Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  **

  50% Nechápem názov. Nechápem niektoré zbytočné postavy (wtf futbalista?). Nechápem Pauhofovú, že išla hrať postavu, na ktorú nemá, resp. ktorá je tak zle napísaná, že ani nemá nejaký extra zmysel. Práve preto, že o spárovanie Donutila a Pauhfovej tu ide až v druhom rade, dá sa to pozerať. Scenár je slabý, ale trochu cítiť snahu o dodanie hĺbky. Najzaujímavejšia je ale paradoxne scéna únosu, ktorá naznačovala, že pri troche snahy mohlo ísť o nadpriemerny film... Nepozerá sa na to zle, ale aj krívajúci RÓMÁN PRE ŽENY bol zábavnejší...(1.1.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $772,000║ No čakal som veru väčšiu hrôzu, niekoľko frkov bolo aj na zasmiatie. Výzor ako z TV produkcie citeľný.(3.10.2010)

 • paascha
  **

  Ne tak blbé, jak jsem čekal, ale ne tak dobré, abych se k tomu vrátil. U mě slabší podprůměr, především díky trapnému humoru a ještě trapnějším pokusům o drsnost u Donutila(10.11.2011)

 • Roman.Ticka
  ****

  Překvapivě vtipná a dobře napsaná i obsazená komedie z prostředí "tvrdé reality" dnešní zprofanované společnosti. Donutil mě pákrát Donutil se křečovitě zasmát..ne vážně..pobavila jsem se. Konečně zase s lehkostí nadnesená pozitivní vlaštovka mezi obvyklou sračkoidní brakovou produkcí v českých prdelovicích po tzv. revoluci.(4.9.2012)

 • playboxguest
  **

  Líbilo se mi to, hlavně postavy Cyrila a Anety byly perfektní, vyloženě jsem se nenudila, ale přesto tomu něco chybělo a proto jen dvě hvězdy, ačkoli je film ničím neurážející průměr. Naopak zjišťuju, že čím dál hůř snáším mnou kdysi oblíbeného Budaře a jeho dějová linka tu byla vyloženě rušivá a připitomělá. Román pro ženy byl lepší, zábavnější i povedenější, ale ani tento film není tak zlý, jak tu mnozí hlásají.(14.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace