Upswing

Sklamanie. Som asi veľmi rozmaznaný HBO parádičkou Boardwalk Empire ... neviem, ale skôr sa prikláňam k názorom Marigold a Enšpigl ... Ja som sa už ku koncu skoro smial na tej záverečnej akože "prestrelke". Guy Pearce bol za hranicou akejkoľvek reálnosti - že vraj to bolo podľa skutočnosti ... Ak super záporák tak potom jedine z vyššie menovaného seriálu sa treba pozrieť na hajzla menom Gyp Rosetti, ktorého fantasticky zahral Bobby Cannavale ! ()

misiacik

V skutku solídny začiatok a zopár drsných scén v prvej polovici dáva na známosť že bude sranda. Jemne a nenápadne sa však dej prehupuje do nezmyslov, hovadín a nudných rozhovorov s ohyzdnou mladou predsatviteľkou Lebejovulfovej milenky ktorú na svojom kabriolete berie na návštevu podniku v lesoch. Bane výborný a jeho herecký výron presvedčivý a podmanivý. Ten koniec, kedy Labeovulf ide zachlomoždiť ulízaného a ulisného... nespojlerujem náhodou? No proste ten koniec je La-Blaf. Tu, na konci je vidieť aký su proste Amerikánci švacnutý, takto nezmyselne sa nechať roztrielať.... No čo už, menej chlastať. ()

bavorak2

Film je nadprůměrný o tom žádná,ale aby vstoupil do zlatého fondu chtělo to lepšího režiséra.John Hillcoat nedokáže dát filmu tu poetiku navíc co třeba Scorsese nebo Brian De Palma. ()

Rupmen

Jeden z filmů, který už nemusím znovu vidět. Vlastně dílo, které jsem nemusel vidět vůbec. Tak nějak jsem celou dobu čekal, jestli se nakonec neukáže, že jde o skrytou parodii, což se tedy nakonec (asi) neukázalo. Film věrohodně přibližuje historické období US prohibice, nabízí hezké obrázky a známé tváře, ale dohromady to vůbec nefunguje. Celé je to ploché, nemá to šťávu. Možná by filmu pomohlo, kdyby už na začátku někdo zastřelil nesnesitelného popletu Jacka. Jeho podivnému pinožení ale zdatně konkuruje postava "zahraná" Guyem Pearcem, která je sem přenesena zjevně z jiného filmu, jiného žánru, půjde zřejmě o upírský horor anebo nějaký populární muzikál. Nejlépe nakonec na filmu hodnotím soundtrack, a to opravdu nepatřím mezi fandy country. ()

vb7

Očekával jsem nějaký super gangsterský kousek..ale byl jsem zklamaný. Sice můj oblíbený Tom je skvělý, jeho postava mu zkrátka padne, ale to je tak vše. Film mne dvě hodiny nudil. Stále jsem čekal, kdy se konečně začne něco dít, kdy se rozjede akce, u které budu napětím bez sebe. Nic se nedělo. Dával jsem tedy naděje v nějaký závěr a ten byl tak ubohý. Takže ikdyž film má 81% za mne velké zklamání. Proto hodnotím trojkou - za Toma - poněvadž jinak to byly dvě ztracené hodiny . ()

stret

Veľmi dobre obsadený a veľmi dobre zohraný film - okrem LaBeouf-a, ktorého výkon a prerod od citlivosti k drsnosti nebol nijako uveriteľný. ()

Majky00

Vcelku dobré drama z dob prohibice, o bratrech Bondurantových jsem si až do konce myslel, že jsou vážně nesmrtelní, především Forest - Hardy, (neuvěřitelnej, prostě mu to zobu z ruky ať hraje Banea, Tommyho - Warriora, nebo "agenta" Tucka z This means war). Shia si mě trochu získal až ke konci filmu, ale zpětně by to bez něj asi nebylo ono, vždyť za většinu průserů, které musí Forest řešit, mohl vlastně ten ubrečenej rádoby gangster. Další nezapomenutelnou postavou byl byť brutální tak teplouš Rakes a jedinej kdo si toho všiml byl Cvrček. Škoda taky, že nedostal víc prostoru starej dobrej Gary (Floyd Banner je vážně moc dobrý jméno pro Gangstera!!), mohl příběh ještě trochu zdramatizovat. Celkově slušný zážitek. P.S. Teď jsem si vzpomněl. Bohužel jsem se k originálnímu znění zatím nedostal a k tomuhle filmu se český dabing opravdu nepovedl! Takže příště určitě originál!! ()

majorzeman13

O stupeń,level,třídu lepší než Lovci mafie skvělé,super po herecké stránce,akční scény jsou též prima,fajn,Vizuál taky není k zahození,ale mohl být o něco lepší - vymazlenější!!!!!!!!!!! Tomuto filmu mohu říci dost dobrá gangsterka - krvavá,brutální..............podívaná.Jojo ta prohibice no!!!!!!!!!!!!!! ()

losmachos

Výborná gangsterka, která má na 5 hvězd, nebýt Shia LaBeoufa, kterej se mě se svým ubrečeným, přiteplenym výrazem neskutečně iritoval, vůbec nechápu proč ho obsadily. Tom Hardy naprosto válí. ()

dogzila

Akosi mal tento snímok všetko, ale zároveň mi trochu všade chýbalo. Vzťahy sa počas filmu nerozvinuli, brutalita ostala taká nemastná neslaná a aj záverečné zúčtovanie ma výrazne sklamalo. Príbeh bol však reálny a špinavý. Nejak sa to stále nieslo v duchu kto chce kam pomôžme mu tam, alebo ako sa chlastá a žije u buranú. ()

eexDon

Für mich - 80%, - /poměrně dost tvrdý film - co jiného čekat, Jessica + Mia - 2 hlavní baby ve filmu - ale ani jedna za nic nestála/, + /hudba - slušně podkreslovala, dobrá plejáda herců - Tom, Shia, Gary, Guy, americký film o nedávné americké minulosti vždy zaručuje atmosféru, autentičnost a úroveň, slušná akce a děj, zvláštní svině Rakes - dobrá postava - na začátku ok, ale ke konci jsem ho už tak nesnášel, natočeno podle skutečných událostí - to taky vždy zvýší dojem/, hodnocení - slušná gangsterka s klasickým dějem/hodní X zlý/, podle skutečných událostí ()

Zbyn81

Kvalitně odvedená filmařská práce, pár brutálních scén a výborná hudba mají na svědomí, že téměř dvě hodiny stopáže filmu utečou velice rychle . Podobně jako u Proposition Nick Cave jasně definuje dobro a zlo, což trochu škodí některým postavám. Kdo čeká dialogy Toma Hardyho, bude nejspíš zklamán. Víc prostoru dostal kromě LaBeoufa už jen Guy Pearce, který předvedl, jak má vypadat dokonale slizský padouch. ()

vixina

Nie som zástancom ultra-akcie (ktorej máme vo všeobecnosti k dispozícii až-až), ale tu by sa jej miestami aspoň trochu hodilo, pretože inak film vyznieva ako dlhočizné rozprávanie o ničom. Shiu (ktorý sa snaží zachrániť si po Transformeroch povesť obhájením si svojho hereckého potenciálu) by som vyhodila ako prvého - za to Mia na mňa až prekvapivo dobre upozornila a nechala sa zatlačiť do úzadia. Na druhú stranu, nie že by som bola predpojatá, ale už od True Grit a Django Unchained mi bolo jasné, že tento konkrétny žáner pomaly vzkriesovaný v poslednej dobe by mi dokonale nesadol, ani keby to bol najlepší film histórie filmu. ()

kantio

Celkom slušna gangsterka z divokeho zapadu.Neni to žiaden trhak,ale film sa mi pačil,len Gary Oldman sa tam mohol ukazat o niečo viac. ()

onevoice

Dovolím si tvrdiť, že jedna z top 3 najlepších gangsteriek čo som kedy videl /Kmotr je slabý odvar/. V tomto filme nájdete všetko dokonca aj štipku romantiky. Tom Hardy a Guy Pierce absolútne vládnu. Škoda, že Oldmanova rola nebola viac rozvinutá, ale to je tak asi všetko čo sa tomuto skvostu dá vytknúť. ()

adamos86

Tom Hardy je nejkutečně odpudivej a zlej se vším všudy!!!a postava nejmladšího Bonduranta je víc než dobře zahraná Shiaem kterýmu tyhle postavy sedí jak dobře ušitej oblek, ale vrchol je pro mě hnusák Guy..., slizkej je jak glum,nechutnej jak jirka paroubek a neohroženej jak rambo :) parádní představení!!90 % ()

Gemini225

Neviem prečo, ale tento film ma hneď zaujal. Známi herci, zaujímavá myšlienka... No čakala som dlho kým som si ho pozrela, pretože som sa bála, že budem sklamaná. Našťastie som sa nesklamala. Tento film má fakt všetko, skvelé herecké výkony, spád, napätie a hlavne takého odporného záporáka, že som sa tešila na moment, kedy ho už konečne zabijú! Ale na takú dlžkú mi tam niečo chýbalo. Stojí to za pozretie, ale že by to bol najlepší film uplynulého roka?! To zase nie, ale na druhú stranu veľmi príjemné prekvapenie aj krvavé, ale na moje šťastie žiadny Tarantino :) Na voľnú chvíľku je to asi najlepšia voľba. ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)