Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

figliar

Zrejme najhorší film Adama Sandlera, čo som zatiaľ videl. Zvykom býva, že ma jeho ,,hlúpy" humor aspoň niekedy pobaví, ale tu absolútne nič. Až sa divím, ako do filmu dostali také kvantum celebrít. Jednu hviezdu si zaslúži John McEnroe a jeho klasický 10 sekundový nervový kolaps a druhá patrí Deppovi s tričkom Justina Biebera a Al Pacinovi, zato že kývol na takýto scenár. ()

Johny M.

Nebylo to až tak zlý jak tu většina uživatelů, pravděpodobně bez smyslu pro humor, píšou. Každopádně se letos prokázalo, že dostat Zlatou malinu má větší váhu než dostat Oscara... 3,5* ()

HermyJane odpad!

Opravdu nevím, co si o tomto filmu mám myslet. V některých momentech jsem se hodně bavila a mohl za to hlavně Al Pacino. A jak se tam vůbec Pacino dostal? A Johnny Depp? - Nevěřila jsem svým očím. Na jejich setkání na basketu jen tak nezapomenu. Zbytek - vystříhat. ()

kersten

Trápny film, veľmi trápny s primitívnym humorom. Ale na druhej strane musím povedať že som sa pri ňom zabavila, nenudila. Typický Sandler nesklamal : on a jeho trápny hlavne "fekálny" humor. Katie Holmes okrem tej svojej detskej tváričky nevie ukázať nič. Al Pacino výborný ale do tohto filmu sa nehodil. Ostatné už radšej nekomentujem. Ak sa chcete zabaviť a oddýchnuť si, pozrite si. Ale nič viac zatým nehľadajte. A mimochodom, toľko zlatých malín??? určite som videla viac filmov za rok 2011 ktoré boli oveľa horšie a nominované neboli. Takže nieje to až taký hrozný film ako väčšina vykresľuje. ()

Nail

Kravina to teda je řádná. K čemu se to Pacino upsal....chudák na staré kolena a co film to kravina. Jednu hvězdu za 2 možná 3 scénky u kteréch jsem se zasmál. ()

guri odpad!

Totalny a absolutny vyplach, ktory nielenze okolo zabavy nechodil, ale ani ju nepozna!!! Jedno z najvacsich utrpeni kinematografie!!! Ruky prec od tohto... ()

UniqueNett odpad!

Větší hovadinu jsem dlouho neviděla. Ani jednou jsem se nezasmála, Sandler trapnej, Pacino... proboha, to už mu docházejí prachy, že vzal roli v takový kravině? A Johnny.. jak jsi mohl?! Trapný, trapný, trapný, fuj. ()

wertcha

No žádné velké překvapení se nekonalo, klasická Sandlerovka – ale tahle se zařadí mezi ty horší. Zasmála jsem jen 1x když teta Jill dostala přes hubu od malého Inda, a pak si s ním přisolila jídlo - zbytek strašná nuda! Stále nemohu uvěřit, že Johnny Depp a Al Pacino na tuto kravinu kývli. Asi bych nedoporučila ani kdybyste nutně potřebovali zabít čas. ()

Ondr@932

Kristova hnáto co to zas Adam Sandler dostal za sračku! Kdybych šel na tohle do kina a pak bych zjistil co je to za sračku a přitom vyhodit 100kč do prázdna tak bych se musel asi oběsit :-D Hrůza děs... Adam Sandler jako Jack docela snesitelný, ale Jill hrůza a ty slabé herecké výkony které byly spíše trapné nežli vtipné. Takže jen za Jack neboli Adama Sandlera dávám 1,5/10 PS: Ani jsem to nedokoukal...:-D ()

Yancl

Tragicky nehumorná slátanina .. a kapánek zbytečná komedie, která mi ve všech aspektech připomínala trefeného "Norbita", kde hrál Murphy dokonce trojroli. Nevím proč se k tomu připsal A. Sandler ve dvojité roli a už vůbec nechápu poměrně zvučná jména v hereckém obsazení (Pacino/Holmes/Depp?). Ono se totiž opravdu jedná o velice nevýraznou a především nezajímavou filmovou jednohubku třetí kategorie, která mate svým žánrem 'komedie' - pač smíchu se člověk dočká zhruba 2x za 90 minut... [34%] ()

Lucas87 odpad!

Strašná sračka, Al Pacino neměl prachy a Sandler je pro každou trapárnu. Nechápu jak tohle někdo mohl natočit. ()

Kadas97 odpad!

Adam Sandler to domrvil až tak, že ani prdy a stupidnosti nejsù vtipné. Tiež nechápem prečo sa Al Pacino takto zahodil. 0 z 10 ()

Torgal

Sandler spadol do žumpy a stiahol so sebou aj Al Pacina. Námet vyzerá ako niečo z posledných filmov od Eddieho Murphyho a je to aj podobne zábavné, trápne pokusy o humor založené len na fakte, že chlap hrá otravnú ženskú. Sandlerove zemité komédie mám rád, často sa v nich aj nájde nejaká solídna myšlienka, ale toto bola fakt tragédia čo s jeho staršími kúskami nemá nič spoločné. 3-/10 ()

stratocasta odpad!

Ano, Adame, Áno! My chápeme. Po čtyřech filmech už chápeme! Prosím o rozšíření systému hodnocení - pod "odpad!" přidat "Sandler". ()

Kingjiri

Sandler je v ženský roli "překvapivě" trapnej a nevkusnej, ale celkově to byl menší průser než jsem čekal (to samozřejmě neznamená, že jde o dobrej film). Kdybych řek, že jsem se ani jednou nezasmál, lhal bych, ale Sandler příčinou mýho smíchu nebyl. Ještě si pořád lámu hlavu nad tim, co přimnělo Al Pacina k poměrně velký roli a Johnyho Deppa ke cameu. Myslim, že jsou oba finančně dost za vodou, takže tučnej honorář bych za tim nehledal. Druhá slabá hvězda jde za Al Pacina, kterej přece jenom občas trochu pobavil a pozvednul chabou úroveň snímku. ()

Oonika

Fekální nepříjemný humor, nezajímavý děj... Nechápu, co tam dělá Al Pacino a Johnny Depp, musí jim už slušně kapat na maják... ()

zberatel

Prva cast je trapnejsia nez by som povedal.. Ale od Pacina na obrazovke to zacina byt pozeratelne a dokonca vtipne. Neviem sice ako to Sandler dokazal ze ho ukecal ale bol fajn. Na zaver len tolko, papagaj vyborny a scena v posilovni skvelaaa :) ()