Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

KOZEL84

Pěkný,zábavný a inspirativní film,kterému za to finále u kterého sem už skoro nedýchal (protože sem z nudy vykouřil půl krabky),musím dát hvězdu.Dal bych i pět,protože romantické komedie já občas celkem rád,ale film mě ve finále tak zklamal.Příjde mi,že film ve kterém nedokážou podřezat malou,nevinnou,blond'atou holčičku si těch pět prostě nezaslouží. ()

dawe787

Dobrý napínavý thriller a ikdyž se celou první hodinu těšíte na tu druhou část filmu, kde se bude naše hlavní hrdinka mstít, tak si říkáte pár otázek a proto musím dát hvězdu dolů na 3. Prostě měli aspoň minutu věnovat tomu, jak se z toho dostala dohromady a jak přežívala a jak to vše naplánovala. Víc tu nechci spoilerovat. ()

TaanStari

Tenhle film mi vrátil víru v žánr exploitation. Klasický R&R, takže nečekejte horror a připravte se na pořádnou dávku brutality a občasné nelogické chování všech postav. Po formální stránce bezchybné, Sarah Butler je takový mix Mary Elizabeth Winstead a Jeny Malone, ale hraje líp než obě dohromady, zbytek herců je (aspoň pro mě) neznámý, což je jedině dobře, protože jako redneckové jsou opravdu uvěřitelní. Snad jen způsoby mučení mi přišli takové krátké a nikdo si to pořádně neužil... ikdyž... vymýšlela to ženská, tak co se dalo čekat. (ano, už teď se kvůli tomu vtipu cítím špatně) Celkově velice pozitivní dojem. ()

fifi.m

Předlohu neznám, možná to někdy napravím. Ale musím říct, že holka jim to pěkně natřela. Každý rape film by měl mít svoji revenge část, pak můžu klidně spát a nemyslet na to, jak je ten svět nespravedlivý, že násilníci tak lehce vyvázli. ()

Vaiollet

Neskutečně nechutný film. V první polovině znásilňují, ne zrovna citlivý křupani, sympatickou ženskou a v druhé polovině ona ,,znásilňuje" je. Docela zbytečný film, ale něco mě na tom šíleně fascinovalo. ()

jorgus

lepsi trojka..skoda nelogicnosti v prubehu premeny hrdinky..obe dve casti filmu se mi libili..revenge byla opravdu delikatni..:) ()

Cartman

Sice jsem neviděl původní verzi, takže nemůžu srovnávat, nicméně v této variantě je první cca hodina dost nudná, pak následuje poměrně dlouhá explicitní scéna znásilnění a konečně dojde na o poznání zajímavější druhou polovinu filmu s poměrně vydařenými metodami pomsty. Takže kol dokola vzato, není to nic co by bylo nutné vidět, ale večer u televize vám film asi nezkazí. ()

pajmič666

Jen ve spojených státech se každý rok nahlásí téměř 100 000 případů znásilnění, z toho přes 90% jsou obětmi ženy. Někdy z toho vyváznou živí někdy ne. Na tento film se může dívat dost lidí, kteří jen čekají na to násilí na konci filmu. A ano, jsou tak násilné a brutální scény. Ano, je tam i nahota. Ano, je to v podstatě jen obyčejná vyvraždovačka. Za normálních okolností, bych filmu plácnul hvězdičku, a pápá. Tento film není žádné veledílo, jak co filmařské tak i herecké stránce, ale. Mít ve filmu silnou ženskou hrdinku, která udělá to co chce každá žena udělat. Pomstít se, chladně a nemilosrdně. Působilo to na mě velice dobře, a já jsem těm parchantům přál aby trpěli. "Oko za oko, zub za zub" a že tuto frázi vzala slečna k srdci. Navíc to vše krásná Sarah Butler dle mého skromného názoru zahrála velice slušně. Tento film slovu "pomsta" dává smysl. Proto tedy dávám čtyři hvězdy a 75%. ()

molcan2

Viem, že veľa komentárov sa sťažuje na časť mučenia, ale do čerta, mučili ju tak isto a tak jej pomsta bola uspokojujúca. Keď chytila Johnnyho , myslel som si "Mala by mu odrezať párok" a keď som ho videl nahého, pomyslel som si " No do pč" ...na chvíľu sa zastavila a potom schmatla tie veľké nožnice a ja som bol úplne znechutený, bola tak úžasná... Dokiaľ mu ho nedala do úst... skoro som zvracal, to od toho dievčaťa bolo fakt kruté. Tak ešte raz, najlepší film o pomste, všetci si zaslúžili trest, aj Matthew, postihnutý alebo nie, vedel čo robí, keď ju dusil. ()

kamigava

Srovnatelné s originálem, který byl syrovější, co se týče znásilnění. V remaku navíc do party přibývá jakýsi šerif, který jako muž zákona by měl jít příkladem, ale je to ten největší hajzl z party nadrženejch zmrdů. Pomsta na tom tlusťochovi byla nej a prostřelení prdele taky neuškodilo vidět. Celkově to jako remake ušlo. 60 %. ()

Aurus

No za mě velmi příjemné překvapení, takhle  skvělej horor jsem viděl naposledy u Pach krve 3. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféra tu je velmi povedená, napětí je zde dos časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě 8/10. ()

Hapretor

Podobných filmů je jak hub po dešti. Takže psát něco o originalitě by bylo úplně mimo. Filmy, které se snaží diváka šokovat/znechutit, nemusím, ale pro zjemnění koukacího stereotypu poslouží dobře. Jako např. snímek "Flušu na tvůj hrob!" Myslete si o mně, co chcete, ale opravdu málo filmů na "gore" téma mě dokázalo tak rozesmát jako tento počin. Děj naprosto jasný, nudný, naštěstí ne debilně zahraný - obdiv hlavní postavě - natáčení určitě nebylo nic příjemného - konec utlý, druhá polovina "revenge part" (jak někteří nazvali), náhlá, krátká, nepůsobivá. Přesto všechno je ona "revenge part" velmi zábavná a důvtipná. Nemůžu si pomoct. Dávám upřímně 3 * za upřímný smích. - "Víš, co dělají s hřebcem, co nejde zkrotit?!" - paráda. S každým dalším úmrtím jsem se těšil na další pomstu - past, případně mučení určitého vypatlaného, buranského krypla. Tak krásně promyšlenou a "vtipnou" pomstu v duchu OKO za OKO a ZUB za ZUB - a to doslova a do písmene - se jen tak nevidí. Mám obavy, že i jistý pan "JigSaw" by se sklonil před umem oné dámy a nechal se poučit, jak na to. Co se týče "rape part", je to "slabota" - kde se mi opravdu zvedal kufr a měl jsem chuť rozbít monitor, bylo při sledování "Zvrácený". P.S. Původní film jsem neviděl. Na základě tohoto remaku si ho z nudy nejspíš někdy pustím. ()

agassi68

V rámci žánru som dostal miniálne to, čo som čakal. Škoda prvej polovice, ktorá bola vlastne len čakaním na akt násilia a následnú pomstu v štýle SAW, ()

Rockerman

Podruhé o hodně líp než poprvé! Remake filmu z roku 1978 je lepší už v tom, že je to FILM a ne jen nějaká podivná slátanina, udělaná na "koleně" za pár dolarů. Další rozdíl je ve způsobu natočení. Zatímco původní film je těžkopádný s mnoha hluchými místy, předělávka nemá nouzi o napětí a spád. Škoda jen, že výkony herců i dialogy zůstaly, bohužel, stejné čili špatné. Jinak současná Jennifer si své násilníky vychutnává víc než ta ze sedmdesátých let. Taky ji tady přibyl ještě jeden násilník, šerif, který jen z nich nejzvrácenější. Mučeníčka a pastičky připomínaly trochu SAW a někdy je dokonce, v brutálnosti, překonávaly. Já jsem spokojen 75%. ()

hororwatch

Tak zaprvé thriller/krimi Ano!! To bych podtrhl ale horor? Pro mě ne. Já toto nazývám humus. Ne vždy ve špatném slova smyslu ale nazývám a proč? Dělám to tak vždy, když jediné, co danému filmu přiřazuje hororový žánr jsou scény, které byly viděny v poslední čtvrtině filmu. Zápletka a provedení taková průměrná ohranost, což mi nevadí když se na to dá dívat, což dalo. Bylo to postavený na přísloví Oko za oko....... a to tak že doslova. Co bych tomu vytknul. Zaprvé to, že jsem od toho čekal horor a nečetl si obsah, takže by se dalo říct, že jsem byl filmem zklamán v hororové rovině. Film má celkem svižné tempo tak za půlku dokud se holka nechá šikanovat, ale jak se ztratí v řece už to je nic moc a ten konec vyloženě odfláklej, který hovořil o tom, že autor vytěžil z látky co se dalo tak v půlce a pak dojížděl na rezervu. A tak mimochodem, holka moc hezká a sympatická, ale nevěřil jsem, že by to zvládla. Za mě lepší tři a je to rozhodně ten z lepších ,,hororových'' filmů za 2010-2011. ()

Lyžař

Jen máloco zde nebylo uvěřitelné. No a některé scény jsem doslova hltal. Mezi ty však nepatřila ona, kde patero vesničanů řádí jako šílená zvěř. Tohle si nikdo nedokážeme představit, což u mě ubírá hvězdičku - tohle opravdu nemusím ani vidět. Jak se někdo může takovýmto směrem ubírat? Sarah Butler - pěkná a herecky taky zdatná dívka a Steven R.Monroe? Jeho 9 hráčů se smrtí jsem také sledoval s radostí; tady ale přidává daleko víc - příroda, nádherné napínavé záběry..uvažoval jsem i o plném počtu hvězdiček, ale pořád nemůžu pochopit, kdo by na začátku filmu u benzinky říkal, že jede na samotu a udal adresu..tohle říct před bandou evidentně nadržených bastardů je smrtelnou záležitostí. ()

roxy_ellen

Konečně povedený remake! Většina horrorů mě moc nenadchne, ale tenhle snímek měl perfektní atmosféru. Dokážu si představit, že milovníci krváků budou zklamáni z první poloviny horroru, ale vše vyváží nechutnost scén z další části filmu. Člověk by netušil, jaké mrchy dokážou být i ženy. Mimochodem, Sarah Butler jsem viděla v akci poprvé a doufám, že o ní ještě uslyším. ()

Mortishka

Hmm rozmýšlam čo mi na tom spracovaní filmu najviac vadilo?Tá nelogika a možno mierne povedané až dokonalá tuposť hlavnej hrdinky. Vybrať sa na samotu, to pochopím ale v noci si nezamknúť dvere to čo je? kde to sme? ani sa nečudujem že sa jej potom stalo niečo takéto...každopadne mi dosť vadila tá surovosť ktorá bola počas filmu, takéto naozaj nemusím...škoda ... ()