Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Nuala

Celá série mě docela oslovila, některé díly méně, některé více, ale přišly mi docela vyvážené. Tento mi mezi ně příliš nezapadá. Pár nových nápadů se sice objeví, ale kvalitativně film dost pokulhává za svými předchůdci. Saw 3D považuji za film, který je natočen pouze na efekt, nic hlubšího nebo zajímavějšího se v něm neskrývá. Místo abych byla aspoň trochu napnuta, znechucena nebo něco podobného, přiznám se, že jsem spíše byla fascinována nelogičností, trapností a zoufalostí některých scén. Slabší 2*. ()

O´Neill

Poslední Saw jsem si chtěl opravdu užít. A proto nejlepší místo v Cinestaru bylo samozřejmostí. 3D efekt mě velice potěšil, byl zmáknut na jedničku. Samozřejmě, nečekejte takové lákadla co byly v traileru, to vůbec. Film zakončoval celou tuhle sérii, a já jen lituji, že jsem si předchozí díly nepřipoměl, před touto projekcí. Ohledně tedy závěrečného hodnocení, jsem na vážkách kolik tomu vlastně dám...A díky 3D efektu, a zakončení dávám stejně jako prvnímu dílu, nejvíce z celé série. ()

LTeez

Celou série nemohu pochválit komplexně, ale ocenil bych nápad. Vlastně odporný, krutý a přísný nápad, který jistě několika desítkám lidí nenechal klidný spánek. Škoda jen toho protahování na celkové číslo 7 na počítadle. ..... Game Over !!! + Chester Bennington (Linkin Park) ()

cariada

Tak jestli tohle měl být opravdu poslední díl serie, tak klobouk dolů, film má neskutečný náboj a spád, od začátku do konce se pořád něco děje. Oproti třeba 4.dílu je tohle velice čitelné a přehledné, je sice hned jasné , že všechno sám by to nemohl dělat jeden člověk na to by nestačil, což se taky potvrdí. Opět by se dalo říct, že se stále dokola omílá to samé a neustále natahuje děj, což je pradva, ale nemyslím, si že by to bylo na škodu, zase se nám poodhaluje něco ze zákulisí hry. Máme tu zas návaznost na samý začátek serie. Úvodní scéna ve výloze byla slušná, zvlášt, když se mladíci rozhodnou nechat tu holku napospas zubatýmu osudu.(jo věrnost té dívky je (byla)ve hvězdách). Ps-vůbec bych se nedivil, že se za pár let můžem dočkat dalšího dílu, jak už to bývá zadní vrátka jsou stále otevřena.(vůbec bych se nezlobil) ()

Rodriguez

Celou sérii SAW jsem měl rád, ale poslední díl mě přišel jako špatný vtip. Nejspíš jsem se koukal na nějaký akční film než na nadupaný horor plný senzačních pastí, stříkající krve a létajících kusů těl. 50% ()

Attta

Jednoznačně nejhorší díl. Když pominu přehnané pasti, efekty a zvrácenosti, tak je tohle jedna velká nuda a pro mě tohle spadá do novodobých bezduchých hororů. ()

Crawler-D odpad!

Těm, co chtějí Saw vidět, bude stačit vědět, že umře hodně lidí ošklivou smrtí. Ty, co nemají zájem, stačím ujistit, že tam pouze zemře hodně lidí ošklivou smrtí. Ve výsledku máme tedy co dočinění s dílem, které je radno hodnotit z filosofického hlediska, protože estetickým i uměleckým se vzpírá. Rdousí je v okamžiku, kdy hrozí, že by vyšší hodnoty mohly narušit jatečnost děje. Je třeba se pídit po tom, proč se na něco takového díváme a jak jsme mohli dopustit, aby něčeho podobného vzniklo celých sedm kusů. P.S. Těším se, až to vyjde na DVD a bude se to pořád jmenovat Saw 3D a nebude to 3D...chytré ;-). ()

DruidKarel

999. hodnocený film: Po zklamání z dílů č. 4, 5 a 6 jsem se konečně těšil na pořádný nářez, protože 6. díl nekončil vlbec špatně a dával fanouškům této hororové série šanci na skvělé pokračování. Ani tentokrát jsme se však nedočkali a podle mě se jedná snad o ještě větší propadák, než v který "doufali" kritici této série. Film nezačíná špatně, ale už je na tolik způsobů překombinován, že už to ani není možné. Tvůrci si myslí, že budou z mrtvého Jingsawa živi ještě snad 8 dalších pokračování, ale tentokrát se už i u mě přepočítali. Otřesné herecké výkony, přemrštěná brutalita, která už moc lidí nepobaví a hlavně ta připitomnělá vdova po Jingsawovi, která umí hrát asi tak dobře, jako mixér v reklamě s Horstem Fuchsem. Proto dávám filmu 2* a s naprostým vyčerpáním dodávám, že až se bude (zase) ohlašovat návrat Tobina Bella a jeho role, která je dávno po smrti, tak už nebudu tak moc jásat a oslavovat řev motorových pil a nabroušených nožů. 2* ()

humanbeing

Pro fandy série jednoznačně skvělé zakončení série Saw, které dělá tečku za (ať už se to lidem líbí nebo ne) jednou velkou horrorovou érou. S komentářem jsem vyčkával trochu delší dobu, takže spíše takhle krátce. Ke 3D jen to, že bylo velmi zajímavým zpestřením - chůze přes propast z 3D efektu krásně těžila, a stejně tak některé další vydařené scény. Velká spokojenost. ()

dubinak

Achjo. Taková zbytečnost! Saw udělal průlom světem během několika dílů, producentům to ale asi nestačilo. Ale mně ANO! Sedmý (a taky doufám, že poslední) díl SAW 3D je neskutečná omílárna, kterou jsme tu viděli už mockrát. Na jednotlivých dílech se mi vždycky nejvíce líbila konečná pointa a odhalování toho, co jsme my jako diváci nevěděli a vědět ani nemohli. Odhalení lidí, kteří působili nevinně a zase naopak. Od pátého dílu série Saw se mé hodnocení snižovalo i když pointa byla vždy skvělá a hvězdičku navíc si prostě zasloužila. Doporučuji jen opravdovým fanouškům, kterým by se tato 3D "pecka" mohla líbit, ale do mého repertoáru tento díl už opravdu nepatří. ()

S.W.A.T

Tak v roce 2010 měla dojit na konec cesty další dlouhověká hororová série a stejně jako i ty ostatní, tak si vybrala svojí nejslabší chvilku. Na začátku byl příslib ukončení příběhu Johna Kramera alias Jigsawa, dokonce se podařilo překecat k účasti Caryho Elwese, který absentoval od prvního dílu. Takže co by se mohlo pokazit? Docela dost. Film trpí tím, že museli zmastit nejspíš dva díly dohromady. Hlavní "hráč" tedy vůbec nesouvisí s hlavní dějovou linkou a jedná se tedy o random blbce co lhal o tom, že prošel pastí. A to je další problém tohohle dílu, všechny postavy co hrají jsou dost nesympatické existence, navíc hrozně hloupé, takže člověk nemá komu fandit (tímhle předchozí díly netrpěly). Díky této zbytečné hlavní zápletce je do pozadí odsunutá ta skutečně hlavní linka a ton hon Hoffmana a Kramerovu manželku. I tady je to hrozně zkratkovité a Hoffman tady působí už zbytečně jako mix Copperfielda a bratrance Johna Wicka - kdy je v krátkém časové úseku schopný přichystat několik různých pastí na různých místech, pomstu poldovi, o kterém jsme doteď neslyšeli a nakonec absolutně bez problému zredukovat celou policejní stanici na nulu. A samotná hlavní hvězda Jigsaw? Ve svém finálním aktu je zredukovaný na zbytečné pidicameo a velký návrat Dr. Gordona je jenom vábnička, protože jeho role asi o 30 vteřin delší než Jigsawova. Ale těch poslední 5 minut, kdy si celá série do sebe zapadne a mi zjistíme to co se tušilo už od druhého dílu, toho dost vynahradí. Ale nezbavíte se pocitu, že těch 5 minut měl být celý film. ()

PROCESOR

Popisek-obsah sliboval „ V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy“ To není pravda. Viděl sem asi první dva díly, nebo tři nevím je to už dost dávno, a tak sem věděl do čeho jdu, že tu budou pastičky a hodně krve, ale vysvětlení tzv. pointy mi zcela uniklo, protože bez shlédnutí předchozích dílu, a to asi všech tento poslední nemá smysl. I když jsem se u něho bavil, tak závěrečný „vysvětlování“ mě nudilo, protože sem nevěděl vo co de. ()

Juto

Tento film veľmi odporúčam čistým fanúšikom, musíte si pozrieť predchádzajúce filmy, aby ste si ho naplno vychutnali. 6/10 ()

Maty85

Důstojný závěr celé série. Avšak to rádoby 3D a s tím samozřejmě spojené větší vstupné co se kina týče si mohli klidně odpustit. ()

c.tucker

Na to, že to měl být vrchol série je to dost slabé, nemá to tak vypiplaný scénář jako předchozí díl a postavy jsou i dost nezajímavé, i když Flanery byl celkem v pohodě. Ale už to bylo až moc velké vaření z vody (pokud se tedy nepřikláníte k názoru, že to jsou všechny díly po prvním). Moc rychlý a nesmyslný konečný zvrat, který očekáváte už od prvního okamžiku, kdy se najednou znovu na plátně objevil Cary Elwes. Rozhodně jeden z nejhorších dílů. Mezi 2 a 3 hvězdami s příklonem nahoru. ()

blitzer

Doufám, že jde skutečně o epilog, protože sérii sleduju už jen ze setrvačnosti. Nedokážu posoudit, jestli záverečnej díl všechno rozmotal a uvedl na pravou míru, nebo ještě víc zamotal, protože mi děj i postavy z předchozích dílů splývají nebo si je vůbec nepamatuju (a určitě se kvůli tomu nehodlám koukat na celou heptalogii znovu). Závěrečná pointa s dalším (kolikátým už?) předáním pomyslné Jigsawovy pochodně mě skutečně pobavila (v tom špatným slova smyslu). Hodnotím 2* + jedna hvězdička za asi nejodpornější a nejohavnější (v tom dobrým slova smyslu) gore celý série. ()

WolfR

Tak tohle velké zakončení se teda hrubě nepovedlo! Finále této krvavé série jsem očekával opravdu horlivě, přestože jsem tušil, že žádný zázrak to nebude, jelikož se kvalita každým dílem snižovala. Že to ale zajde, až do takových bažin jsem rozhodně nečekal. Flashbacky se samotným Skládačkou tady nejsou téměř žádné, nalezneme tu spousty nezajímavých postav, hraných televizními herci a pasti už jsou naprosto přehnané, nereálné a nezáživné. Taky velká zkouška nové zbytečné postavy Bobbyho Dagena nemá s celým dějem vlastně vůbec nic společného. Je tam čistě kvůli chuti producentů po krvi, promiňte, po penězích. Vlastně ne, co to plácám o nějakém ději, on celý film nemá děj! Navíc, poslední díl měl být klíčem ke všem nezodpovězeným otázkám, ale nesplnil svůj účel! Pár tajemství totiž pořád zůstalo zachováno! Suma sumárum, tady vlastně už nic nedává smysl! Co se týče samotného tradičního závěrečného zvratu, tak ten by měl dojít snad každému. Je totiž strašně předvídatelný, a mám z něj smíšené pocity. Jsem s ním celkem spokojený a je slušně natočen, na druhou stranu, jako velké finále bych očekával něco lepšího. Takový závěr už napadl spousty fanoušků na různých diskuzích či fórech, včetně mně. Poslední díl série Saw je pro mě obrovským zklamáním. Je to nejhorší počin v celé sérii. Je to rozuzlení, ve kterém nedává smysl už skoro nic. 1 hvězda. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D