Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Oňďo odpad!

Fakt nechápem ako môže niekto niečo takéto natočiť. Veď to je hamba na tom spolupracovať a nie to ešte režírovať. Ľutujem tích, ktorí tomu dali za 2* a viac .... ()

Phorbo

Kromě velmi nechutného vytahování klíčku s rybářským háčkem a létajícím benningtonem mi to nedalo nic. Akorat jeden zase prokvašený konec. ()

geimz

Rozmýšľam, čo ma pri tejto sérii udržalo po 7 dielov. Fantastická, nadpriemeru sa vymykajúca jednotka, kde bolo napätie budované na ploche jednej miestnosti so skvelou záverečnou pointou, nasledované obstojnou dvojkou. A potom sa začal opakovať ten istý vzorec stále dokola. Postavíme pár pascí, pobavíme sa na brutalite, nadrbeme do príbehu ďalších a ďalších záporákov, aby sme vytvorili úžasne zamotaný príbeh a váľame sa v prachoch. Táto dojná krava je skutočne dobrá len na odreagovanie raz do roka, plus samoúčelné 3D moc nepridáva na výsledku. Záverečná pointa je naviac tak trochu na smiech a zhadzuje geniálnu jednotku, na druhú stranu, čo som mohol čakať. A teraz môžem rozmýšľať, za čo si vlastne tento film odo mňa zaslúžil 2 hviezdy. ()

Martin_W

Ano! Přesně takhle jsem si představoval poslední díl celé, krásné a kolísavé ságy Saw. Myslím, že nejsem jediný, kdo by už další pokračování prostě nechtěl. Zhruba vše bylo vyřešeno a objasněno a ke konci se objevil někdo, koho bych teda aspoň já nečekal. No a 3D k tomu patří myslím si že oprávněně, protože po prvních dvou dílech se tenhle povedl nejlépe. 82% ()

mosnak odpad!

Doufám,že tato nesmyslná série SAW je konečně u konce! Úžásná jednička a ty ostatní "díly"? Kvalita klesala dolů,dolů,dolů a dolů.... ()

Mikeel

Tak jsem myslel, že když jsem viděl všechny díly, skouknu i poslední. Jako vždy jsem si pustil film a proklikával jednotlivými pasážemi. Udělalo se mi neskutečně zle, že jsem film okamžitě odstranil z počítače a ani jeden film z týhle nechutně samoúčelný krvavý série nechci už v životě vidět! Nějakýho řezníka to možná nadchne, ale já bych kompletně celou sérii (kromě prvního dílu, kterej byl docela dobrej) hodil nejradši do odpadu, na skládku všem filmových propadáků, nechutností a všeho dalšího, co se nedostalo do filmového nebe, ale filmového pekla! P.S. Jít na to v 3D, tak bych asi doopravdy poblil diváky přede mnou! ()

mazadlo

Nejslabší díl série co se týče autentických pastí : Tady není problém probodnout boky , krk a podobně protože postava bude pobíhat vesele dál. Dokonce jí časem zmizí i díry - a to i skládankovi. Nakonec proč ne když si vytrhnu dva zuby bude mi to mluvit jako po jablečném moštu s kouskem sacheru. Tohle mě na filmu vyloženě štvalo - a nebýt toho že se zase jednalo o povedenou scénáristickou i hereckou práci dal bych možná odpad a to jsem fanda série. Ale nemůžu...příběh to má zase skvělej a konec je grandiozní...škoda těch bodanců :D snad někdy příště Greutert počtě něco o anatomii lidského těla a dojde mu kde moc zabéčkoval... ()

peto580

tak toto bolo milé prekvapenie. Mňa viac ako celý film štvalo že z toho vlastne spravili ešte zasa o niečo komplikovanejšiu vec a čím dalej tým menej ide vina z Tobina Bella na iných. Ale fajn, ja som sa nenudil ba priam musím povedať že som s prekvapením hľadel na to čo priniesol už 7 diel série. Asi sa mi táto téma nikdy nezhnusí a poviem rovno: dúfam že bude aj další SAW :) ()

bobstock

Vraždění v pastích se už celkem odtrhává od těch nekonečnejch flashbacků s Bellem, akorát repeat twist opět zafunguje vzhledem k proměně zabijáků. Sexy Betsy Russell už je taky nadobro odpravená a jediné, co mi zbývá je stále přemýšlet, jak jen ten chlap dokázal vymyslet a udělat tolik sofistikovaných pastí, kradl mrtvá těla z márnice a živá unášel jako potravu vedle hlavní pracovní činnosti, aniž by si toho někdo všiml?? :D 30% ()

Lakkkkky

Trailer na Saw 3D nám sliboval, že budeme při filmu trpět my... A jako jeden z mála má sakra pravdu !!!! 3D efekty sice nic extrémního, ale krve je tam hoodně:-) Chválím i příběh... ()

cskomando

Jak už tu znělo krve a brutálních pastí bylo opravdu dostatek. Na poslední díl (pokud to opravdu je ?!) podle mého očekávání nejvíce brutální díl... proti předchozím dílům si zde zahrála aspoň nějaká slavnější osobnost (Chester-Linkin park), ale jeho smrt nebyla až taková hrozná, jako jeho kamarádi to jsem se skoro i zasmál :D. Co se týče 3D provedení vůbec být nemuselo... kromě začátečních titulek --se v celém filmu nenašel nějaký dobrý hrůzostrašný efekt-- Viděno v 3D kině. Skvělý film na závěr tohoto roku, pokud udělá Kevin Greutert nebo nějaký jiný režisér další díl budu velice potěšen na další brutalitu! + Další překvapivý konec pro mnoha z nás. ()

Standic1

Musím říct, že závěrečný díl série mě mile překvapil a jsem rád, že můžu říct, že jsem se spletl když jsem myslel, že to bude hrůza. Saw 7 rozhodně není nejslabším dílem a návrat doktora z prvního dílu byl pro mě příjemným osvěžením a po dlouhé době do sebe scény a flashbacky zapadají a nejsou tak šíleně překombinované jako v předchozích 3 dílech. I Hoffman se jako záporák v tomhle díle vyznamenal a co se týče Chestera Benningtona, tak jde vidět, že řvát opravdu umí. Co se týče pastí, tak s těmi to je pořád stejné, i když myslím že GORE laťka byla posunuta o něco výš, což je myslím jedině dobře. ()

Jožin

Podľa niektorých tu máme posledný diel zdĺhavej série, ale pre niekoho ešte zostáva séria otvorená. Pre mňa sa tak asi na trištvrte uzavrela, stále mi vrtá hlavou pár otázok, no na ne sa zrejme podľa slov producentov už odpoveď nedozviem. Sedmička priniesla zopár nových nápadov umierania. Brutalita tu fakt už nepozná hranice, no 3D efekt to podĺa mňa pokazil. Vo filme je dosť veľa chýb a hlúposť niektorých postáv je tu opäť na neuverenie- pri tomto treba proste vypnúť a povedať si že je to len film. Finálny zvrat sa dal očakávať a niektorý ho už predpovedali po tretej či štvrtej časti. Mne osobne sa viac páčila šestka ako táto časť !!! ()

wampire23

No mne sa to teda nepáčilo. Nechápem prečo túto sériu stále pozerám, keď je pre mňa v klinickej smrti už od tretieho dielu. Myslel som si, že keď tvorcovia proklamovali koniec celej série, že sa dočkáme riadneho záveru s vysvetlením všetkého doposiaľ nepoznaného. Namiesto toho sme dostali takmer nulový príbeh, s kopou pascí, ktoré už však takmer vôbec nemajú čím prekvapiť (akurát pasca s autom je celkom obstojná). Koniec typicky saw-ovský ma skôr rozčúlil ako pookrial. Myslím, že tvorcovia majú otvorené dvierka pre ďalšie potenciálne pokračovania. Ale modlím sa zato aby sa tak nestalo. ()

M.E.K.Y

Uf... konečně mám tuto nekonečnou sérii zasebou. Nemá smysl být přehnaně krutý, protože poslední 3-4 pokračování šla kvalita strmě dolů a přímo úměrně šlo dolů také divákovo očekávání. Já nejsem zklamaný, proč taky, když je předem jasné, co očekávat. Člověk by řekl, že dál se prostě už zajít nedá, ale zase to jsou nehorázná jatka a chuťovky pro opravdu libové diváky! To je primární cíl - zmasakrovat všechny a co možná nejefektivnějším způsobem. Příběh je sice sekundární (nic nového), ale klade se na něj určitý důraz, protože přece jen je to poslední díl a musí se to nějak logicky uzavřít. Uzavřelo se to tak, že by se klidně dalo pokračovat dále a trestat všechny hříšníky světa za své chyby a zločiny, ale nemá to cenu a Bůh žehnej rejžovi, že ho osvítilo. Herecky není o co stát, protože postavy přicházejí a bez mrknutí oka zase odcházejí. Bez Tobina Bella (neberu v potaz jeho flashbacky) už to není ono, on byl ikonou filmu a s ním umřel i Saw. Pak už to byla opravdu jen hra - si vinen, vybereš si život a stejně zemřeš! Závěr? Ve 3D nejspíš malinko větší "zábava", v normálním formátu průměrné zakončení jedné velké, nechutné hry. ()

davena27

A zcela jistě bude následovat SAW 8,SAW9..10...11...12...13.....Není lepší zkouknout Traces of Dead,jsou tam také velice rafinované způsoby jak přijít o život. ()

M1k9

Všichni jsou mrtví a hezky rozcákání. Diváci jsou spokojení? Hra o přežití? Mělo to takto skončit? Fascinuje mě jak někdo může vymýšlet takové nechutné způsoby smrti. Mám takový pocit, že po zhlédnutí pár dílů saw to zvládne každý. Vlastně to je zábava, že? Jestli jsem dobře pochopil ne-smysl této série, tak bychom si měli všichni zahrát hru za to, že jsme se na to dívali. Je to škoda, že v posledních dílech se to transformovalo ve stupidní řezačku. Škoda krve. 3/10 ()

hell_boy

Oproti předchozímu dílu lehký úpadek, ale přesto koukatelné. Ani nevím proč, ale celá série mě ve výsledku baví a je jen škoda, že finální "překvápko" bylo v tomto díle opravdu vycucané z prstu (ale ono asi není moc na výběr, když se roubuje jeden díl na druhý za pomoci flashbacků z předchozích dílů). Jinak je to zase tradiční Saw, stejný jako ty předchozí, tentokráte z velké části postaven na výborném Mandylorovi, kterému prostě toho vrahouna žeru i s navijákem. 70% ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D