poster

Země bez zákona

 • USA

  Lawless

 • USA

  The Wettest County

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Zem bez zákona

Krimi / Drama

USA, 2012, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ***

  Výsek z rodinné historie, který funguje pouze ve svých dvou hodinách stopáže, kdy boduje dobrými herci a brutálním násilím, přičemž zapomíná na postavy, takže Hardy jenom mručí a LaBeouf buduje impérium jaksi zničeho; tedy nachlup stejné pocity jako u Proposition, kdy se opisovalo odevšad, jen to mělo krásný rukopis – Marigoldův příměr o padělané whisky je více než namístě.(26.9.2012)

 • Brouk
  ****

  TAk jsem si zas jednou smlsnul na filmu.... :-) Guy Pearce je slizký, tfuj tajksl...(11.5.2013)

 • Fr
  ****

  ,,NENÍ TO NÁSILÍ, CO DĚLÁ CHLAPA CHLAPEM. ALE TO, KAM AŽ JE PŘIPRAVEN ZAJÍT“….. /// Časy prohibice na vesnici se nesou v jiným duchu než ve městech. Rodinnej biznis bratrů Bondurantů postavenej na chlastu se s narůstající korupcí začíná kapku srát. Film není žádná růžová (ani oranžová pičo) knihovna pro navoněný slečinky, který přišly slintat na Šiju, ale DRSNEJ SVĚT PRO DRSNÝ CHLAPY, takže si na svý přijdou spíš hrubší povahy. Příběh plnej záporáků (G.Pearce je aspirant na titul hajzl roku!) totiž šíří převážně negativní náladu. Skoro furt mě sžírá nepříjemnej pocit, že se všechno posere ještě víc a že to vodserou ty nevinní. Jo, ten příběh je k nasrání, ale bohužel je to super filmařina. Proč bohužel? Páč jinak bych ty 4* nikdy nedal! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Čumím jen na filmy podle skutečných událostí a knihu ,,The Wettest County in the World“, kterou napsal v roce 2008 Matt Bondurant číst nebudu. 2.) Věřím, že bych dokázal ujít 20 mil s uříznou hlavou. 3.) Zjistím, jak vypadá chlap, o kterým se říká, že nemá koule. 4.) Thx za titule ,,-OverLord-„ a ,,Thorn“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(19.11.2012)

 • verbal
  *****

  Jedinou sqrnou na kráse této vynikající gangsterky je slizká transka Šejla LaBlaf. Kdykoliv se objevil na scéně, měl jsem hrozný strach, aby se jeho Ford 1920 nezačal transformovat. Kdyby ho hrála třeba taková Dakota Fanning, neměl bych opravdu co vytknout.(22.10.2012)

 • arachneuss
  ****

  Guy Pearce na Oscara!(3.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace