Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

luboss822

Super, úžasné a hlavne zábavné. Niet viac čo dodať. Len si neviem predstaviť ako by na tom Partička bola hlavne bez Latináka a Kemky, ktorý robia takmer vždy partičku partičkou z 80%. ()

MATH

Partička je skvělý pořad, častokrát dostávám záchvaty smíchu. Herci jsou velmi dobře vybraní, ale Polnišová jasně vyniká. Jenom se divím, že režisér Dangl ještě nerozmlátil stůl. ()

ujo_chmel odpad!

Cela tato relacia sa da vystihnut jedinym slovom: TRAPAS. Takyto "humor" sme produkovali s kamaratmi na skolskom dvore ked sme mali 12-14 rokov. Najlepsi slovenski herci (a teda aj ich publikum,bez urazky) su tym padom na urovni infantilneho 12 rocneho pubertiaka. Plebs sa na tomto primitivizme a amaterizme evidentne velmi dobre zabava, takze je vsetko O.K. Esteze ma nikto nenuti tieto dusevne fiaska na podiu sledovat. Asi som v zivote videl aj horsiu relaciu ako je tento paskvil, ale nech sa snazim akokolvek, vacsia blbost mi na um neprichadza. Cirocisty ODPAD! Vdaka. ()

.stenley.

Partičku milujem i napriek tomu že prvé časti boli kvalitnejšie a že stále tam hrá nesympatická a zle hrajúca Polnišová aj tak to mám rád a vždy keď mám čas si to rád pozriem. A moje najobľúbenejšie časti sú jednoznačne s Ďurim Kemkom :D ()

ajfelka

Většinou se dobře bavím, někdy se to sice nepovede, ale to je úděl improvizace. Slovenská verze se mi líbí o mnoho víc než ta česká, Suchánek s Genzerem už jsou natolik ohraní, že je snadné předvídat, co ze sebe vypustí. A když už neví, co by udělali, tak si vypomůžou ostřejším výrazem nebo celou scénku "vyšperkují" fekálním humorem, se kterým by neuspěli ani v hospodě 4. cenové. Naproti tomu Lukáš Latinák, Marián Miezga, Juraj Kemka (ten se mi začíná líbit čím dál tím víc), Petra Polnišová a Róbert Jakab mě baví. "A viete huskyho zamaskovat lepšie?" :-) ()

Ondra.kabrna

Musím uznat, že naši slovenští sousedé mají 100% lepší obsazení v kolektivu partičky! Jsou více zábavní, mají lepší nápady - nejsou to tak komerční osobnosti! ()

LeKK

Někdy geniální, někdy slabší. Občas mi až tekly slzy od smíchu, jindy mi bylo za herce až trapně. Většinou jsem se ale, v porovnání s tím, co nám televize servírují jako zábavu, nadstandardně bavila. Ačkoli jsem z ČR, je mi jednoznačně daleko bližší humor slovenské Partičky. ()

TT1905

Ať se snažím jak se snažím, nemohu slovenské Partičce přijít na chuť, ačkoli u české verze se bavím pokaždé... ()

Nemesis

Slabé 4 hviezdy. Partičku mám rád, je to jeden z mála slovenských programov, ktoré som ochotný sledovať. Kvalita samozrejme kolíše, ale myslím že vtipné scény sú v miernej presile. Typ ich humoru však nemusí každého osloviť a čo sa týka ich pohotovosti, ktorú niektorí kritizujú, si nemyslím že je nutne na škodu keď sa niekto "zasekne" pri improvizácii (stačí si spomenúť na Kemku, a hneď sa váľam sa po zemi :) Takže ľahký nadpriemer. ()

marien1039

Slovenská partička se s tou naší českou nedá vůbec srovnat. Zatím co v té naší funguje otřesná dvojce přežitků Genzer a tak o 300 % horší a přitom namyšlenější Suchánek, a oba to mrví tak, že už to ani skvělé výkony Igora Chmely a Ondřeje Sokola nevytrhnou, slovenská Partička oproti tomu pěkně šlape. Jasně, některé díly jsou slabší, hlavně ty novější, nicméně mé hodnocené se vztahuje převážně na super díly do roku 2011.Obvzláštnění ženskou Petrou Polnišovou je příjemná změna oproti té naší, nicméně přichází otázka, zda máme vůbec v česku šikovnou herečku do 40 let, která by takovou to improvizaci zvládla jako Petra. Proto nejspíše u nás ženská v Partičce účinkovat nikdy nebude. ()

pegtr

I po mnoha shlédnutích se nemůžu zbavit že česká partička je nejspíš kvůli hvězdnému obsazení zábavnější a lepší ale i přesto se jedná o příjemný zábavný pořad. ()

valmet odpad!

Nevím jestli jsem měl smůlu na špatnej díl, nebo to byl standard, ale něco tak ubohýho jsem dlouho neviděl. Uřvaný, trapný, zoufale nevtipný. Neskutečně slabý. ()

sefinko

v celku vtipná relácia, no miestami to nie je až také vtipné (jedna z najtrápnejších hier sú tie kde spievajú alebo rapujú) ale iné hry ma vždy pobavia. To čo mi tam trochu vadí je ten Danglov pripečený smiech ktorý je tak nafilmovaný že by to rozoznal aj hluchý dôchodca. ()