Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

El_Koko

Velmi příjemná záležitost s mnoha opravdu vtipnymi momenty. Cruise je můj guilty pleasure herec a Diaz bude sexy snad i za dvacet tisíc let,chemie fungovala. Nechci komentář zatěžovat rozborem filmu,vždyť je to romantická akční komedie pro Krista,bylo to tady už tisíckrát a ještě to tisíckrát přijde,takže dám spíš dobrou radu. Pro chlapy doporučuji jako film,který vám zaručí pěkný večer s kamarádkou,a navíc se u něj zasmějete. Příjemný film,příjemných 69% ()

Ghedina

Je asi tak pět minut po mém shlédnutí této slátaniny a já si pořádně nedokážu vybavit asi tak 90% filmu.Diaz mě nikdy nebrala,nekonečná baterka je blbost a Cruise je úplný eskamotér.Jo a byl tam tuším vlak,že jo?Tak za něj ta jedna hvězdička.Mám rád vlaky. ()

Lonelybiker

To je tak přeplácaný scénář, že bych neváhal i s nižším hodnocením, leč první svižná polovina filmu mi to nedovolí. Honičky jsou sice fajn, jenže čeho je příliš, toho je moc. Nikdo se do té Cameron a Toma nemůže při přestřelkách strefit a to se dá na jednu stranu pochopit, mě to ale hodně vadí. Úvodní scéna na pustém malém ostrově byla krásná. ()

krasava

Potřebujete věřit, že kdesi ve skrytu čekají hrdinové, kteří v pravý čas příjdou a zachrání vás? Nechcete sedět s lupou u obrazovky a zkoumat nedokonalosti v tricích, protože na první pohled vidíte, že akce nejsou ve skutečnosti proveditelné, ale přesto vám to nevadí, prostě se jen bavíte? Chcete zapomenout na scientologickou pověst Toma Cruise a všechno mu odpustit, protože ten chlap vypadá pořád zatraceně dobře? Tak to jste tu správně. Pro zopakování tohoto pocitu lze použít opakovaně. ()

Meteora17

Je to spíše lehčí komedie u které se zasmějete, než by jste tajili dech. Tak proč ne. Ale z celého snímku mi zůstala v paměti jen jedna hláška: "Jestli nás někdo bude sledovat, tak zastřelím sebe a potom ji." Sice je bezvadná, ale jediná. ()

r6AndrEw

Tragedie, mission impossible, ale ještě stupidnější. Takovéhle filmy nemají divákovi absolutně co nabídnout..Jo, vlastně děckám školou povinným, zřejmě na prvním stupni, to přijde i napínavé..:) mě rozhodně ne. Děkuji nechci ()

PORTER44

Mission Impossible vs Charlieho andílek aneb T.Cruise vs C.Diaz docela dobrá odpočinková akční komedie,vtipný hlášky se Cruisovy docela povedly takže jsem se docela bavil,akčním scénám nebylo co vytknout sem tam i honička autem nebo na motorce dodaly filmu napínavou podívanou. ()

jakubesd1

Taká sobotňajšia komedy-trillerovka. Dá sa prekusnuť obsadenie C.Diaz (ktorú ja vôbec nemusím) ale inak je to trošku scénaristické repete ktoré je u mnohoch filmom a ničím neprekvapí . Na zabitie času stačí aj takýto film . ()

Regeindy

Pro mě to pohřbila Cameron Diaz. Kdyby do její role obsadili nějakou mladší dračicu s jiskrou a osobností (klidně si mohli vyměnit role s Gal Gadot!) tak by z toho byla letní popcornovka jak vyšitá. Takhle je z toho jen další akční jednohubka se špatně vypadající, uječenou kačenou a naprosto nefungující chemii mezi ústřední dvojici. ()

kubikk

Postava Cruise až moc dokonalá, kdyby nebyl ke konci zraněn, tak si kdejaký divák může myslet, že je nesmrtelný. Taky mi vadilo, že celý film se točí okolo baterie, která se nikdy nevybije, ale nakonec vyjde najevo, že je stejně nepoužitelná a vybuchne jak ruční granát. ()

woody.birch

Fantazie někdy pokulhává za realitou. Tady vůbec nejde o to, že některé scény jsou hodně mimo. Vadilo vám to snad na Mission Impossible? Předvídatelnost? Fakt jste věděli, že Roy vymlátí všechny v letadle? Že mezi ústřední dvojicí něco začne jiskřit, bylo jasné všem od začátku. Dokonce i těm dvěma. Jenže se k tomu nějak museli dostat. Je to oddechovka a nečekejte tam "Zkoušku orchestru". Možná je to pro někoho fantasmagorie. Přesto realita může být ještě neuvěřitelnější. ()

starr64

Tenhle film mám ráda. Je jako sci-fi i když s nádechem pravdy - tím myslím, jak jsme všichni kontrolovaní díky mobilním přístrojům, které mají všichni tak rádi. A kdo ví jaký je život s agentem. Třeba to vůbec není přitažené za vlasy. Zkrátka dobrý film. ()

fajntomas

Přijde mi to jako karikatura MI, Bonda nebo Bourna, něco jako ustřílet moucham kridla nebo strelit za roh... Zařadil bych to do sci-fi. Mangold neví co by natočil, připadá mi trochu jako L.Nielsen. Pro diváky co mají rádi čistou nesmrtelnost hrdinů do 165cm to může být (vědecko-)fantastická podívaná. 60% ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)