Snažím se nalézt slova, která by zachytila pointu tohoto pořadu, ale napadá mě jen fráze "puberťácký seriál pro dospělé".(8.9.2013)

Děsně nekorektní a děsně vtipné! Archer je korunovaný vůl se slabostí pro luxusní prostituky, alkohol, svoji ex Lanu a ještě k tomu trpí maminkovským komplexem. Do party k němu přidejme jeho šéfku a matku zároveň, šíleného vědce Kriegera, věčně šikanovaného sluhu Woodhouse, sekretářku se zvláštními sexuálními choutkami a další vymazlené postavičky. Bomba! "Tacktleneck!" S01 - 100%, S02 - 100%(22.6.2011)

Archer je největší idiot, hovado, prase, hajzl a překvapivě i génius a mistr hlášek, kterého jsem měl tu čest v seriálech poznat. Jednotlivé díly je radno podávat po dávkách, neboť hrozí zalknutí smíchy/zděšením. Varování: Vyvolává nekontrolovatelné záchvaty pubertálního smíchu. Hrozí zalknutí Sterlingovým chorobně zduřelým egem. (Seriously! Phrasing, anyone?)(4.4.2015)

1. série Když mi byl Archer před lety doporučován, dostalo se mi zhruba takovéto reference: "Je to jako kdyby byl Charlie Sheen animovanej a hrál Bonda." Nechal jsem to nějaký čas odležet a nyní musím říct, že to zas tak špatné doporučení není. Sterling Archer je totiž opravdu neobyčejný agent. Děvky, chlast, vulgarita no a potom i nějaká ta akce, to je náplň v podstatě každého dílů. Po první sérii sice stále nevím, co si myslet, ale uvidíme, co přinese další. Cítím, že tady si budu muset zvykat o něco dýl. Animace je trochu jiná, ale člověk si na ní taky časem zvykne. Určitě to, ale není seriál, který sedne každému. 60 % *** 2. série Archer rozhodně patří mezi seriály, na které si musíte trochu zvyknout. Mě to trvalo zhruba jednu sérii a od druhé už se vážně dobře bavím. Postavy jsou děsné, v tom zábavném slova smyslu. Těžko říct, která z nich je nejujetější a nebo těžko o některé prohlásit, že je vlastně normální. Vrcholem této série byl závěr. A rozhodně budu koukat dál, protože věřím, že po zvyknutí na postavy to bude lepší a lepší. 70 % *** 3. série Jsem u třetí série a první tři slova co mě napadají jsou: nekonvenční, vulgární a originální. Bavím se pořád čím dál tím líp. Úvodní trojdíl byl úžasnej a závěrečnej dvojdíl stejně tak, samozřejmě i to, co bylo mezitím mě bavilo. Jak jsem říkal, po zvyknutí na postavy je to pořád lepší a lepší. Takhle ujetej a zároveň vtipnej humor se hledá jen těžko. Jsem zvědavej, co si Sterling Archer schovává do čtvrté řady. 80 % *** 4. série Ano, rozhodně se něco ponechalo i do čtvrté série a já se opět mohl bavit. Budu se muset opakovat, tenhle nekorektní, absurdní a nekompromisní humor mě prostě baví. Chtělo to čas, ale teď si v tom vážně libuji. Na závěr přišel opět fajnový dvojdíl a jsem opět zvědavý, co čeká v příští sérii. Tentokrát to sice bylo o trošku slabší než předchozí série, ale pořád hodně solidní podívaná, která baví. 75 % *** 5. série Pátá řada přichází s jiným stylem. Nejsou epizodní zápletky, místo toho přichází Archer: Miami Vice, ve kterém se jeden příběh táhne přes celou sérii. A za mě to je rozhodně plus, protože se neztrácí čas vysvětlováním. Příběh o tom, jak po násilném ukončení špiónské činnosti dojít přes obchod s kokainem a zbraněmi zase zpátky k povolení špiónské činnosti. To vše samozřejmě velmi neortodoxními metodami. Bavím se skvěle, pro mě to byla zatím nejlepší řada. Postavy jsou originální a neskutečně ujeté a tím mě mají ve své hrsti. Archer, který má největší hrůzu z krokodýlů a nejvíc obdivuje tygry nebo Lana, která se za každou cenu snaží zůstat nad věcí, ale i všichni ostatní Malory, Krieger, Cyril a Pam s Cheryl. Každý z nich má něco do sebe a každý má to svoje, čím dokáže pobavit. Zatím to byla super jízda a těším se na šestou řadu. 85 % *** 6. série Jak jsem se na uřvaného Archera a šestou sérii těšil, tak odcházím spokojený. Dostal jsem dvojí dávku specifického humoru, kde vedlejší role hrají tajné mise, které samozřejmě nikdy nedopadnou tak, jak je plánováno. Tentokrát se často na scénu dostává potomek Archera a Lany. Tohle je seriál, kde bych určitě rád víc než 13 dílů na sérii, ale pokud těch 13 bude pokaždé bavit jako teď, tak budu spokojený. Už se těším na sedmou řadu a to hodně. 85 % *** 7. série Sedmá série přináší opět změnu prostředí a přichází s Figgis Agency, další důkaz, že s Archerem a jeho partou nuda opravdu nehrozí. Víceméně se opět jedné a jeden navazující příběh a pro změnu člověka skvěle baví. I přesto, že je konec trochu matoucí a očekávání prodloužení na další série bylo napínavé. Škoda, že za rok bude menší počet dílů, ale věřím, že kvalita bude stále stejná.(22.8.2014)

Pilot. 80%(3.11.2009)

• - Tvůrce a hlavní scénárista seriálu Adam Reed propůjčuje svůj hlas postavě Raye. (Tom Riddle)

• - Ve 3. sérii ve 4. epizodě s názvem „The Man From Jupiter“ se objevuje postava Burta Reynoldse, kterou i sám namluvil. (Rominator)

• - Cheryl má netypického domácího mazlíčka - ocelota jménem Babou. To je odkaz na surrealistického malíře Salvadora Dalího, který rovněž vlastnil ocelota se stejným jménem. (Tom Riddle)