Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

San Miguel

Jako velký fanoušek série Mužů v černém dávám 3*. Další dvě za herecké obsazení a návrat do minulosti a humor. A hlavně taky za vizuální efekty. ()

wienfield

Muži v čiernom ani pri svojom treťom zásahu nesklamali, ani nespôsobili revolúciu. Tretia časť je kvalitatívne na úrovni prvého dielu, navyše s prekvapivo zaujímavým koncom. Pre zarytých fanúšikov povinná jazda, pre neznalých celkom slušný dôvod obohatiť si svoje filmové vzdelanie o tri nové komédie s Willom Smithom. Viac ()

Soar

Neužil som si to tak ako by som si to mohol užiť nebyť dabingu. Sem-tam to síce vtipne vyznelo, ale väčšina hlášok bola dosť suchá a niekedy až trápna. Tommy Lee Jones mi prišiel na svoj vek až príliš strhaný, pôsobil unavene a mal som pocit, že tam vôbec nechce byť. Akonáhle však Will skočí do minulosti celkom slušne sa to rozbehne, ale aj tak to nie je žiadny zázrak. Záporák vcelku o ničom a keď tak nad tým uvažujem, vlastne ani neviem za čo som tie 3* dal. ()

Fazca

Oproti jednicce a dvojce tomu schazi vtip, elegance, jednoduchost, primost. Uz od zacatku je to nudne, nicim se nezabyvajici, Proste tomu schazi stava!!!!!Jelikoz sem fanousek MiB., W.S., T.L.J. tak davam 3*. ()

thesevcik

Prostě bomba. Po přečtení recenzí jsem čekal nudu,.. ale stálo to za to. Nehýří to vtipem, jako minulé díly.. Will dospěl, i ten film jaksi s ním.. a konec.. co říci, prostě bomba! ()

BenNat

Kdybych mohla dát tři půl hvězdičky, zrovna zde by se mi to fakt hodilo. Muže v černém mám v lásce od prvního dílu, zároveň si ale uvědomuji jejich prostost z důvodůsnahy o postižení co největšího počtu diváctva. Proto jsem od třetího dílu nic nečekala a nakonec jsem byla celkem mile překvapená. Zastávám teorii, že vše, co mi v kině rychle uteče, si zaslouží alespoň dvě hvězdy, pokud mi to i pobaví (a o tom tady není pochyb, pokud zašlete černého agenta- lovce ufounů zpět do roku 1969, navíc pokud ten agent je Will Smith) a něco se tam po celou dobu jakž tak děje, dostane to hvězdy tři. Jenže tady si to z nějakého důvodu ještě zaslouží tu půlku navíc. Nevím, možná je to nečekané rozuzlení zápletky či asi tisíc velmi dobrých vedlejších postav nebo drobných gegů, které tak nejlépe zazáří. A slabost pro Willa v každém filmu, ve kterém se objeví. Tak jako tak velmi důstojné pokračování. ()

Vaso

O deset (patnáct) let modernější pojetí, více sázející na lidské city než na mimozemšťany. Nicméně dokáže vtáhnout do děje, že odpustíte i (ve vztahu k předchozím dílům) nějakou tu malou nelogičnost. Lepší než dvojka, ale jednička je jednička. :-) ()

MikeKatz

Bál jsem se toho, že to bude film, který bude navazovat na MIIB. Ten si mě opravdu nezískal, ale všechno bylo jinak. Odpočinková záležitost s Willem Smithem a Tommy Lee Jonesem v hlavní roli. Tento film mě dokázal rozesmát a rozplakat. Vedlejší role "emzáka", jenž viděl budoucnost byla z těch více úsměvných. Pět hvězdiček jsem dal proto, že jsem od tohoto filmu moc neočekával a nakonec byl příjemným překvapením. Sice Apollo 11 se v poslední době mihne ve většině sci-fi filmů o vesmíru, ale mám to rád. ONO NAKONEC ... BYCHOM BYLI BLÁHOVÍ, KDYBY JSME SI MYSLELI, ŽE JSME V CELÉM VESMÍRU SAMI. P.S.: Tento rok čekám na lepší filmy. Příjemné zpestření a jako dárek k narozeninám ... Děkuji moc! ()

BIDY

Lepší než dvojka, ale slabší než jednička. Je zde pár opravdu vtipných scén, ale byly tu i scény, které mírně nudily (konkrétně ve středu filmu jsem se podíval na hodinky). Stručně řečeno slušný průměr, který rozhodně neurazí. Btw. Jde vidět, že filmy v produkci Spielberga dráždí lehce tématiku "skutečného" přistání na Měsíci (naposledy Transformers 3). ()

ZDH_3

Jak mám MIB a MIB2 rád, tak po dnešní návštěvě filmu nevím co si myslet. Film má světlé okamžiky i stinní stránky. Začátek vypadá na slušné tempo a pozvolna upadá. Kdybych se mohl vybrat zda jít do hospody nebo na MIB3. Hospoda by byla jasná volba. ()

JerryPilsen

Přesně ve stylu předchozích dílů,osvěžení přináší přenesení do minulosti.Hlášky slušné,trochu kolísavý děj střídá akci s humorem a nostalgií.ale výsledek dobrý,slušné tempo a pár nových emzáků. ()

Carolka

Celkem příjemná podívaná a povedené hlášky. Konec se výborně vydařil! Další pokračování už ale nevymýšlet, nemusí to dopadnout dobře. 3x a dost! ()

luku88

Podle mně povedené pokračování, které je určitě lepší než druhý díl série. V kině jsem se dobře bavil a to je dle mého názoru to nejdůležitější. ()

xEvilDeadx

A já furt proč mám občas chuť na kakao... Každopádně film má u mě plusovej bod za to, že mi hned po pěti minutách nebylo jasný, jak to dopadne (což je u většiny filmů z poslední doby standard), další plusový body za to, že jsem dokonce ani po půlhodině filmu netušil, jak to skončí (což je u většiny filmů standard) a další plusovej bod za to, že mě v průběhu filmu vůbec zajímalo, jakej bude závěr (což se mi u americkejch komedií fakt nestává. ()

boocteer

Výborný. Scénář, hudba, obsazení. Hlavně představitel mladšího K v podání Josha Brolina, který perfektně napodobil Tommy Lee Jonese. Náramně jsem se bavila. Myslím, že se tento díl skutečně povedl. ()

oliamiri

Není to špatnej film, ale na první díl to samozřejmně nemá ani náhodou. Smith je pořád vtipnej a Tommy Lee taky jenomže ten je po pár minutách nahrazenej na zbytek filmu Joshem Brolinem a ten už takový koulen nemá. Začátek mě dost bavil, hlavně scéna v čínské restauraci, ta byla výborná a bylo to hodně podobný prvnímu dílu. No ale s posunem času zpět se vytratilo tempo a Smith s Brolinem si k sobě prostě nesedli. Některý vtípky mi přišli až takový hodně dětinský, ale budiž je to rodiná komedie. Závěrečná akční scéna byla lehce předvídatelná a proto nijak nepřekvapila. Triky samozřejmně super, ale to už je dnes za ty prachy standard. ()

Zmatliková

Třetí díl má dobrý nápad, který vůbec nevyužívá. Humor kamsi utekl. Z celého filmu si budete pamatovat pár scén, konec a výborně ztvárněného mladého Tommy Lee Jonese/agenta K. Za to by měl dostat Josh Brolin Oscara. ()

Michalp81

V rámci daného žánru se jedná povedený kousek, který si ve 3D opravdu užijete. Zasazení děje do roku 1969 příběh velmi oživilo, ale na druhou stranu přidalo na žánru Sci-fi. Vyšší hodnocení však dát nelze, jelikož toho film opravdu nedosahuje. Jde o odpočinkovou sci-fi komedii s pěknými efekty a víc od toho nečekejte. ()

blazenfilmov

Pár dobrých scén film nezachrání, scénář odbytý a Will Smith to celé nemůže zachránit, prostě průměr. S dobrým pocitem jsem z kina neodcházel ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den