Archer je (údajně) jeden ze světově nejlepších tajných agentů. Údajně proto, že neexistuje den, kdy by se nějaký případ nepokazil jeho promiskuitou, alkoholismem nebo užvaněnou hubou. Zázračně se skoro vždycky podaří to nějak napravit (obvykle s pomocí sexy agentky Lany Velkoruké), případně všemocná šéfka (moje favoritka) matinka Malory zamete nepříjemnosti pod koberec. Archer je v první řadě animák určený fandům sitcomu Arrested Development. Je to z něj poznat na pohled první (Jessica Walter, Judy Greer, Jeffrey Tambor nebo David Cross jako dabéři), druhý (poměrně dost running joků), i třetí (Chicken dance!, Malory a její „buster“). Problém je bohužel v tom, že ve všem je mnohem slabší. Ať už se týče svižnosti děje, prokreslení charakterů, nebo kadence joků, v ničem se AD ani zdaleka nevyrovná. Díky prdlým vedlejším postavám (zavalitá hláškující HR „specialistka“ Pam Poovey a podivínský Dr. Krieger se svojí virtuální nevěstou FTW), a působivému vizuálu (občas to vypadá jak vodovky, občas jak cel-shade) přesto poskytuje docela vyhovující alternativu. Danger zone!(20.12.2014)

Štylizácia alá 60.roky, ale hlavne čierny humor, takmer bez zábran...kruté, vtipné, skvelé...fantastická 1. séria(17.1.2010)

:D :D Muhahahaha :D Anooo, to je on, mého srdce šampión.. Dokonalá vykreslenost sebestřednosti a egocentrismu jednoho hlavního tajného agenta... love that shit(18.10.2014)

Zatím ve mně převládá zklamání, v místech, kde bych se měl smát, se nesměju. Čekal jsem o hodně víc ironie a taky, že hlavní hrdina Sterling Archer bude o trošku chytřejší. Navíc mě dost štve Archerova matka. Na druhou stranu si myslim, že jsou dobře rozvrženy charaktery, hlavně mám rád postavu Woodhouse, plus je znát rostoucí kvalita dílů. (Zhlédnuto 6 dílů, 15/02/10) Po 3. sérii: Je fajn, že se vrátil Woodhouse, ale jinak je to návrat do šedi premiérové sezóny, což je škoda, protože druhá řada byla lepší než první a třetí dohromady.(9.11.2009)

• lesumir

Nesympatické postavy, divný humor, zvláštní příběhy, no prostě kokotina jak zvon.(23.8.2012)

• - V časopisech, které postavy v seriálu čtou, jsou obvykle naznačené zápletky budoucích dílů. (Tom Riddle)

• - Cheryl má netypického domácího mazlíčka - ocelota jménem Babou. To je odkaz na surrealistického malíře Salvadora Dalího, který rovněž vlastnil ocelota se stejným jménem. (Tom Riddle)

• - 1. epizoda 4. série byla tzv. "crossover". Archer se po ztrátě paměti oženil s Lindou, která má 3 děti, mají spolu bufet s burgery a nechává říkat Bob. Seriál tím poukazuje na animovaný projekt Bob's Burgers (od r. 2011), s nímž má společného dabéra hlavní postavy H. Jona Benjamina. (Agita)