R.Drson

Filmová událost roku se bohužel nekoná. Mainstreamový snímek, držící se zuby nehty politické korektnosti v tématech, která podává neuvěřitelně povrchním a banálním způsobem. Přitom je tolik témat, které film řešil (kromě hlavního motivu je třeba zmínit krizi otcovství byť zprostředkovaného typu, krizi dlouhodobého vztahu či adolescentní problémy dcery), ale vždy jen okrajově, asi tak aby se o nich mohli zmínit akademici. Co se týče humoru, ten je neuvěřitelně prvoplánový (sice v rámci mezí, ale i tak v kontrastu z dramatickými prvky značně selhává). Dílo zkázy dokončili scenáristicky ploché mužské postavy a slabé herecké výkony hlavního milostného trojúhelníku. Snímku se tedy dostává pozornosti hlavně díky tématu, které je ve finále jen dalším nepropracovaným vztahovým filmem hraničícím se soap-operou s okatě prvoplánovým happyendem. ()

leo8111

Z mojho pohladu sa jedna o znacne vaznu vztahovu dramu.O komedii sa tu vazne neda hovorit ani zo srandy.Annette Bening ma uz asi do svojej smrti rezervovane role v ktorych bude dokonale stelesnovat americku pokriteckost.Nech by sa dialo cokolvek vzdy usmev od ucha k uchu a vsetko je cool vsetko je fanj kazdy je stastny proste americky sen.Je to skvela herecka potvrdila to v americkej krase a v tomto snimku taktiez.Tento film vo mne vyvolal otazku ci je skutocne dobre aby homosexualne a lesbicke pary vychovavali deti.Vrelo doporucujem milovnikom vztahovych dram.Nemyslim si ze z toho bude oskar ale zly film to rozhodne nieje. ()

cashplouch

Když vyrůstáte v rodině se 2 matkami lesbičkami, dříve či později si budete pokládat otázky spojené s vaším původem, a zřejmě tou zásadní bude…kdo je vlastně můj otec? ‚Děcka jsou v pohodě‘ ukazují jednu z možnosti, jak by proces hledání a sbližování s otcem mohl probíhat. Ukazuje také (třebaže diskutabilní) konflikty, které při tomto objevování nepochybně vyjdou najevo. Důraz na (v mainstreamovém filmu) neobvyklé téma vykresluje bohužel docela fádní scénář, který chvílemi vplouvá do nezajímavých situací. Snímek naštěstí „vylepšili“ svými výbornými výkony ústřední dvojice matek Moore-Benning za výrazné podpory šikovných potomků Wasikowska-Hutcherson, a ani ten biologický táta Ruffalo rozhodně nezůstal ve stínu. ()

RoyBatty444

Je to už dávnejšie čo som si film pozrel. Zápletka bola celkom jednoduchá čo vyčnievalo boli herecké výkony aj keď nie na ich najlepšie role. ()

Pavlo

The Kids Are All Right predstavuje to lepšie v dnešnej dobe. Zaujímavá téma, ktorá rozoberá čo je správne a normálne a čo nie, je veľmi dobre spracovaná. Herci hrajú svoje role výborne, sú presvedčiví a postavy im sadli ako uliate. Len je tam pár motívov, ktoré boli len naznačené a nedotiahnuté do konca a to po poslednej scéne trocha vŕta hlavou a prináša pocit neúplnosti. Suma sumárom – kto má rád nevšedné témy a preferuje inteligentnú zábavu, by určite nemal vynechať tento film. ()

Alvin

Když harmonický vztah Mámy 1 a Mámy 2 nabourá nečekaný příchod zapomenutého genetického Táty vznikne z toho docela fajn film na jedno nedělní odpoledne. A hvězda navrch za opět rozkošnou Miu. ()

Vlkopec

Zdá se mi, že zápletka je dost přitažená za vlasy, ale nakonec to zas tak nevadí. Pohled na to, jak funguje (nebo může fungovat) život v netradiční rodině se dvěma matkami je zajímavý, a celé je to přesvědčivě a neokázale a shumorem natočené. Herci dobře hrají a člověk nakonec věří, že se něco takového mohlo stát a prožije si hrdiny, co sám neprožil. A možná si dokonce odnese něco jako poučení, protože má pocit, že skoro každému z hrdinů vlastně docela rozumí. ()

petrastrela

Výborná podívaná o netradiční rodině se skvělými hereckými výkony! Komedie, která najednou přestane být komedií a vy se přestanete usmívat. Mj. Nicčino zjištění a záběr na její tvář byl husí kůži vyvolávající! Já jsem velmi nadšená. Ale přiznám se, že jsem si přála jiný konec :-) No, jsem prostě hetero :-)) ()

landavid

Lesbický promo blockbuster o tom jak homosexuální rodina je víc než heterosexuální a upřednostňuje rodinné hodnoty před uspokojením vlastního libida a tímto žádáme za ligu homo o umožnění adopce dětí legální formou a zvláště početí vlastních dětí do lesbických rodin. Jinak herecky mě to až překvapilo obzvláště Mark Ruffalo jediná kladná postava tohoto filmu. ()

Pickardino

..vlastně jsem to ani nedohleděl. Pěkná kamera, slušné herecké výkony, ale asi po hodině jsem zjistil, že se dívám na podivný dokument, který mě naprosto nezajímá. Možná za to mohla ta instatní afektovaná americká sebereflexe, kdy se všichni zúčastnění neustále ujištují, že jsou "cool". ()

DrahciiiRe

4* s přivřeným okem. Na filmu si cením, že netlačí na pilu, nedělá ze sebe až tak šílené drama, ale je poměrně pohodový. Na druhou stranu, nacházím hodně málo plusů a vidět to podruhé by bylo už moc. ()

harmonikar

Herecké výkony sú vynikajúce ,ale celkové vyznenie filmu sa mi veľmi nepáči.Hlavne záver, keď Nic(Annette Bening) nazve Paula(Mark Ruffalo) votrelcom v ich rodine a všetci sa od neho odvrátia.Predsa oni vyhľadali jeho a nie on ich.Aj pri tej nevere Jules(Julianne Moore) ho začala bozkávať ako prvá.Nemám príliš v láske filmy v ktorých nieje jasné či to má byť komédia alebo dráma.Zo začiatku filmu sa všetko berie s humorom a postupne sa z toho stáva vážna dráma.To mne vôbec nesedí. ()

HonziKaja

V klasickém balení a přitom boří zavedené konvence. No, jen koukám. Annette Bening je ta nejlepší lesba kterou jsem kdy viděl, neuvěřitelný výkon. Moorová s Hulkem jí ovšem zdatně sekundují. Jde v pohodě říci že hodně na tomto filmu dělají právě výkony na plátně (včetně Pííííty). Film který si ty nominace zaslouží ikdyž to vlastně není film pro akademii což je na tom jěště lepší. Taková instagram vysluněná atmosféra, úžasné dialogy, takové to trapné mumlaní typu ok, fajn, kůl a tak je zde provedeno do dokonalosti a kdo si to pustí s dabingem je s prominutím vůl. Konec mě ovšem vyvedl z míry nezměrným způsobem. To je docela na Hulk smash. ()

90125

Film ako stvorený pre kresťanských zadubencov a iné stredoveko-puritánsky vytuhnuté makovice. Dve lesby, ktoré spolu žijú a majú dve deti, ktorých otec je spermobanka. HA ! Skvelá východzia pozicia. Je to komédia ? Možno ani až tak nie. Skvele vymyslené postavy v krásnom príbehu, aký dáva život sám. Úplne zaslúžené oscarové nominácie za scenár a pre Marka Ruffala. Pozor, nezameniť s tiež skvelým hudobným dokumentom o The Who. 75 % ()

Hanulityda

Povedené! Klasická problematika vztahů + problematika těch lesbických. Rozhodně jeden z těch povedených kousků posledních let :) ()

DarkAvenger

Zpočátku jsem očekával další typický americký mainstreamový film, který se bude snažit zapůsobit na co nejširší sortu diváků, ale nakonec jsem byl velice mile překvapen. Nejenže film působil velice přirozeně a mile, ale byl také podpořen skvělými hereckými výkony a hudbou. Obzvláště výkon Julianne Moore jsem sledoval s obrovským nadšením a po celou délku filmu jsem si její roli užíval naplno. Jediné, co mi trochu kazilo dojem, byly často nedotažené konflikty, kterých se film snažil řešit až přespříliš. Ale i tak skvělá podívaná a jeden z nejlepších snímků, které jsem měl za poslední dobu možnost shlédnout. ()

Tomulka

Nemohu jinak než pět hvězdiček. Sice to není úplně 100% , ale je to hodně blízko a to hlavně díky velmi zajimavému scénáři, který nemá chybu (až na nepatrné procento dialogů). A hlavně má velmi povedenou myšlenku a zápletku. Annete Bening je výborná herečka a opět nám to předvádí a Mark Ruffalo je velký sympaťák a také nám to předvedl nádherně i v tomto filmu. Mia Wasikowska moc prostoru nedostala stejně jako Josh Hutcherson , ale co měli zvládli obstojně. Nutno však (teda v mých očích určitě) vyzdvihnout výkon Julianne Moore. Její herecké podání v kterémkoliv filmu na který si vzpomenu mně ničím nezaujalo ba naopak a někdy mi dokonce přišel její výkon kostrbatý, neuvěřitelně přehrávaný atd. To však neplatí o tomto filmu -v něm se jí velmi dařilo byla taková přirozená , role jí velmi seděla a tak jsem jí věřil každé slovo každou scénu. Její pojetí bylo famozní a velmi mně zaujalo již od prvních záběrů. ()