jerisno

Moje opravdu oblíbená (letní) komedie se sympatickou ústřední dvojicí. Danielu Kolářovou s Jaromírem Hanzlíkem mám rád a vychutnával jsem si jejich herecké spojení i v jiných dílech. Příliš nekomplikovaný děj s výborným hereckým obsazením a již zlidovělými hláškami, které neomrzí ani po těch 47 letech : "Vletěl sem nějakej velkej, mokrej pták a sed´ si mě na hlavu. Asi husa". "Husa jo ? A ty seš druhá !" - "Uvědomujete si vůbec, že budete mít tři tchýně ? A učitelky ?" - "A skrz co jste tady Vy ?" ...  Od mého prvního shlédnutí (1976), až po to poslední (včera), vždy za nejvyšší hodnocení. ()

SkeeveTulp

Příjemná komedie, která sice nemá kdovíjak propracovaný děj, a občas trochu ztrácí dech, ale i tak pobaví. Velmi dobré obsazení, příjemná muzika. Nemá cenu v tom hledat nějaké hluboké poselství. Stačí se normálně bavit. "Uvědomujete si vůbec, že budete mít tři tchýně? A učitelky?" "Je, to, když jsem si poradil s celym st... já už si nějak poradim" ()

saruskap

Tenhle film jsem taky zhlédla teprve nedávno, nechápu to, jaktože mi tak dlouho unikal. Hodnocení ale dávám průměrné... ()

Jasnicka

Ideální letní komedie. No řekněte, chcete se neustále koukat na dospívající americké zbohatlíky? Kouzlo pasáčka krav a nudné psycholožky je prostě pořád k nezaplacení. ()

JSYSMHJF

Idyla a romantika, nenáročnost, pohoda, volnost, příjemná nálada, humor, hezky zahrané...proč ne. Zajímavé obsazení Věry Galatíkové jako zrzavé kosmetičky. ()

AmericanX

"Já znám široko daleko všechny krávy! Ale vás jsem tady ještě neviděl!!!" Úsměvná letní komedie s neodolatelným kovbojem Hanzlíkem, intelektuální rusalkou Kolářovou a poněkud přitroublým Bobem ( Vízner), nezapomenutelné hlášky a hlavně pohoda.... tohle je pro mě letní oddychovka, kterou si nikdy nenechám ujít ()

Jiskra

Letní komedie se vším, co k tomu patří - slunce, louky, láska mezi hodným Hanzlíkem a hodně naivní Danielou Kolářovou. Ukázka idylické vesnice, kde se všichni znají ( v tomto případě jsou dokonce povětšinou horní či dolní příbuzní) a pomáhají si, a veškerá protivenství jsou nešťastně zamilovaná Jituš a předsudky Pražáků, proč by se psycholožka měla "zahodit" na vesnici, je komedií, ke které se každý rok vrací nejen televize, ale i diváci. ()

enKor

Super hlášky, vtipné po celou dobu, žádná trapná místa ani vynucené dramatické scény. Prostě bezva komedie ()

Va33ek

Komedie na kterou jsem se díval jako malý a jsem si jistý, že se na ní budu dívat i jako starší. Filmek, který nestárne a jeho hlášky jsou bezkonkurenční. ()

danaruss

Na tohle se dá dívat znovu a znovu :-D Nejlepší film pro zlepšení nálady. A těch hlášek!!! - Já znám široko daleko všechny krávy, ale vás jsem tady ještě neviděl! / Nejste vy náhodou ten kovboj? / Máslo vozej ve středu! / Říká se cowboy! / Já se sama sobě taky nelíbím. ()

andydufrsn

Pokus o českou romantiku. Jako pozitivum vidím, že film nepostrádá klidnou romantickou vlnu a přesto není debilně přeslazenej jako americké voloviny. Bohužel mi teda ani jeden z hlavních představitelů do rolí nesednul, takže jako celek slabota ()

Pelidor

Když si odmyslíte blbosti ,jako že Hanzlík pase krávy v tuzexovejch hadrech ,nebo tu pojízdnou masnu s výběrem masa o kterým se tenkrát mohlo lidem tak akorát zdát ,tak je to docela milá letní komedie ,která se neokouká, Kykyryký :-) ()