr.Roman

Happy ending paradoxne mierne zráža dobrý pocit z filmu, ktorý je menej než na čo sa hraje, no vďaka hercom a trocha nostalgie viac než som čakal. Jednotka prekonaná nebola a vzhľadom na svoju povahu sa dvojka javí zbytočná, no peniaze nikdy nespia, tak prečo nie. ()

jt13

Návrat Gordona ve velkém stylu! Trailer mě chytil a film nezklamal! Michael si to očividně užíval a i když se Shia snaží, ještě mu pár let a filmů bude trvat ... K obsahu - ten překvapivý zvrat jsem nečekal, vzhledem k okolnostem přece jen silné kafe a nebýt zbytečně protahovaného a ukecaného závěru, neváhal bych s pěti. ()

ratpile

Dramaticky plytké, přesto zábavné. Ať už za to může současné téma, výtečné herecké obsazení nebo sexy záběry NY. Scorseseho žák připravil poctivou podívanou, která je trochu o něčem jiném než první díl. Ten mám pořád přeci jen raději. p.s. Bud Fox mi Buda Foxe příliš nepřipoměl - a možná to byl i záměr. ()

Solverino

Velmi nudné a křečovitě sentimentální. Že je Shia LaBeouf investiční genius vypadající tak z bídou na dvacet let a strčí do kapsy zbytek Wall Streetu, tak tomu snad uvěří jen americkej hamburger žrout :( Bezbřehá nuda a blábolení o prdu. Spousta štěků pro spoustu (chválabohu) zapomenutejch herců z 80.let, přehlídka nekvalitně provedenejch plastickejch operací a chemicky vybělenejch zubů - vypadají jak nepovedení roboti. Furt se hází stovkama milionů a bez těch blbů by se určitě zastavila i zeměkoule. Děsná otrava, nevydržel jsem do konce a musel odejít. Nudné jak reklama na vložky (ta je aspoň kratší) "...když se chci bavit, vezmu si tampón!" (doporučuji minimálně dva a do uší) ()

L3G1ON4R

Pokud dnešnímu IZ pustí jako motivaci prvotní film, potom bude mít z pokračování mnohem větší radost. Návrat žraloka Gordona Gekka byl předvídatelný tah. Jedinou zajímavou křivkou mimo, bylo v podstatné míře napravení se aspoň v rodinných kruzích. Stres jaký zažívají obchodníci nejen na Wall Street je antikoncepční pilulkou, ještě že tu jsou podobné filmy jako tenhle, a vše nám připadá jako pouhá spekulativní hra... ()

RobbieM@N

Děj Stonea očividně moc nezajímal, co ho zajímalo je určitě, jak si co nejlépe rýpnout do Wall Streetu - a to se mu daří každou z několika desítek úžasných hlášek vložených převážně do úst znovuobrozeného Gordona "Greed" Gekka. Sexy obraz finančního světa na Wall Streetu se taktéž Stoneovi podařil zobrazit velice přitažlivě, a k tomu cameo Charlieho Sheena navrch. ()

Hydr0gen

Tohle není Wall Street dvojka jako spíš samostatný film se společnou postavou. Je to drama o lidech na pozadí určitých událostí a v určitém kontextu (finanční krize). Michael do své role vklouznul jak do oblíbených bačkor (teď už teda spíš stařeckých) a Shia mu překvapivě stačí. Oba mají své agendy a ke konci je to jednak možná zbytečně komplikované a hlavně zbytečně dlouhé, ale i tak zabaví a funguje. ()

Murphy123

Bohužel jenom dobré herecké výkony nědělají dobrý film...dokonce ani tehdy pokud ten film nese jméno filmu dobrého...) chybělo tomu napětí, dějově nudné...nic překvapivého nebo nečekaného se tam nestalo. Hlavní hrdina na to jaký byl borec na Wall street byl ve finále dost naivní...chování Douglasovo postavy, respektive modelu chování před vezením a po, je stejné...těžko říct, že by tato životní zkušenost nezanechala stopy?...nejprve sám tvrdí že ano , pak se chová uplně jinak, nakonec zas tak...no jen těžko se té postavě věřilo... ....myslím, že bych mohl pokračovat, ale řeknu to stručně...vidět se to dá, ale bylo to dost slabé.... ()

Jaromír

Slabý vývar předešlého dílu, který z něho těží, ať už se jedná o postavy, hudbu, hlášky atd. Nuda, nenapadá mě nic, proč bych měl daný film vidět ještě jednou a to je velká škoda, předešlý díl mám velmi rád. ()

vitac.

Líbily se mi výkony herců, čas od času chytré dialogy, ale čekal jsem víc. První Wall Street jsem zatím neviděl (ale nezdálo se mi, že by to byl nutný předpoklad pro užití si WSPNN), čili ani nemám s čím srovnat. Dějově nic moc, což je ještě zvýrazňuje délka filmu. Slabší tři. ()

cress

Nechcem uraziť klasiku ale táto dvojka ma viac nadchla. Bonus v podobe Charlieho Sheena potešil, ale mohol tam byť dlhšie ako 25 sekúnd. :) ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina