Skladiště 13

• USA Warehouse 13
Mysteriózní / Sci-Fi / Drama / Thriller
USA, (2009–2014), 46 h 25 min (Minutáž: 42–87 min)

Hudba:

Edward Rogers

Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Allison Scagliotti, Genelle Williams, CCH Pounder, Aaron Ashmore, Simon Reynolds, Jaime Murray, Faran Tahir (více)

Série(5) / Epizody(64)

V kombinaci dramatu a komedie (dramedy) sledujeme působení dvou tajných agentů Petera Lattimera (Eddie McClintock) a Myky Beringové (Joanne Kelly) na podivném místě v Jižní Dakotě zvaném 'Warehouse 13' - skladiště, kde americká armáda uchovává vzácné a nadpřirozené předměty, cennosti a tajuplné relikvie. Úkolem agentů je tyto předměty zkoumat a pozorovat, aby za pomoci jejich podivných činností mohli vystopovat další takové předměty a v tomto skladišti je ukrýt před zbytkem světa. (iHyik)

blazma

Nevím jestli to od první chvíle bylo plánované spojit tento seriál s Heurékou-město divů nebo ne. Každopádně, to bylo pěkné zpestření když se ty světy propojily. Docela ujetej seriál, nic méně sympatické herecké obsazení i co ze padouchů týče. Poslední řady už nebyli nic extra, jenže to se stává snad každému seriálu ()

VonHayek

Nic nového nepřinášející nedonošený potomek X-Files, Supernatural apod. "klasik". Tak jako má Sci-Fi Channel své vrcholy tvorby (The Lost Room), tak má samo i díla opačného extrému a tím je pravděpodobně i teto seriál. Budoucnoust posoudí nejlépe... ()

rodier odpad!

desna kokotina. doufam ze takovehle nebudou dalsi nove usa serialy. Neuveritelna demence. Top secret sluzba co zachranuje svet a vsecko se snazi resit kecama misto zbranema = nerealisticke a nesmyslne a hlavne nudne. Zenska agentka jedina ujde utoku a misto zakroceni cumi a nic neudela.. demence proste. holt pro amiky. blbe amiky kteri si mysli ze ve svete se zbrane nepouzivaji a o vsem si muzeme promluvit. pritom prave v usa maj k pouziti zbrani co nejblize. rvu demence. ()

Rian_witcher

Jsem rád, že hodnotím seriál až po 3 serii. První serie 60%, druhá 70%, třetí 85%. Od počátku zajímavé téma plné tajuplných možností se podařilo tvůrcům právem dostat během 3 let na přední místo v seriálech vytvořených pro stanici Scyfy. Velké plus znamenalo doplnění týmu Skladiště o postavu Claudie (Allison Scagliotti) a skvělou „zlounku“ H.G. Wells (Jaime Murray). ()

Miyamoto

Seriál se zajímavým tématem sbírání artefaktů, kde jsou přítomné sci-fi prvky, tajemno, sympatičtí hrdinové... Ale bohužel, bez chyb taky úplně není. Tou asi největší je ústřední dvojice, hlavně pak Eddie McClintock jako Pete Lattimer, který mi nikdy nebyl sympatický a přijde mi, že v seriálu vlastně nemá žádnou pevnou pozici. Na rozdíl od jiných postav totiž není nijak zřejmě charakterizován, a tak je to taková kopie Seeleyho Bootha z Bones, jen s tím rozdílem, že Boot je místy "klukovský" a jinak drsňák, kdežto Pete je prakticky po celou dobu dětinský nebo bezradný a intelektuální i akční stránku táhne sama Myka :-D Další chybou je pak absence silného ústředního motivu, ale stále doufám, že se to v dalších dílech zlepší, takže tady zatím nekomentuju. Jinak celkově slušný seriál, zábavné epizody a hlavně perfektní vedlejší postavy (moje favoritka je Claudie :-D ), takže něco mezi 3* a 4*... ()

gpx

Mysteriózně debilní seriál, díky kterému jsem můj tablet naučil slovo "debilní". Takže zasloužená jedna hvězda. ()

Ace.A.T.L.

Pokud to člověk vezme, jako samostatnej seriál a nečeká nic moc extra, tak ho to zaujme :) Mě to zaujalo, líbí se mi to a chvílema to přináší dost pěkný situace. Určitě se u toho nenudím. Za mě pevných 3,5* a DOPORUČUJU ()

Allein4

Nijak zvlášť velká pecka to není, na druhou stranu se dá u některých dílů slušně pobavit. Nicméně znám i výrazně lepší seriály, proto hodnotím jen jako průměr. ()

numan

Dalo se čekat, že když se sejdou u jedné série autoři Farscape a Angela (dobrá, tak teda taky trochu Buffy :o)), bude to jízda. A JE to jízda. Zrovna jsem prošel úhorem Defying Gravity a hurá, nazdar, sláva - konečně se královsky bavím! Je to rychlé, vtipné, zábavné, rozhodně ne šablonovité - prostě další špičkový seriál na úrovni Fringe nebo Eureky (ve druhé sérii ostatně Fargo osobně dorazí na kšeft :o)). I Warehouse 13 vychází z praotce X-Files (podobně jako u Fringe je tu taky hlavní trojice Scullyová, Mulder plus jeden older Saul Rubinek), ovšem zdaleka není tak temné, místy spíš fraškoidní - teda v dobrém slova smyslu. V epizodních rolích tu pochopitelně narazíte na tu správnou héreckou pakáž z těch správných seriálů (Joe Flanigan, Rene Auberjonois atd. atd.). Eddie McClintock mi sice občas přijde trochu v křeči, ale to je jen drobná kosmetická vada. Maxxximální zábava a pohoda - aspoň zatím. ()

D||X

Seriál Warehouse 13 se veřejně prohlašuje za takového "bratříčka" Eureky, ovšem nutno poznamenat, že za Eurekou ve všem o tu jednu "hvězdičkovou kategorii" zaostává. Námět je zájimavý a díly odsýpají. Každý díl má nápad a určitě se nedá u Skladiště 13 nudit. V době přestávky Eureky dokonalá volba. ()

jarmil8

Dobrá oddychovka se sympatickými herci, kteří krom toho, že dobře vypadají umí i hrát. Narozdíl od podobné Eureky se nebojí hrát i na vážnější notu. ()

Mr.Jokker

Slabota !! Pilotní díl byl zajímavý tak jsem koukal dál a dál .. Nakonec mě to omrzelo ! Seriál měl/má potencíal . Možná se rozjede "v což doufám" protože pokud ne nemá moc velkou šanci na úspěch u diváku . Nejhorší věcí na tomto seriálu je hlavně to že epizody jsou si strašne podobné což budí dojem lenosti tvůrců ! (J) ()

vochoz

Scifi pohodovka u ktery se nemusi premejslet. Neco podobneho jako prave koncici Eureka. Nic co musite videt, ale jako oddech dobry. 3* ()

Cr3sh

Trvalo mi to půl série, ale konečně dokážu říct, že jsem k seriálu přilnul. Za dva týdny jsem shlédl všechny díly, až do teď nové čtvrté série, a Pítovi hlášky jsou super, Mayka je děsná šprtka, Claudia je sexy a dokonce i Artie dokáže sršet vtipem který mě jen tak nenechá se válet na gauči. Jako milovník sci-fi a seriálů můžu doporučit. Pro toho kdo má rád jen to nejlepší, nejvtipnější a nejůžasnější to asi uplně nebude. BTW: prolnutí s Eurekou je skvělí nápad (škoda, že ta již dál nebude). ()

babuška

trochu to závánělo opakováním se v každé sérii, na začátku rozjezd ale pak zpomalení a nakonec zase dobrej dojezd, když se člověk baví tak proč né ()

flyer.nick

Vlastně klasický devadesátkový seriál ve stylu Hvězdné brány nebo Lovců pokladů, i když tenhle vzniknul až v tomhle tisíciletí, všechny díly jsou vesměs o tom stejném a mají stejnou kostru příběhu. Ale sympatické postavy, zajímavé nápady, originální prostředí a nefiktivní svět s fiktivními "kouzly, z toho dělají příjemnou podívanou. I když ceny to nesbíralo a televizní průmysl to nezměnilo, svoje fanoušky to má a já patřím k nim. ()