Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

Davemix

Tak tomuhle říkám naprostej propadák... herecký výkony strašný, děj naprosto nudnej a ty dialogy to je úplnej průser - jedna hvězda za docela dobrou muziku - 15% ()

david666

Solidní akční jízda s humornými vsuvkami. Mezi ústřední dvojicí to po celou dobu jiskří a to je předpoklad pro úspěch podobných filmů. Cruise jsem nikdy nemusel ale v poslední době mě celkem překvapuje a herecky se mi líbí. ()

djcremo

Mi to pripomína niečo čo tu už niekoľkokrát bolo, vrátane zdroja nevyčerpateľnej energie v kombinácii tajného agenta. A na to, že to bolo natáčané v roku 2010 tak mi to príde tak 20 rokov pozadu. ()

ArMinO

Nevedel som, čo mám od tejto dvojice očakávať, no príjemne ma to prekvapilo a celkom som sa zabavil. Netvrdím, že film nie je vytrhnutý z reality, ale niekedy až veľa. Ale to treba vypnúť mozog a zabávať sa. 78% ()

veverysiak

Asi to malo byť elektrizujúcejšie, ale niečo tam zoskratovalo, príbeh žiadna sláva, ešteže je tam tých prvých tridsať minút akcie, humorom to tiež neoplýva, teda aspoň tým čerstvým, Cruise mi pripadá v takýchto polohách dosť nepresvedčivý, predsa len akrobacia a strieľačky s kamennou tvárou mu idú lepšie, a tak znesiteľnú úroveň predvádza len Cameron, toto sú jej party, na nich vyrástla a sú jej prirodzené, takže 55%. ()

Tristanian odpad!

Hnusnej plakát byl nakonec z celého filmu to nejlepší. Kdejaký film na SYFY má kvalitnější triky a o hereckých "výkonech" raději úplně pomlčím. (odpad hlavně za mrhání financí a hereckého potenciálu) ()

DIXik

Když jsem poprvé viděl trailer na tento film říkal jsem si že to muže být celkem zajímavý. Ale když jsem viděl celý film, tak mě čekalo zklamaní. Bohužel mi přišlo že se režisér snažil přiblížit filmu Mission: Impossible. Ale to se mu vůbec nepovedlo, samozřejmě že film není propadák ale rozhodně to není film který bych si pustil podruhé. Dávám pouze 50%. ()

Ace.A.T.L.

Po dlouhý době, zase celkem povedenej film. Jsou tam sice některý scény, který bych vynechal, ale spojení akční smrště s komedií a spojení Cruise a Diaz, splnilo podle mě očekávání a vznikla hodně kvalitní podívaná. Občas to sice vypadá, že Cruise jen změnil jméno a partnerku v postavě Hunta z Mission impossible, ale i tak dávám 4*. Doporučuju shlídnout. ()

Synesis

Zacatek me opravdu bavil. Svizne, vtipne a akcni. Pak bohuzel vtipu, akce asviznosti ubyvalo a snazil se tam vecpat pribeh, ktery skoro za nic nestal. Skoda melo to na vic, ale jen kvuli zacatek u stoji za zhlednuti. ()

filip333

Příjemná zábava. Dost nadsázky. Nemám rád ani jednoho z ústřední dvojice, ale přesto to mezi nima jiskřilo na 100%, až mě to překvapilo. Dobrá byla především první půle. 70% ()

bajahor

Pěkný nářež...!!! Je to kousek romantiky, dost akčních scén a hlavně jedna velká parodie (?) na nezničitelné, všeumějící superhrdiny z filmů z 80.-90.let - což je bomba. Kdo to bere vážně, asi ten film nepochopil (jeho veliká škoda). Ano, někde za půlkou to trochu slábne, děj je předvídatelný, ale to byl před X-lety (za éry Stallona, Van Damma a spol. též - vždy vyhraje hl. hrdina, když všechny přechytračí a přemůže) snad každý, ne? ;-) Jednohubka jak vyšitá - ale proč ne? Každý den nepotřebuju filmy, nad kterými budu přemýšlet a které mi něco dají - já se chci i bavit!!!!!!!!!!!!! ()

SphAnel

Romantické komedie a akční komedie je můj "šálek čaje" a i když to nebyl bůh ví jak dobrý kousek, jak se od Toma Cruise očekává, já se nenudil, ale bavil. Líbí se mi styl filmu, kde se pořád něco děje a už to není ta stará kostra, kde je 5min akční začátek pak celý film nic a 5min akční konec. ()

MaxQ69

aneb nová a daleko nudnější verze Mr. & Mrs. Smith. I když jsou Tom a Cameron dobrým akčním párem, do Brada a Angeliny mají hodně daleko. V takových filmech se na scénář ani tolik nehledí, tudíž to co jsem postrádal, byla pořádná porce akce. ()

@nthr4X

Mno, čekal jsem od toho o něco víc. Cruise s Diaz mi v hlavní dvojici moc nesedli. Trochu připomíná Pan a paní Smithovi, tam je ale zápletka daleko zábavnější a promyšlenější. Čistý průměr. ()

BlondSw

Na tento film jsem chtěla jít do kina, ale nešla jsem a teď lituju. Je to dost dobrej akčňák, už jen proto že hlavní roli hraje Tom Cruise a neskutečně se mi do týhle akce hodí. Napětí koluje celým filmem a musím říct, že jsem se nenudila. Ráda si ho pustím znova a žádná vaše "zajímavá" kritika mě vubec nezajímá. Každej má rád jiný filmy a každýmu se líbí něco jinýho tak respektujte svoje názory.. ()

bonovox

Film veľmi vhodný na leto, ale bohužiaľ vyšumí veľmi rýchlo a chyba nie je tentokrát v hlavných predstaviteľoch. ()

JeffScylla

Možná to bylo momentální náladou, nebo tím že jsem od toho nic nečekal. Každopádně jako jednoduchý odpočinkový film pro jehož shlédnutí můžete nechat zapnuté asi tak 4 mozkové buňky aby to oči i uši měli stereo + jedna pro úsměv, a nic neřešit mne to docela pobavilo. Imho, na trailery se ze zásady nedívám. Je to koncenrát nejlepšího takže se pak již díváte jen na ten zbytkovou vatu. Zkazí to tak i jinak docela povedený film a stejnak to člověku o filmu nic neřekne. Proto se přeci dávno nedělaj. Dělaj se ne aby napověděli ale přilákali a vyvařilo se co nejvíc. :) takže jak zde Cruise na začátku zahlásil, "čím míň víš tím líp". Souhlas. Nedávno jsem jsem tady někde napsal že mi připadne že kategorie komedie je takřka nepoužitelná navzdory tomu jak často se tahle nálepka ve filmové tvorbě objevuje. Takže odvolávám co jsem odvolal a slibuju co jsem slíbil. :) Na tenhle film se podle mého názoru komedie vyloženě hodí. ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)