Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje. Najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátele není úplně snadné. Naštěstí však má nejlepšího kámoše, kocoura Carlose, který mu hlídá záda. V psím parku se Marmaduk seznamuje s čistokrevnými psy, kterým šéfuje bojový pes Bosco. Marmadukovi ihned padne do oka krásná fenka Jezabel, díky čemuž ho Bosco začne nenávidět. Aby Marmaduk zapadl mezi psí kamarády, když jeho rodina odjede na víkend pryč, doga uspořádá doma mejdan. Ten ale skončí špatně - Marmaduk je ponížen kvůli svému přátelství s kocourem. Po návratu domů ho navíc rodina kvůli nepořádku vyhodí na zahradu do deště, a tak Marmaduk odchází neznámo kam. Všichni ho druhý den hledají a nalézají ho v centru města, kde právě došlo k havárii vody. Jeho psí kamarádka Mazie mizí ve vzniklé díře naplněné blátivou vodou a Marmaduk se vrhne ji zachránit. (TV Nova)

iwusha17

Krásne vystihli všetky tie vzťahy. Pes ktorý sa stará o svoju rodinu viac ako jeho pán, počúva keď mu niečo hovoria je najlepším priateľom pre deti. Presne o tomto je život so psom :) . Naviac to bolo spracované celkom ftipné takže keď vezmem do úvahy že je to pre deti nemám dôvod strhávať hviezdičky. ()

Arzenic odpad!

tady je jasnej důkaz že je část uživatelů čsfd absolutně dementní...jinak si nedovedu vysvětlit tak vysoký hodnocení (i přes to, že na imdb poskočilo na 2,1 hvědiček). U filmu jsem se držela za hlavu a nedokázala jsem pochopit jak se jim povedlo udělat špatně úplně všechno... ()

FEAR99

Přistupoval jsek k Marmadukovi jako k filmu, který si dobré hodnocení odnést prostě nemůže. Začalo to na imdb a postupem času i zde na csfd, kde Marmaduk okupuje průměrné až podprůměrné hodnocení. Ale proč až tak špatné? Jistě, Marmaduk není žádný zázrak. Ale odpady na imdb i csfd jsou více než scestné. Čekal jsem větší průser. Marmaduk mě totiž na daný žánr pobavil a na rovinu – líbil se mi. Z tohoto žánru jsem už dlouho neviděl něco tak dobrého, vtipného jako je Marmaduk. A co přesně mě zaujalo? Za 1) Povedl se originální dabing. Owen Wilson, Kiefer Sutherland a další dabéři jsou zárukou kvality. Za 2) Není to vůbec špatně natočený! Za 3) Zvířecí hrdinové včetně Marmaduka nebo jeho kočičího kámoša mi byli sympatičtí. A za 4) I přes jakkoli předvídatelný děj, klasický happyendový konec a všelijaké nástrahy, který daný žánr představuje, jsem se bavil i v méně vydařených momentech. Marmaduk má své chyby a nebudu zastírat, že jich není zrovna málo. Ale jako letní podívaná to funguje dobře a jako odpočinkový film ještě líp. Že je to spíš pro děti je snad všem jasné. A proto oceňuji, že jsem se pobavil i já. AKTUALIZACE: Po týdnu snižuju na 3*. Marmadukovi budou lepší 3* slušet víc, než slabší 4*. ()

Pajuska

Podle mě je to neškodný film na nedělní odpoledne s rodinkou:-) klasický americký příběh který obohacují mluvící psi,jejich pekelná párty nebo láskyplné pohledy. myslím si že pobaví hlavně mladší diváky ale i starší milovníci mluvících zvířat si příjdou na své :-) hodnotím *** :-) ()

filip333

Zábavný úvod s vykastrovanou německou dogou. Poté již klasický příběh z americké střední naroubovaný do psího parku. Výchovný závěr o rodinných hodnotách. Byť jsem pejskař (měl jsem dogu), dávám 30%. ()

unclejack

Ono nejde ani tak o zápletku s hovoriacim psom, čo pripomína Scoobyho vyťahaného o desať cenťákov, ale skôr o to, ako sa príbeh uberá dalej. Tvorcovia sa nezabudli vybúrať do každého známeho klišé súvisiaceho s školskou hierarchiou, rodinnými vzťahmi alebo dileme najlepšia kamoška versus miestna kráska. Všetko krásne poskladané, iba vyladené do hafkáčskeho obalu. Takže divák už asi od polovice filmu vie, čo bude a ako sa to stane, hlavnému hrdinovi sa teda zákonite nedarí prekvapiť - čo je však určite ešte horšie, nedarí sa mu ani zaujať, pobaviť alebo dojímať k slzám. Sprevádza ho totiž nemiestna hudba, kopa nezaujímavých fórkov, ktoré v slovenskom dabingu znejú obzvlášť hlúpo, ale uvediem aspoň jeden príklad - Do toho ťa psie hovienko! A čo sa týka ľudskej časti castu, bavíme sa o hereckých výkonoch v škále od rutinérskych až po podpriemerné - schválne kde by ste zaradili tentoraz nevýrazného Williama H.Macy??? Vo výsledku tu teda máme film, na ktorý sa dá pozerať na pol oka - miestami diváka irituje - Marmadukov tanec - a miestami nudí, Asi jeden z mála plusových bodov - a to bolo koniec-koncov aj dôvodom tej mojej druhej hviezdičky - je, že sa tvorcovia popásali s efektami celkom zdatne a tie nepôsobia tak umelo ako napr. v seriáli Pes a jeho blog - jedinú výnimku tvorí scéna fackovania kocúra - ale na dve hviezdy s odretými ušami to stačí. ()

Izmo123

Čekal jsem propadák mezi ostatní filmy u kterých se snaží dát u postav nějakou hloubku k tomu ještě dokonce tomu přidají nějaký hloupý humor ale nedopadlo to zas tak špatně jak jsem si myslel ale i tak se nejedná o dobrý film, chválím u hlavní postavy že přidali nějakou hloubku, protože skoro u každého filmu v tomhle stylu animace nikdy nedopadne dobře hlavní postava, ale tady mě to překvapilo že to takhle nedopadlo, komedie se občas u tohohle filmu povedla ale i tady se našli chvíle kdy byla komedie slabší, což kazilo dojem postav tak i příběhu ale nebyla zas tak otřesná abych tomuhle filmu dal negativní hodnocení, jinak hodnotím: Postavy 6/10 Příběh 6/10 Komedie 6/10 CGI 8/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10 ()

chaosteory

Marmaduke, německá doga, moula, hromotluk a taky pes s velkým srdcem, který se musí vypořádat s novým prostředím a novými přáteli. Můžete nadávat jak chcete, můžete namítat že je to hovadina. Ale je to hlavně film o rodině, přátelství, zklamání a základních morálních hodnotách, který je naservírovaný hlavně těm nejmenším. Za mého dětství to byla trojice mluvících chlupáčů, co hledájí domov a já na Neuvěřitelnou cestu rád nostalgicky koukám dodnes. Marmaduke je pěkná pohoda pro všechny děti a i pro ty, kteří najdou dítě v sobě. ()

Mark1983

Rodinná komedie spíše pro děti,i když po zkouknutí traileru jsem o film měl velký zájem,ale pak jsem zjistil,že se jedná spíše o dětský film,který je sice koukatelný,ale mockrát se k tomu vracet nemusím. ()

bizon.99

Jsem velmi rád,že patřím mezi tu dementní část uživatelů čsfd,které dokáže Marmaduk pobavit,i když je od začátku jasné,jak to bude pokračovat,i jak to skončí. A jestli budu mít někdy psa,tak jedině německou dogu....a pojmenuju ji.......třeba Marmaduk :-)))))) ()