Lidská stonožka

• Nizozemsko The Human Centipede (First Sequence) (více)
všechny plakáty

Dvě Američanky se vydají na cestu po Evropě. Kdesi v Německu se jim v noci porouchá auto. Při hledání pomoci narazí na opuštěnou vilu, kde se rozhodnou přenocovat. Druhý den se probouzí a s hrůzou zjišťují, že jsou uvězněny v provizorní podzemní nemocnici. Za vším stojí zestárlý německý chirurg, který se dříve specializoval na operace oddělování siamských dvojčat. Jeho zvrácená fantazie tkví v tom, že obě dívky hodlá spolu s dalšími uvězněnými spojit v jednu velkou lidskou stonožku... (Fallen_One)

2sistem

Stupidní nápad realizovaný úchylným chirurgem. S hororem to nemělo nic společného, byla to obyčejná prasárna a nic vyjmečnýho. Dávam dvě hvězdy za pokus a nějaká ta krev tam byla. ()

Lukkyn

No tohle se vyšplhalo na špičku nechutností co jsem měl možnost zatím shlídnout. Ten pocit , kterej jsem měl po celou dobu filmu ...... fuj ještě teď mě mrazí furt dokola jsem totiž přemejšlel o tom jak trojice trpí a jakej to je humus když se Vám někdo vys... do pusy a pro Vás to je v podstatě jídlo. Na stupnici úchylnosti od 1 do 10 jednoznačně 15 protože tohle bylo mimo meze. Doufám že na dvojku nenajdu odvahu protože si neumím představit o co to může bejt horší. ()

s.c.o.t.t.y

Pan režisér je zřejmě pořádný fekál-fetišista, tohle je ten nejhnusnější film, co jsem kdy viděl. Pro ty, kteří jsou, stejně jako já před zhlédnutím, zvědaví, mám vzkaz: Nedívejte se na to! Dodíval jsem se na to před 10 minutama a pořád to vidím. S trochou štěstí dnes usnu.. HODNOCENÍ: Tohle se hodnotit nedá, leda tak úroveň znechucení: ***** a zpracování: Odpad ()

prometheusll odpad!

Strašná ptákovina. Trailer vypadal hustě,ale když se na to koukáte tak hrůza. To je tak amatérskej film,že to snad ani není možný. Nevím když jim vyhodí plyn na silnici,tak proč jdou do lesa. No prostě amatérský. ()

prostoreka

Tento film mi odporučil môj pubertálny brat a šla som ho pozerať s miernou ,,nadsázkou". Naozaj som netušila, a doteraz netuším, prečo ma tak veľmi bavil. U mňa je to za 4* možno kvôli atmosfére, možno kvôli hereckému výkonu ,,chirurga", v každom prípade sa mi potili ruky ako dávno nie. ()

T600 odpad!

Skvělý když se chcete poblejt. Tohle je úchylárna největšího kalibru. To už vážně neexistuje téma na dobrý horor? Tohle je neuvěřitelný jak něco takovýho může někoho napadnout. FUJ ()

stLukaz

Asi ten nejzvrácenější horor který jsem viděl, ale na druhou stranu oceňuji originální nápad. Dieter Laser jako zvrácený chirurg který se dříve specializoval na operace siamských dětí zosnuje plán jak spojit trávicí systém tří lidí a udělat tak zvanou lidskou stonožku. ()

Perineum

Moc gore tady nenajdete, alespoň já ho tam nenašel, nějaké trhání zubů a porcovaní prdele nepovažuji za kdovíjaký odvaz, takže 2* za zpracování, režii, kameru a další takové ty věci. Ale pozor, třetí hvězda za neuvěřitelně charismatického Dr. Mengeleho a čtvrtá za ten úžasně zvrhlý námět! To by mě zajímalo co asi tak Tom SIx kouřil, když ho to napadlo? No v Nizozemí je to zřejmé. ()

magero

1* za hlavneho zaporaka(herecky vykon), inac to bolo sadisticko-psychologicko-uchylne bluznenie rezisera. Rozhodne neodporucam pre slabe zaludky, dajte si povedat. PS: Ked som cital komenty a nazor kamosa na druhy diel, tak radsej si ho ani nepozrem :) ()

ivetka55

Ako môže niekto napísať, že dobrý nápad?? Nemám ani odvahu si pozrieť film, ktorý musel byt financovaný nejakym fekalistom. ()

Shay

A tím to všechno začalo.. :) Originální a skvělé dílo. Dieter Laser předvedl fantastický výkon a zářil. Film, na který se můžu podívat třikrát a pořád mě baví! ()

AltairAhad

Tak totálně zvrácený nápad pro horor jsem už dlouho neviděla. Škoda jen, že zpracování upadlo. Nápad by byl přitom na 5 hvězd a nemusím o tom vůbec přemýšlet. Asi sem jedna z mála komu se první díl líbil více. Asi protože jsem prostě nevydržela pohled na odporného maniaka v druhém dílu. To ovšem nic nemění na tom, že Dieter Laser byl také ďábelsky zvárcený a to ani nechci přemýšlet o tom, jakou stonožku udělá Six ve třetím dílu. ()

bl.e.cha

Musím dát 3 hvězdičky... Skoro 2 měsíce jsem se odhodlávala se na tuhle zrůdnost podívat a musím říct, že se ve mě opravdu mísily pocity naprostého zděšení s chvilkami smíchu... Epické "hlazení fotky" na začátku a hrobeček Trojpsa na zahrádce filmu dodal naprosto jiný rozměr... Nápad na film byl famózní a rozhodně mám v plánu podívat se i na další pokračování... ()

Cudlicek

Těžko říct,jestli je ten film geniální nebo naopak. Vyjádřila bych to asi takto: na to, jak nechutný a absurdní je námět se s tím tvůrci vypořádali opravdu mistrně, takže to nepůsobí o nic hůř než jiné klasické horory. Ale nejspíš se na to musí koukat trochu s nadhledem ;-) ()

Nataly205

Zvláštny film, dá sa povedať o ničom. Žáner by som si netypla odhadnúť, nedávalo mi to žiaden zmysel. Dej nestál za nič, mal tam jednu peknú herečku a troch psov. Nakonci zabil dvoch ľudí, jeho strelili do hlavy.... Stačilo to vidieť raz a už radšej viac nie. Nech už nikto netočí s týmto námetom. ()

PanSoudce

Dávám dvojku za nápad, ale představoval bych si více morbidních scén, více detailních záběrů z operace, detailnější zpracování přišitých zadků ke xichtu... Nejsem úchyl, ale když už si člověk pouští tento film (u kterého je vcelku v kostce popsáno v traileru, co se bude dít, takže si ho mírumilovní hipísáci určitě nemusí pouštět), očekává pořádně nechutný horor, který mu zkazí chuť k jídlu, něco neobvyklého a šokujícího. (SPOILER) A ne tři trapné obnažené postavy, které se tváří dost v pohodě na to, že jim někdo vyřeže kusy kolen a rozpáře xicht... ()

Mark1983

Dávám tři hvězdičky za zpracování,ale musím říct,že tohle je fakt drasťárna jak prase.Něco takovýho by mě teda fakt nenapadlo,jelikož celý ten nápad mi přijde jako naprostá hovadina všech hovadin,ale když jsem na to koukal,po skončení filmu jsem byl z toho docela vyklepanej,protože je to fakt hnus.A vůbec!Proč to muselo skončit tak špatně? ()

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

14.10.2013