Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje. Najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátele není úplně snadné. Naštěstí však má nejlepšího kámoše, kocoura Carlose, který mu hlídá záda. V psím parku se Marmaduk seznamuje s čistokrevnými psy, kterým šéfuje bojový pes Bosco. Marmadukovi ihned padne do oka krásná fenka Jezabel, díky čemuž ho Bosco začne nenávidět. Aby Marmaduk zapadl mezi psí kamarády, když jeho rodina odjede na víkend pryč, doga uspořádá doma mejdan. Ten ale skončí špatně - Marmaduk je ponížen kvůli svému přátelství s kocourem. Po návratu domů ho navíc rodina kvůli nepořádku vyhodí na zahradu do deště, a tak Marmaduk odchází neznámo kam. Všichni ho druhý den hledají a nalézají ho v centru města, kde právě došlo k havárii vody. Jeho psí kamarádka Mazie mizí ve vzniklé díře naplněné blátivou vodou a Marmaduk se vrhne ji zachránit. (TV Nova)

Hezzy

No a co, že prvoplánovost z toho čiší na sto honů a je to klišovitá rodinná komedie? Hlavní je, že i přes všechna klišé je to ohromně zábavné a milé a koukat na ty mluvící psy je prostě super :). I když jsem z těchto filmů už dávno odrostl, stále je dokáži ocenit. Navíc je tu i něco málo dobrých hlášek a třeba-"Whiskas žeroucí bestie"- budu na svojí kočku křičet 24 hodin denně. ()

mira.l

A já celou dobu čekal, až se na obrazovce objeví Emma Stone... aneb když je ve filmu plném psů nejlepší kocour. Na druhou stranu je asi dobře, že jsem se nedočkal toho, že by se na obrazovce objevil Owen Wilson. ()

johhny007

Nic totálně suprového a nic mě na tom neurazilo to co jsem od toho od prvního momentu čekal jsem dostal se super dabingem sem byl moc spokojený a za P. Rychlého přidávám 1 hvězdu 70% ()

Scraffy

Ja som túto komédiu nikdy moc nemusel. Humor je tu podpriemerný a obsadenie rovnako. Moc sa tu zo scenárom nepohrali. ()

kubilov

Chápu, je to pohádka, ale je to nebetyčná blbost. Navíc nikdo nemůže mít nic ani z tý plejády známých herců, protože dabujou ty psy všude kolem. Nesmysl, donebevolající nesmysl. ()

Nathaniell

Marmaduk je neuvěřitelně chytrý a vnímavý pes. Nevěřil bych nikdy v životě, že nějaký pes může být až takhle chytrý, kdybych se nedal dohromady se slečnou, která má právě takhle chytrého pejska. Ano, asi to sem nepatří, ale když už jsem to napsal, mazat to nebudu. :-) Co se příběhu týká, jedná se o milionkrát ohraný příběh - nové město, problém zapadnout. A co se filmu týká, řadí se spíše do průměru. Ovšem právě zde si dovolím vyzdvihnout český dabing v hlavní roli s Petrem rychlým, který dal příběhu podle mého názoru větší humornost i hloubku. Za tento počin zvedám z původních tří na 4* a teď mě omluvte: Můj pejsek se chce podívat na film s pejskama. To jí nemůžu odepřít. :-) ()

jjimmy

nechápem... ešte aj v komentári je napísané, že jedna hviezda ale hodnotenie sú 4... čo sa deje? chyba v databáze, alebo sa ČSFD zapredalo??? ()

p.i.t.b.u.l

Co na tohle říci? Mně tento film místy neskutečně rozesmál a už jen pro tyto scény si zaslouží min. 3*. Někdo může namítat, že to je trapné. Přeci jen mluvící psy se můžou někomu zdát trochu moc, ale tento film je především určen pro mladší diváky. Ty si na svou stranu určitě získá. Nechápu, jak někdo může odsuzovat tyto filmy jen proto, že nemá rád, když zvířata mluví. Mně se to líbilo, zvedlo mně to náladu v tomto počasí. Už bych to asi vidět znova nemusel, ale na některé zvířecí kousky jen tak nezapomenu. Co mně trochu zklamalo, bylo stále klesající humor, který byl parádní na začátku filmu. Ne že by to později nestálo za nic, ale chyběl mně tam ten úvodní náboj. Ale i tak, jsem film dokoukal a nelitoval jsem jediné minuty. Film není pro každého, když od toho nebudete očekávat příliš, pobaví Vás. ()

kenny79

Mluvící psy jsme tu měli už mnohokrát, ale na Marmaduka se dá koukat. Příjemná rodinná komedie na nedělní odpoledne. ()

mala.megi

5 hvězdiček za hlášku, která mě rozesmála až k slzám: Naháč: "Neměl jsem si brát ten včelí svetr. Děsně absorbuje!" ()