Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

KuZd

Brutalni horor. Brutální, brutální a brutální, krev, zvratky a mučení! Strhujici brutalita pomsty a zadostiucineni vas bavi cely film, a to včetně brutality, krve a zvratků! Víc takových hororů! Btw. Nectete popisek,vyzradi temer vse. ()

animario

Jelikož jsem přišel o cca počáteční půlhodinku,viděl jsem z filmu jen 2 zásadní části- znásilnění a následnou explicitní pomstu,byl jsem pravděpodobně ochuzen o nějakou tu přípravu na věci nadcházející. Možná právě proto mi film přišel na svou stopáž krapet dějově jednoduchý a přímočarý. Od tohohle typu filmů se samozřejmě nedá čekat nějaká extra rafinovanost, obzvlášť když se jedná o remake, přesto mi tam chyběla a tvůrci možná mohli něčím doplnit (doba mezi zločinem a trestem chybí,nikdo neví,co se dělo, jak svou vendetu připravovala atd atd).Oni ublížili jí, ona jim to vrátí, toť celý děj. Nicméně atmosféra podzimního vidlákova byla vydařená,Sarah Butler je kočka (i když,o nějakým hereckým výkonu se hovořit nedá) a revenge část byla vcelku povedená.Každý po zásluze dostal,co zasloužil (včetně trefné hlášky, kterou původně utrousil na účet oběti). ()

Olík

Za mě nic moc. První polovinu škárlí oni ji, v poločase zapíská rozhodčí a dle hesla „oko za oko – anál za anál“ se obrátí role. Pro ultras vyznavače staré dobré snuff-exploitation akce určitě něco jako pro gurmána tříchodové menu připravené Romanem Paulusem, ale pro mne příliš jednotvárné a hlavně bez potřebné slasher atmosféry. ()

Sarrow

Co si budeme povídat, I Spit on Your Grave je jen další polínko pod kotel do kterého už nablili téměř všichni novodobí USA režiséři... První okamžik překvapení, šerif je na jejich straně, no né, to jsem vskutku nečekal. (snad v každém USA hororu kde se objevil nějaký šerif jsou jen 2 možnosti, buď je jeden z nich nebo mu při první příležitosti zaseknou sekeru do zad, no ne? :) ) Z bezmocné a zneužité Jennifer se stává nelítostné vraždící monstrum, které je mimochodem na americký horor až neobvykle chytré.... "Já byla taky nevinná..." Ačkoliv filmy o pomstě patřili vždy mezi mé nejoblíbenější a "záporáci" v tomto filmu ve mě dokázali vzbudit dost nenávisti, tak se nedokáži dát na stranu Jennifer a užívat si její krvavou odplatu, protože s ní ztratím soucit v době kdy sevře v oprátce nevinného Matthewa na úkor své zlosti. Paní spisovatelka se náhle zjeví na vytipovaném místě oběti omráčí a umučí po vzoru svého utrpení, hotovo... ()

Narsill

Niečo ako SAW s omoho logickejšou a sympatickejšou zápletkou. Prostredie je vykreslené až hororovou atmosférou, čo celkom funguje. Síce je tam pár detailov alebo scén pri ktorých sa vám pozastavuje rozum ale všetko napráva konečná polhodina s "revenge" motívom v ktorej som hlavnej hrdinke neskutočne fandil. 70 % ()

GOREGASM

Hmmm, musím přiznat, že v průběhu nekonečné znásilňovací sekvence jsem měl nutkání to vypnout. Znázorňovat utrpení podobně zdlouhavým a pro diváka vyčerpávajícím způsobem je za hranicí nutnosti a jde jen o prachsprostou "tvůrčí" onanii. K mému překvapení se mi stejně jako hlavní hrdince dostalo adekvátního zadostiučinění, protože pomsta dvojnásob v takovém případě musí proběhnout v duchu rčení "ty na mě chlebem, já na tebe kamenem" a v I Spit On Your Fucking Grave to chlapci dostanou sežrat i s chlupama. O ničem jiném tenhle film není... totální pomsta a já říkám - ANO. 70% Po druhé projekci jdu na zasloužených 80% ()

BeranSon

Co se týče děje tak klišé a co se týče výsledného pocitu z filmu: hodinu a půl trvající, bezúčelový masakr. Někdy je to vážně až moc krve na mé oči a vše doprovází nepěkný fakt, že mi tahle patlanice nevyvolala snad ani na chviličku strach a to je přece u horroru trošku škoda, nebo spíš velký nedostatek. Některé pasáže ovšem nebyli vůbec k zahození a tak se přeci jen musím smilovat a ty dvě hvězdy obětovat, ale už se na I Spit on Your Grave nikdy více nepodívám, i když naděje umírá poslední. - 3/10 - ()

MickeyStuma

Tak jednoduchý děj, že jednodušší snad už být ani nemohl. V brutalitě je však vše vyzdvihnu-to do té nejlepší dokonalosti. Snímek je dějstvím rozdělen na dva díly. V prvním se jedná o zločin, v druhém o pomstu. Scéna o znásilnění mladé dívky docela hraje na city. I já se přistihl, jak sní soucítím. Její následná pomsta je nápaditá a účinná. Některé její útoky si však přeci jen trochu pohrávají s jistou kýčovitostí. Tvůrci se i drželi již zavedené šablony. Dívka uteče, potká se se šerifem, který vypadá že jí pomůže, aby se nakonec ukázalo, že je s útočníky spolčený. Ano, to už je opravdu provařené. Jinak nemám další námitek. Pro tento snímek platí pravidlo, že i z mála lze udělat hodně. ()

burton odpad!

Odpad, o odpadu, s odpadem.....a to ještě ani nemluvím o tom, jak blbě je to natočené a kolik je tam chyb, nesmyslů a blbostí, do očí bijících. Horor to je, to tedy fakt a jestli se chcete podívat na docela hnusný hnus, máte zde hnusnou příležitost. ()

Luk Skywalker

Totální ponížení a pak ukážou jen část znásilnění, tvůrci asi rádi takové sadistické hrátky a pak pokračují sadistické vraždy na efekt, ale účel to splnilo. Logické nesrovnalosti pominu, na jedno podívaní dobré. ()

Junys

Mladá, krásná spisovatelka píše knihu, aby na psaní knihy měla klid jede na venkov na chatu. Jednoho večera ji ale navštíví parta chlapů z benzínky. - Mě se to líbilo. ()

Rathalos

No po zhliadnuti vsetkych troch dielov musim povedat,ze nelutujem,ze som si ich pozrel,som nadmieru spokojny,trojka bola o nieco slabsia,ale aj tak,velmi brutalne,drsne,nekompromisne a tie pomsty na konci prvych dvoch dielov boli neskutocny narez,musim pochvalit Sarah Butler,perfektne to zahrala,potesilo ma,ze ako skoncili vsetci ti hajzly...:-) ()

Wallis3

Jj, děvucha si vytrpěla svoje, ale kurňa, když točím něco takovýho, tak už se vyseru na tu prudérnost a kýčovitě zakrytý bradavky vlasama a naperu to tam naplno! Zas když si ty týpky děvucha začala mazat na chleba (sama, bez pomoci je aranžovala, zvedala a tahala 😂) tak to cosi do sebe mělo, koupačka v louhu, ty vrány taky vůbec nebylo špatný. ()

domirovec

Flustám na váš hrobeček, ale tentokrát brutálněji a v podobě remaku je vcelku příjemná rodinná zábava, která si prostě své diváky a fanoušky najde. A já jsem jeden z těch diváků i fanoušků! Není totiž nad krásný, milý a na sledování příjemný snímek, sledující příběh mladé roztomilé holčiny, která si to naštráduje na krásnej překrásnej venkov, plný milých lidí, kteří si žijí svoje krásné poklidné životy s jejich dětmi a každou chvíli těhotnými manželkami. Následně se všichni společně skamarádí, holčina, jelikož je spisovatelka, pro tamější vesnické vidláky napíše krátký pěkný příběh o lásce a kamarádství, přičemž ona, místní hodný šerif a banda hochů, které zná pan šerif od malička jsou ti nejlepší přátelé, které člověk může chtít. Jsou milí, sympatičtí, mají smysl pro humor a ví kdy přestat, když začnou někoho obtěžovat, protože však to znáte, chlapi :) No a následně se všichni společně pobaví ve starém opuštěném domě uprostřed lesů, zapijí staré dobré časy a holčina odjede zpět do města, odkud přišla. Skvělý film, nejlépe na koukání s dětmi. 5/5 ()

panvasik

Tento film, jsem viděl v době, kdy to nebylo úplně vhodné a byl jsem prakticky malé dítě, které moc nechápalo co se v tom filmu děje. Po mnoha odkladech, kdy jsem se tomu filmu poměrně dlouho vyhýbal, jsem učinil krok k tomu abych to zkousnul a podíval se na to znova. Mám k tomu film víceméně ne moc dobrý vztah, protože, to je věc, které se mi hrozně hnusí a takové filmy nevyhledávám, jestli má být něco skutečný horor, tak právě toto. Možná je dobře, že jsem to už viděl v tak nízkém věku, protože mi to už v té době, docela otevřelo oči a dostal, jsem se k tomu, že někteří lidi mohou být skutečné hovada. Ve filmu jde vidět skutečně hodně a není to vůbec pěkná podívaná. Film je odporný, ale zároveň si na nic nehraje a ukazuje věci, které se nejspíš skutečně při znásilňování dějí. Druhá část filmu je teda ta zasloužená a čím drsnější pomstu jsem viděl, tím víc, jsem si spravoval chuť po té první části. "Pomsta je pokrm, který nejlépe podáváme za studena" 7/10 ()

kohut

tam, kde bola povodna verzia rozvlacna, je remake pozeratelnejsi, prec je nekonecne clnkovanie. navyse nova postava serifa tomu pridava dalsie body. pomsta na chlapoch (ktora v povodnych filmoch bola taka nemastna-neslana) je tu vysperkovana a nezaprie inspiraciu seriou Saw v low-tech zalesackom prevedeni. celkovo velmi prijemne prekvapenie. nestava sa casto, aby remake opravil chyby originalu alebo ho vylepsil. ()