Kackucka

Slušné, ale ničím nevýjimečné. V podstatě takový klasický film ze studentského prostřední, jen animovaný a odpustili si sem plést vztahy. Každopádně Příšerky s.r.o. je úplně jiná liga. ()

srolyma

Tak konečně jsem se dočkal animáku, který se svým vyzněním aspoň trochu blíží kruté realitě, kde když na to někdo evidentně od samého začátku nemá, tak bez ohledu na to, že je od Pixaru, tak stejně prohraje a sklidí posměch. Ano, tak to holt chodí a ne, nemluvím z vlastní zkušenosti. Chybělo mi víc humoru a na to, že to bylo z univerzity, tak tam scházelo to, co dělá univerzitu univerzitou -sex&drogy&rockandroll. ()

klichem

Film nadviazal na uspesnu prvu cast o proserkach. Bohuzial chyba jej lahkost a nadneseny humor, ktory bol v jednotke (ak ju tak mozem volat) vsadepritomny. Musim vsak uznat ze na vhliadnutie prijemny. Dokonaly film pre rodinnu pohodu s plnymi bruskami po nedelnom obede ako uliaty. ()

blondboss

Super...ďalší animák, ktorého druhá časť predčila tú prvú. Animácie klasicky pixarovsky skvelé a navyše som sa pri tom menej nudil ako pri jednotke. Slušne humorné situácie a ešte viac humornejšie postavičky. Oplatí sa pozrieť na príjemné popoludňajšie posedenie pri telke. 75 % ()

pojta

Pokračování asi mé nejoblíbenější Pixarovky. Příběh který si utahuje ze všech filmů z vysoké školy. Ti dva jsou prostě úžasní a nepřekonatelní. ()

lobo87

Slabšie ako prvý diel, ale napriek tomu nadpriemerný animák s obľúbenými postavami. Animák o dvojici nesúrodých postáv (mínusom je, že vieme, že z nich budú najlepší priatelia) prináša dosť priestoru na zábavne situácie, gagy aj morálne ponaučenie. Nie som nadšený, ale spokojný určite... 75% ()

Nikolas__

Marně vzpomínám na to, kdy jsem naposled viděl takto nesmyslný film. Je alespoň zábava se na tuto hrůzu koukat. O něco lepší než první díl. ()

Synx Fiction

Ne ne takhle by to nešlo slabé postavy, slabé gradování, čekal bych nějaký to super finále, ale chápu že tvůrci byli omezeni tím že se jednalo o prequel. Mě se tu zdá že nefungovala ta magie Pixarovek... ()

FOndra

O předchozí Pixarovce někteří psali, že se z ní vytratila ta pověstná kvalita předchozích filmů. Řekl bych že to platí spíše pro Univerzitu :( ()

wick

Geniální animák, lepší než dvojka a to je vzhledem ke kvalitě jedničky co říct. Blahodárně působí skvěle promyšlený a vypointovaný děj zvláště ve srovnání s různým jinými animáky, které jsou plné nesmyslného násilí. V kině jsem se bavil stejně jako můj čtyřletý syn. ()

klapqua

Fajn oddychovka na sobotný večer do letného kina, keď neviete do čoho by ste pichli. Zoberiete bágel piva, nejaké tie čipsy, fajčivo a môžte sa pohodlne usadiť. Do uší vám krom zvukov z filmu bude doliehať najmä otravný detský a pubertálny džavot plný trápnych, pre nich vtipných poznámok, ale aj napriek tomu sa to dá celkom v pohode prežiť. Je to síce predvídavé,ale pár fórov a gagov je ozaj vymakaných (mamička v aute, alebo slimáčik meškajúci do školy). No a vec, ktorá sa odoprieť naozaj nedá, dokonalá grafika, tá je ozaj ozaj výborná! Takže, ak sa budete niektorý večer ozaj nudiť, pokojne si túto malú chuťovku pustite, náladu vám nepokazí, skôr naopak a aj sa schuti zasmejete. :) ()

MiniRecenze

Ono by se dalo říct,že je to skoro to samé co první díl.Základ je pořád stejný .U prvního dílu jsem ocenil u Pixaru kreativitu a nápad vymyslet tolik postaviček. V tomto díle ,ta kreativita už není tak poznat.A vsází se hodně na "staré známe".Co si budeme vykládat, pohádka má svůj vtip a schopnost zabavit ty nejmenší,ale i ty větší a starší.Mě osobně se líbil víc první díl,ale tim nepoukazuju na to,že by byl tento špatný. D.O.P.O.R.U.Č.E.N.O.!!! ()

MorraEddie

Pixar se konečně vzchopil a vsadil na jistotu ověřené značky jako jsou Příšerky s.r.o. Nemohlo to dopadnout jinak než úspěchem a to se kupodivu opravdu stalo. První díl je sice nedostižně daleko,ale i tak je tento prequel důstojným protivníkem všem animovaným filmům,které byli a budou natočené a to hlavně díky skvělým vtipům a jejich načasování,sympatickým hrdinům a i propracovaným dějem. Vůbec mi nevadí,že se zde vytratil kontrast mezi světem lidí a světem příšerek a nemyslím,že by to filmu nějak uškodilo,spíš naopak. Krasných 90% ()

sto7ra

takhle se to má dělat. chcete udělat zpětně film o minulosti hrdinů z prvního filmu? inspirujte se příšerkama. mělo to kouzlo, mělo to vtipy, mělo to šmrnc. jo, americký způsob klubů a soutěživosti na universitě je občas dost ulítlý a otravný, ale ty roztomilý příšerky to vynahradí. nejlepší byl stejně ale šnek: "oh maaan, i can't be late on the first day!!" jo a jinak, sullivan byl pěkná svině!!! ()

blade23mc

Trochu jsem byl zvědavý na to, co se tam bude celý film dít, když to má 109 minut, ale nakonec mě to mile překvapilo. Bylo to vtipné, zábavné především pro mladší diváky. Šlo vidět že se tvůrci ve vymýšlení příšerek opravdu místy nechali unášet fantazií a kombinovali kde co. Monsters University nenudí a dokáže zpříjemnit podvečer každé rodince. 75% ()

Poklekněte před studiem Disney!

Poklekněte před studiem Disney!

17.11.2013