Archer (TV seriál)

Archer Vice

Animovaný / Akční / Komedie

USA, 2009, 62x21 min

James Bond + Mad Men + prvotřídní "nekorektní" humor. Poněkud sterilní animace vůbec nevadí a naopak sedí do stylizace a dává víc prostoru pro vyniknutí dialogů a voice actingu. Vcelku jednoduché, ale perfektně napsané charaktery nemají chybu. Jasnejch 100%.(15.3.2012)

Po první dílu jsem se na Archera chtěl vykašlat ale na konec jsem se odhodlal shlédnout ještě jeden díl .... a už jsem se vezl . Všech 10 epizod jsem zkouknul najednou . Jedinou výtku bych měl k animaci , přišla mi taková nějaká divná dokonce v některých okamžicích i celkem trhaná ale to se dalo zkousnout . JInak parádní dabing, humor . POZOR ! TENTO SERIÁL OPRAVDU NENÍ PRO DĚTI !!!!!(16.12.2010)

Archer, Sterling Archer aneb, jak by vypadaly „bondovky" zahnané do extrémů. Supertajný agent peníze na ochranu země raději utrácí za luxusní děvky, chlast, ultrastylové roláky... a ještě luxusnější děvky. A proč ne, když za šéfa má vlastní matku, bejvalku mu klátí pozér z účetního a svět jeho pomoc potřebuje téměř každou chvíli. Zní to absurdně, ale funguje to dokonale. Studená válka nikdy nebyla tak zábavná.(10.5.2010)

První epizoda je plná hodně kvalitních slovních přestřelek a pokud tvůrcům nezvlhne slovní střelný prach, tak se máme na co těšit.(11.10.2009)

Pilot. 80%(3.11.2009)

• - Ve 3. sérii ve 4. epizodě s názvem „The Man From Jupiter“ se objevuje postava Burta Reynoldse, kterou i sám namluvil. (Rominator)

• - Cheryl má netypického domácího mazlíčka - ocelota jménem Babou. To je odkaz na surrealistického malíře Salvadora Dalího, který rovněž vlastnil ocelota se stejným jménem. (Tom Riddle)

• - Seriál se měl původně jmenovat Duchess (Vévodkyně) podle Archerova krycího jména. (Tom Riddle)