Děj filmu nás zavede do blíže nejmenovaného studia se všemi typickými postavičkami tohoto světa rychloobrátkové zábavy. Mladí začínající herci se tu potkávají s neskutečně prudivými hereckými legendami, režisér přicházející se svými nápady naráží na lokty ostré producentky, která sleduje vlastní zájmy, technici tu a tam něco pokazí a vše by běželo ve svých obvyklých zajetých kolejích, kdyby režisér Tomáš, hlavní postava filmu, nepřišel s odvážným nápadem. Aby zvedl sledovanost seriálu, vloží do děje postavu, která je inspirována reálnou postavou lobbisty - mafiána. Tím sice probudí diváky z letargie a sledovanost jen kvete, to ovšem neujde pozornosti ani samotného mafiána, který se v seriálu pozná a začne se po svém způsobu ozývat. Tomáš se pomalu, ale jistě, začíná ocitat ve velkých problémech. (A-Company CZ)

carl.oesch odpad!

Zase další šílená sračka. Dvojice dementů od pohledu (Mádl a Kaňkovský), Slovena Horváthová (asi k stoletému výročí státu, který už zaplať pánbůh 25 let neexistuje), idiotská zápletka, vysloveně dětinské fóry, které byly populární možná tak v němých groteskách a konstatování, že (pominu-li stále hezounkou a sympatickou Andrejku Kerestešovou, která se i díky jednomu z mnoha trapných vtipů aspoň svlíkne do podprdy) sledovat Ulici na Nově nebo podesáté Riskuj je mnohem, ale mnohem zábavnější, než tohle. Když už tak Mádl svého času přemlouval dědu a bábu, nebylo by špatné ho (a nejen jeho) přemluvit, aby šel - no každý ví kam. ()

Pklaun

Nebylo nejhorší, vtipné scény, avšak občas zabity scenami, ktere si scenarista mohl odpustit. Celkem dobré obsazení. ()

makuk1 odpad!

Bohužel, celé je to umělé. Nevím čím to je, ale jako by všichni herci ještě navíc přehrávali. Bohužel mě to prostě přijde na kino strašně málo, vlastně mě to uráží, že něco co je takové nijaké je puštěno do kina k divákům. ()

rigby

Tak trochu nevím, co si mám o tom všem myslet. Začátek vypadá jako dobrá komedie s originálním námětem, výborným hereckým obsazením a hlavně úžasným nadhledem. Pak však vstupuje spousta trapnosti a celkově se to začíná propadat hluboko do bahna, aby to zase v závěru na pár okamžiků vystoupilo ke hvězdám. Je to opravdu úlet, který balancuje na hraně s přešlapy na obě strany, a to je škoda. Aby to bylo na více hvězdiček, muselo by to na té hraně zůstat. ()

Amalberga odpad!

Původně jsem uvažovala o třech hvězdičkách, ale konec mě tak rozsekal, že nemám slov. Režírování pohřbů? Dělat si srandu z něčeho takového mi přijde dost uhozený. A vůbec vyřešení zápletky bylo ubohé. Na závěr mi film chtěl ukázat, že ho nemám brát ani trochu vážně, a tak mi naservíroval HOLINYWOOD. A proto ten odpad. ()

hony23

Komedie bez vtipu, která se snaží dělat si srandu z dementních seriálů prošpikovaných product placementem, sama má ale neméně dementní scénář plný reklamy, kterou se ani nesnaží skrývat. ()

zigy

Místy skvělé fórky, a místy strašně laciné a někdy i trapné....ale když to budem brát jako pohodovou lehce parodickou oddychovku pro nenáročné, tak proč ne. Mádl to pozvedává, škoda, že tvůrci neměli lepší ruku při výběru partnerky. Zápletka s mafiánem tam snad ani neměla být, já bych se bez ní klidně obešel, ta to srazila dolů. ()

janinka123

Měla jsem možnost toto dílo vidět v divadle, proto jsem byla zvědavá na filmové zpracování. Musím říct, že mě dost zklamalo. Vím, že se mělo jednat o parodii na seriály, ale proti divadlu se mi to zdálo někdy až moc přehnané. Ale Jirka Mádl se na tu roli hodil. ()

RyonMathrin

Mám rád filmy, na kterých dělá Mádl. Tenhle mi přišel víceméně odpočinkový, shlédnout, pobavit se, nic víc jem nečekal. A nutno říct, že jsem nebyl zklamán. Snaha udržet sledovanost nekonečného seriálu za každou cenu mě bavila. Ta naivní nešikovnost Filipa Kaňkovského byla skoro přehnaná i pro komedii, ale dobré. Jinak perfektně vybraní herci pro své role - zejména Vilma Cibulková, Robert Jašków ... Nemůžu nedat méně než 3*. ()

charlee.dog odpad!

Mádl jako (spolu)scénárista se podílel na této komedii. Režisér Miloslav Šmídmajer ho do bijáku navíc obsadil jako herce. Fond poslal na vznik tohoto / Mádlova / scénáře v roce 2015 více jak čtyři miliony korun. Přesně řečeno šlo o sumu 4.023.504 korun. Tak tomu se říká slušný dotační podvod. A Jirka to všechno garantuje svoji "genialitou". Prostě odpad !!!! ()

Igy007

Ačkoliv jsem divadelní skorofanatik a Procházka nemá špatné komedie, v tomto případě se mi film líbil více (i přesto, že se předlohy drží jen velmi volně). Ku podivu mi nevadí kapku skládačkovitý děj, někdy není kočkopes na škodu (Holiny dobrý, na takhle trhlém místě bych krásně zapadla )))). Cibulková je tu výborná (rozhodně nejsilnější článek celého filmu a stojí za to se na její eskapády mrknout, je to skvělá komička), hodně vtipná Lověna Weinsteinová. Působilo to na mě, jako by si tu taškařici užívala, nemuset se držet civilního projevu jí asi baví (v divadle jsem jí viděla a zjevně se tam cítí dokonce ještě líp než před kamerou) a jelikož je ta postava nejpropracovanější, vsadím se, že do ní sama hodně přidala. Při scénách Procházka-Nebřenský jsem se zasmála s kufrem v krku ("Pojď ke mně blíž, brouššššku...)))))). V hlavní ženské roli jemná (což se málo vidí) a sympatická (pro mě úplně neznámá) herečka s neokázalým projevem a sametovým hlasem. A nebýt toho bubáka Mádla, i 4 šterny bych dala. EDIT: Poté co jsem si přečetla řadu komentářů 4. hvězdu přidávám; za ty výborně vyvedené vedlejší role. Bydžovská skvělá rozmazlená hysterka, však je tam jen pár minut a dává si to náramně. Jaśkow (kterého mám ráda z dob CD94), zloun s boa, je též zcela holinyvůdskej. Mádle, zůstávej za kamerou a vše bude cajk. ()

bigmatko

jedna hviezda len za snahu natocit komediu co sa prejavilo iba na dvoch maximalne troch skoro vtipnych scenach. ak sa vsak ocitnete v kine kde 80% divakov tvoria ludia co idu do kina raz za 5 rokov tak máte pocit ze ste na najlepsej komedii roka, pretoze z neznamych dovod sa cele kino okrem Vas smeje uz na uvodnych zaberoch. ja ale naozaj dodnes netusim na com sa ti ludia smiali. film je nudny a strasne sileny do humornych az trapnych scen. urcite si ale najde priaznivcov ako je to vzdy pri ceskych komediach. ()

grejfurt odpad!

Nejslabší film Mádla i Šmidmajera. Pokud o nich máte dobré mínění, nechoďte na to! Slibný námět , ale vyznění naprosto nulové! ()

gigs78 odpad!

Bez nápadu, smotané 3 filmové příběhy v jeden nijak nefungující. A střih příšernost, ne že by to pořádný střihač mohl asi nějak zachránit, ale někde to až bije do očí, viz pád stěny v ateliéru atd... ()

Nathaniel8 odpad!

Dát si předtím čtyři piva, možná by to bylo i za hvězdu, ale takto... 3 piva a furt to bylo stejně blbý jako na začátku. ()

Alesian

Zúfale nudné a nevtipné. Oproti tomuto filmu je pán Troška a z jeho Slncami ... aspoň vtipnejšie. Škoda strateného času. Keď to mala byť paródia tak sama na seba. ()