Robbie

Zábavný, dobrý, ale podľa mňa veľmi preceňovaný film. Z hereckých výkonov stojí za zmienku len Guy Pearce. Tom Hardy, ktorého herecké umenie veľmi uznávam a obdivujem ma tu sklamal. Zahral úplneho bula bez charizmy. Shia LaBeouf zahral sám seba - debilka a liezol mi na nervy ako vždy, takže vlastne nesklamal. A na ostatné si už ani veľmi nespomínam, dopozeral som to so záujmom ale nezanechalo to vo mne žiadne výnimočne silné dojmy.. ()

lubica1995

Podozrievam sa, že som sa asi trošku zahľadela do Tomáša Hardyho. Ach. A preto dávam až tri hviezdy. Inač bol príbeh docela nezaujímavý, hoci... sa dal viac vytlačiť, si myslím. Lásku, som len vytušila... ostatné..... tiež. áno...striekalo véľa krvi. Aj sa podrezalo dosť hrdiel, som bola prekvapená s násilia na scéne. Aj sa mi to páčilo. OMG. Ale stále sa film nachádzal v tej istej rovine. Od začiatku až do konca. ()

amanda7

Tento film ma dostal a hlavne Forrest. Tom Hardy je tu jednoducho bomba a žeriem mu to z ruky. Mladého síce až tak nemusím ale tu bol dobrý aj s Miou. Mám rada stará gangsterky a toto funguje. Rada si to pozriem znova. Neviem síce úplne presne prečo ale mňa to zabavilo. Možno tá atmosféra a postavy, ktoré boli uveriteľné. ()

Dupac

Nick Cave zjevně taky uvěřil vlastní legendě, takže scénář o pašerácké rodince Bondurantů zrovna moc nedopekl, a ani jeden z bratrů (natož vedlejších nebo nedejbože záporných postav) nemá hloubku, ze které by vyplývala aspoň nějaká základní motivace. Navíc John Hillcoat rozhodně není typem režiséra, který by povrchnost scénáře dokázal zamaskovat. Lawless na mě působil jako sled scén, někdy víc, někdy míň povedených, někdy víc, někdy míň na sebe navazujících (buď se hodně stříhalo, nebo málo pilovalo scénář). Postupně se dokodrcá do očekávaného (a natahovaného) finále, kdy je - SPOILER - hlavní zlosyn (Rakes v podání poměrně jednorozměrně přehrávajícího Guye Pearce) po zásluze vykuchán, no a Bondurantovi (kterým bychom měli držet palce, ale jsou nám tak trochu volní), začnou novou a (jak jinak) spořádanou etapu svého života. Zásadním důvodem ke třetí hvězdě je pro mě snad jenom sympaticky civilní Mia W. (Další příčiny zklamání trefně zmiňuje Gilmour93). ()

nezavisle

perfektne napnuta strunka napätia ktora je na jednej strane velmi tenka, no na strane druhej ale priliz pevna na to aby sa pretrhla. skvela podivana na skvele zhrnutie vyznamu zivota viaceryhc protagonistov ()

Peroon666

No ty krávo. Jak mi mohl takový skvost uniknout, to nechápu. Člověk se nedívá na film ze 30. let, člověk tam je...Sice je tam pár takových chvilek, které mi vyloudili úsměv na rtu, třeba kvílení brzd na prašných cestách, ale to vem čert. Za mě 90%, neředěných... ()

kodwin

Zabijačka z dob prohibice, která má koule nejen ve sklenici. Kdo nemá rád alkohol a násilí, tak si moc neužije. Kecám, nemusím ani jedno, ale stejně mě to vtáhlo. Silná čtyřka. "To je ten, co ušel dvacet mil s uřezanou hlavou ..." ()

Gemeroid

V technickém muzeu je to taky pěkné. Jsou tam stará auta a až vás za patnáct minut přestanou bavit, prostě jdete jinam. Což u toho filmu tak zcela nejde. Buď to vzdáte, nebo na to dokoukáte. Ale je to uondané, furt se tam nic neděje a když, tak je to na hlavu postavené. Prostě taková pěkně udělaná ptákovina, více zklamání, než radosti. ()

Bragi66

Syrová gangsterka z doby prohibice v USA. Kladnými hrdiny je zde rodina přestupníků zákona, zabývající se nelegální výrobou,distribucí a konzumací alkoholu. Sekta myčů nohou se do kladných hrdinů nedá počítat. Zbytek postav už jsou jen méně, ale spíše více zkorumpovaní policisté nebo další výrobci nelegálního alkoholu. K té syrovosti patří i to, že to nějak nemá pořádný příběh, jako by to byla převyprávěnka z kroniky bez ambicí o nadstavbu. Korunu tomu nasazuje nesmyslná závěrečná kropící scéna, která je tak neakční, až vypadá, že to tak nějak opravdu mohlo být. ()

W00DY

Poctivá gangsterka z dob prohibice o rodině Moonshinerů, vlastně Bondurantů. V čele se skvělým Hardym, který je vinou filmu Warrior obrovský a nepříliš se mu to daří maskovat ošuntělým svetrem. Jeho maskulatura je do tohoto období trochu nepatřičná:). Chtěl jsem jako negativum vypíchnout LeBeofua či jak se to píše. Nechám to ale být, protože jeho postava dostala slušně na prdel od slizkého záporáka s krutopřísnou pěšinkou a to mě nějak zahřálo u srdéčka. ()

dezoGabor

Skupinka animálních hovad v čele s vepřovou hlavou Hardym a jeho klasickým výrazem rozezlenýho autisty s paralýzou lícního nervu a se skvěle slizkým Pearcem v zádech, společně proplouvá nepříliš komplikovaným ale poměrně odsejpajícím dějem zdárně až k superdebilnímu finále a šťastnému konci. Solidní jednohubka na kterou si ale zitra nejspíš nevzpomenu. ()

nogi

Na tenhle film jsem se na KVIFF těšila nejvíc... A rozhodně mě nezklamal, ačkoli jsem v určitých chvílích (prořezávání krku apod.) měla pocit, že se ze mě stala měkota.. Film je vtipný, akční, neloudá se, zcela mě pohltil -především Shia, který už se snad své klasické komické povahy nikdy nezbaví. Všichni herci podávali výborné výkony a soundtrack krásně podmalovával situace. Což mi připomíná, že si ho budu muset sehnat, protože opět stojí za to ;) ()

Benyi

Hardy film drží v lehkém nadprůměru. Jinak spíš rutina, pár dobrých vtipů, ale jinak lehce repetitivní scénář Nicka Cavea horko těžko utáhne 115 minut. ()

Y2ORSI

Tom Hardy opět skvělý, i když jeho grimasy se střídaly asi tak často jako u vyřezaného indiána, tak patřil k tomu nejlepšímu z filmu. Shia mi nesedí nikde, ale jeho výkon nijak neurazí, ale nijak nepřekvapí. Příběh je bohužel až moc šablonovitý a nedokázal mne vtáhnout do děje, ale prostředí a ost zachraňuje, co se dá. Celkově jsem to čekal o něco temnější a drsnější...snad se dočkám v gangter squad. ()

copco

No pre mna sklamanie cakal som viac ovela. Cely film sa na daco caka a nic. 3-tia hviezdicka len za ten tanec na konci po to som fakt nemohol. ()

Dunric

+ atmosféra, výprava, herci (Hardy, Oldman, Clarke), námět <p>- příběhový oblouk, tempo, nedotažené odbočky a motivace postav, naivně podaný ultra-záporák </p> ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)