ostravak30

Oproti Příšerkám se změnila režie. Přičemž Dan Scanlon měl za sebou pouze jeden film a rozhodně ne animovaný. Možná i proto klesly procenta úspěšnosti tohoto filmu o deset oproti jedničce. Osobně si myslím, že Univerzita je o něco horší, ale ne zase o tolik. Vizuálně vypadá zajímavěji, ale zase ubyl počet reálných vtípků. Tvůrci se zaměřili na klasický americký příběh - z outsidera se stane hvězda. A nejen z jednoho. Máme tu celou skupinu podceňovaných, kteří zazáží. To je samozřejmě nesmírně poutavé a u amerických diváků populární. Když pomineme poměrně jasný konec, protože byl vlastně odhalen už v prvním díle, tak jde jen o to, jak se Mike Wazowski a James P. Sullivan seznámili a prokousali školou. Není to špatný film, ale já už nejsem školou povinný a nejsem ta správná cílovka. ()

Kimkong

Film sklouzl se klasické americké školské komedii. Jen ve světě monster. Tím pádem se originalita vytratila a zůstal jen ve všech ohledech průměrný film. ()

Crybaby

Dlho som čakal na pokračovanie skvelého filmu a vyplatilo sa to. Príbeh, ktorý nie je určite určený pre najmenších sa nijako nenaťahoval a čo chcel to aj odkázal. Animácia ako od Pixaru zvykne byť, bola skvelá. Vždy je ťažké prekonať prvú časť a ani teraz sa to nepodarilo, ale nostalgia zafungovala stopercentne. ()

freddyreddy

Příšerky s.r.o byl, je a bude pro mě film, který se do jisté míry podílel na mém dětství. Byl to ten film, který jsem si jako malý pouštěl dennodenně, ráno před školou, odpoledne po škole, u babičky, o víkendu, prostě vždycky a nikdy mě neomrzel. Byl to také jeden z prvních filmů vůbec, které jsem viděl v kině. Samozřejmě, když jsem se dozvěděl o pokračování, okamžitě jsem věděl, že ten film nesmím vynechat a tak jsem se na něj vydal. Inu, co vám mám povídat. Pro pixarovky mám prostě slabost a asi vždy budu mít. Příšerky stejně jako v prvním díle jsou velmi roztomilé a animace také nemá chybu. Sulley a Mike nám dokázali, že jsou ty dvě nejlepší příšerky ve strašení, a když se jejich schopnosti spojí, dokáží vystrašit i dospělé! To čumíš Kudlanková co? Dospělí, žádné děti jak to doposud dělali ti největší profesionálové ve strašení!! Dávám 5 zasloužených hvězdiček a teď koukejte zase jít makat, "Hledá se Doris" se sám neudělá! ;) ()

SheldonShamy

Krásná animovaná oddechovka, o chlup lepší než první díl. Příjemní hrdinové a průhledná zápletka. Nic nepřekvapí, nic nezklame. ()

mArtinko5MB

Pútavý dej, pekná nadväznosť na prvú časť. Krásne farby a veeľa veľa veľa príšeriek. Som si 100% istý, že pre deckého diváka je to nesmierne pútava rozprávka. Môj subjektívny názor je taký, že som s pokračovaním oveľa viac spokojný, čo sa paradoxne vo filmovej sfére nestáva až tak často. 80% ()

Charlinka

Tak tohle je klasický Pixar se vším všudy. Byla jsem trochu nejistá když jsem slyšela, že dělají pokračování. Inu protože v dnešní době se dělají pokračování neustále a většinou nejsou moc dobré, ale tady jsem se vrátila do svých dětských let téměř okamžitě. Příšerky jsou jeden z mých nejoblíbenějších od Pixaru a teď jak se nad tím zamýšlím, tak jsem ráda, že pokračování udělali. Svět příšerek je příliš zajímavý než aby zůstalo u jednoho filmu, který se odehrává téměř celou dobu v jedné firmě. Takhle jsme ho prozkoumali zase o něco víc. Měli jsme tu novou skupinu příšerek na kterých se animátoři opravdu vyblbli. Navíc ten film, si myslím, bude fungovat i sám o sobě bez předchozího dílu. Kdyby je natočily v opačném pořadí bylo by to jedno. ()

Titleist

Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl a očekával. Je to přesně ten typ animáku, který je primárně pro děti, ale zároveň potěší i dospělé. ()

Lula.cz

Barevné, barevné a zase barevné. Univerzitní svět příšerek na mě zapůsobil. Hezky byly vystiženy univerzitní spolky i tradiční rozdělení oblíbení vs. neoblíbení studenti. O animaci mluvit ani nebudu, ta je boží. Za mě je Univerzita pro příšerky lepší než Příšerky s.r.o. a musím říct, že mě nahlodali, abych se na ně podívala znova. ()

only_serials

První příšery jsou můj nejoblíbenější animák. Příběhem a vůbec všim asi nejoriginálnější animák vůbec... dvojka je sice občas sranda, ale minimálně o hvězdu horší.. ()

Don Maty

A je to tu. Z vynikajúceho Animáku, ktorý oslovil ako dospelých tak deti, sa stal priemerný rodinný americký animovaný film. Pýtam sa, kde sú animáky ako Na vlásku alebo Up?? Som sklamaný. Všedný, priemerný, ničím neoslovujúci a rodinne žvástajúci animák. No stále šikovne spracovaný animák...3* ()

pafka

Dobre, s hromadou skvelych napadu, s velmi slusnym dejem, ktery utahne cely film, coz neni tak casto k videni. Rozhodne nadprumer. ()

Vasyl

Pěkné. První příšerky jsem neviděl, takže pro mě bylo všechno nový a zajímavý. Navíc jsem na MU chodil taky, musel jsem klukům fandit. ()

principessa

Zas tolik jsem od toho neočekávala, tudíž jsem nebyla nijak překvapená, že jsem dostala průměrnej animák. Prostě Příšerky s.r.o. jsou jen jedny, tohle je pro mě jen dost chabej pokus, jak je zase oživit, je to prostě takovej dost levnej korpus pro vynikající dort a já korpusy většinou nejím! ()

Poklekněte před studiem Disney!

Poklekněte před studiem Disney!

17.11.2013