Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

tXtX

Lepšie ako originál. Znásilnenie miernejšie, odplata drsnejšia. Herci konečne hrali a nešaškovali ako tie opice v povodnej verzii. Navyše ten "špinavý" look pekne umocnil atmosféru. Veľmi fajn. ()

kecal

Byla to prdel a s dobře vypadající. Když k tomu připočtu luxusní prdelku Sarah Butler, tak není co řešit. ()

sobol1

od toho okamžiku jak se začla mstít tak to byla blbost a chvílema jsem měl chut nakopnut ji do pr..... jak byla drsná bylo to slabé ()

zetpi

Hry o prezitie v podani krasnej brunety a velmi nastvanej brunety. Viac temna s vacsim odstupom casu by to spravilo zaujimavejsie. ()

jaHanicka

Poslední dobou projíždím filmy tohohle typu a navzdory hodnocením to byl jeden z těch lepších. Chlapci jsou skutečně přesvědčiví, Sarah Butler je fakt kočka a od začátku do konce jí člověk prostě musí fandit... Trochu mi bylo líto toho menťáka, co ho do toho ti ostatní navezli, ale když se kácí les, lítaj třísky, no... ()

Kaylar

Zdařilý remake filmu z konce 70. let, který je určen pro specifické publikum. Oproti původnímu filmu nás film vzhledem k době svého vzniku posunuje do moderní doby se všemi jejími vymoženostmi jako jsou mobilní telefony a digitální kamery - a to s jejich výhodami i nevýhodami. Co se týče samotného filmu, dějová linka původního snímku je v podstatě kopírována a nedochází k zásadním odchylkám. V závěru filmu se oči otrléhoo diváka mohou potěšit zdařilými a inovativními formami pomsty hlavní hrdinky. S povděkem jsem kvitovala, že tato část filmu není nikterak ošizená nebo uspěchaná. Vychutnala jsem si každou minutu filmu a doporučuji jej ke shlédnutí podobně naladěným divákům. ()

HanaZ

Jestli je židovském nebi kino, tak si Freud užil už v sedmdesátkách, kdy původní verze rozběsnila macha v (nejen) americké veřejnosti a protože na něj vždy a zase dojde (i ve zdejších komentářích, plných nevyřešené kastrační úzkosti), Monroe natočil remake. Výborný. Sarah Butler hrát nepotřebuje, protože kde není kontrola Superega, Id se realizuje a ona vlastně nemusí ani moc provokovat: Buranovi s . Scénárista už jen dosazuje blbce s kamerou, magůrka, šéfa... Ale pudový složky všech pošahaných osobností vítězí... Každej chvilku tahá pilku a Jennifer je přece jen hříšná lidská bytost taky. Pokud si chcete film opravdu užít, pusťte ho podruhé ve společnosti, kde je k dispozici debil, který se v první polovině realizuje a vy se celou dobu těšíte, co předvede ve druhé (vynikající příležitost ukázat kamarádce, že se jí doma motá hovado :D ) ()

SNCIS

Vše vypadá realisticky, velice dobrá filmařina. Banda křupanu napadne a následně znásilní krásnou drobnou Sarah Butler. Ta měří 160 centimetrů a snad váží 30 kilo i s postelí. Její výkon přesvědčivý a realistický, bylo mi jí i líto. Po 50 minutách šikany to vypadá, že Butlerová spáchala harakiri skokem z mostu. "Byla to sranda dokud to trvalo." Druhá půlka je o krvavé pomstě, Butlerová si podává křupany jednoho po druhém. Je to syrové, brutální a jen pro silné povahy. Jinak možná nejlepší horor, co jsem viděl, protože jsem se fakt bál. "Nech ji být, je to nevinný děvče." - "To já byla taky!" - 80%. ()

blexster

koho chleba jíš toho píseň zpívej, dokonalé přísloví které je by se dalo dotáhnout jenom tím že by si nasadila p**** a ojela jím prdele, ale tou brokovnicí vy víte kde se to docela dobře vykompenzovalo jinak docela dobrý remake XD ()

Sterbik

Chtěl sem si pustit původní film z roku 1978 ale potom sem se dozvěděl o remaku, tak sem si pustil ten. Film má podle mě jednoduší příběh a je i poměrně předvídatelný až na překvapení se šerifem. Ale nejlepší na celém filmu byla brutalita a svižnost celého filmu. Brutalitky byli strašně cool a bylo super to, že co vlastně provedli oni jí, tak ona provedla jim ale daleko brutálnějš a originálnějš. Film byl potom celý svižný a furt se něco v podstatě dělo, nenudil sem se jednoduše a furt sem čekal co se stane. Hlavní hrdinka se hezky zvrhla ve svini ale oprávněně a byla pořádně chladná vůči hlavní partičce, ti se samozřejmě snažili vykecat z toho co udělali a když to nevyšlo, tak ji začali nadávat no. Kdyby film lehce předvítelný a příběhově prázdný v podstatě mohlo to být na 4, takhle jenom silnější tři hvězdy. ()

Grulda55

Revenge jak má být! V rámci žánru, je to top věc. Zasraní redneci dostali co zasloužili a holčina si při tom pěkně užila. ()

Ospalek

Těžko byste našli výstižnější název filmu, než je tento. Plivu na váš hrob je skvělý rape n revenge kousek, který však nemá úchylovi jako jsem já moc co nabídnout. Je to dlouhé, ani já si ty scény znásilnění tak moc neužíval, jak bych třeba i sám předpokládal. Zkrátka - slušné béčko, celkem koukatelné. ()

wollfy

Remake totalně amatérské srágory natočený trošku lépe. Jinak stéjná blbost. Parta zkurvenejch zmrdů dostane co si zaslouží. Jedna hvězda za mnohem hezčí halvní hrdinku než v orgiginálu a druhá za nápad s brokovnicí v prdeli. ()

Meraxes

Tá forma ma skutočne ohromila a je skvelé vidieť, že sa dnes takto kvalitné exploitationy točia. Dej je samozrejme extrémne jednoduchý a predvídateľný, ale je lepšie vsadiť na istotu ako vymyslieť nejaké nezmysly. Prostredie vyzerá super, kľudne by som takúto chatku v lese pri jazere chcel mať, v úvode očarí a v pravých chvíľach pôsobí les aj vybývaná búda, v ktorej sa odohrá revange, správne špinavo a depresívne. Herci sú vybraný dobre, vidiecki burani budia taký dojem ako majú a je dobré, že postavy neboli vykreslené čiernobielo, takže napríklad najväčší násilník je milujúci otec ako tomu bolo koniec koncov aj v origináli. Ide vlastne o celkom verný remake, ktorý síce nejde podľa pôvodného scenára, ale ide rovnakým smerom. Avšak je tu omnoho lepšia atmosféra, tá je fantastická a niekedy vás nenechá ani vydýchnuť. Rape pasáž je nepríjemná, prebieha vo viacerých vlnách a tá posledná v lese je naozaj extrémne deprimujúca, ponižujúca a veľmi špinavá, aj keď originál to tu dotiahol ešte ďalej. Revenge je tu naopak omnoho drsnejšia, kreatívna a dokázala vyvolať skutočne extrémne intenzívny fyzický zážitok, ktorý by som vlastne dokázal prirovnať jedine k Alvarezovej Evil Dead. Ale tu ho nijako nezráža scenár, násilníci vedia, že sa jej musia zbaviť a zamiesť stopy, sú nervózny, paranoidný a robia chyby ako normálny ľudia. Jennifer si pomstu neužíva, nevyžíva sa v mučení, ale v hneve vracia to, čo jej bolo dané a až po konci príde uvoľnenie a mierny náznak úsmevu. Žiadne nepravdepodobné zvraty ani zásadné diery v scenári tu nie sú, len by ma zaujímalo, kam sa na ten mesiac vyparila. Jediná vec, ktorú by som vytkol je tempo. Stopáž na film, ktorého rozšírená verzia deja sa dá povedať jednou vetou, je trochu prestrelená a obsahuje zopár hluchejších miest. To je ale len drobná výtka, ktorá nijako nemení fakt, že tento remake I Spit on Your Grave je naozaj perfektný exploitation a jeden z mojich najsilnejších zážitkov z filmov podobného ranku, pričom ho nezrážajú postavy, scenár ani forma, čo je nevídané. 5* 93% ()

drkaldj

Oproti originálu je zde více lepších herců. Kamera je taky lepší. Ovšem zbytek je víceméně stejný. Příběh je sice pozměněný, ovšem neřekl bych že nutně k lepšímu (je tady o dost více typických klišé, třeba špatný polda u kterého mi to bylo jasný hned jak ho potkala v lese. Ale taky hrozně stupidní nápady jako třeba natáčet všechny jejich trestní činy na kameru a to i s jejich obličeji a vyřknutými jmény). Jsou tu sice pořád násilné scénky, ovšem zrovna znásilnění je natočeno tak aby diváka nepohoršilo (pomsta je na některých slušně natočená a docela vynalézavá, za to palec nahoru). Je škoda že se scénáristi zahnali do kouta tím policajtem, chápu záměr udělat film jiný, bohužel si takhle přidělali starosti s další postavou (náročnou na zasazení do pointy původního konceptu a taky docela zbytečnou). ()