Archer (TV seriál)

Archer Vice

Animovaný / Akční / Komedie

USA, 2009, 62x21 min

:D :D Muhahahaha :D Anooo, to je on, mého srdce šampión.. Dokonalá vykreslenost sebestřednosti a egocentrismu jednoho hlavního tajného agenta... love that shit(18.10.2014)

• geklon

Já se bavil jen u dílu, ve kterém namísto Sterlinga alternoval velociraptor a to jen deset minut. Koukat na to jen kvůli pěknejm kreslenejm agentkám, který navíc kozy neukážou, nebudu. Další přeceněná blbina.(24.8.2014)

Rekord v poměru stopáž / hláška. 90%(5.10.2010)

Archer, Sterling Archer aneb, jak by vypadaly „bondovky" zahnané do extrémů. Supertajný agent peníze na ochranu země raději utrácí za luxusní děvky, chlast, ultrastylové roláky... a ještě luxusnější děvky. A proč ne, když za šéfa má vlastní matku, bejvalku mu klátí pozér z účetního a svět jeho pomoc potřebuje téměř každou chvíli. Zní to absurdně, ale funguje to dokonale. Studená válka nikdy nebyla tak zábavná.(10.5.2010)

• sskrblik

Seriál o "všestranném" agentovi, který si myslí, že je pánem všeho tvorstva. Animovaná stylizace je super, ale ten obsah je jak týden prošlej jogurt... po jednom dílu dám ještě seriálu šanci na pár dalších. Zatím 2*(10.8.2010)