Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

kubilov

Upjatost a úzkoprsost je z toho celkového hodnocení cítit na míle daleko, ale tak proti gustu žádný dišputát... já se totiž královsky bavil! Bláznivá fekální komedie s herci všeho druhu, od áčkových, přes béčkové, až po čistě komediální, kteří dokázali z tohoto rozkouskovaného ochotnického divadélka udělat parádní hollywoodskou komedii. Navíc jsem kvitoval i to segmentované vyprávění, které ve formě 10+1 příběhů doplněné o pár reklam, dosáhlo efektu, během kterého si každý najde svojí oblíbenou epizodku. U mě tedy konkrétně vyhrála hned ta první s Kate a Hughem, dále pak čtvrtá s Emmou Stone, osmá s Butlerem, Knoxvilem a SWS, přičemž žádná z nich mi nepřišla vyloženě špatná a v každé jsem si něco našel. ()

Slam7

Film jako takovej je hroznej, fakt extrémě hroznej...hodněkrát člověk nechápe jak se takový herci k tomuhle mohli propůjčit!!! Ale podle mě bylo účelem tvůrců pobavit (třeba i tou absurditou) a ne posbírat ocenění a tak. To se u mě rozhodně povedlo, bavilo mě to, vtípky dobrý. Jako zábavu doporučuju, ale pokud hledáte kvalitní rozumnej film, tak rychle pryč... ()

wallax

ÚÚÚÚ - úplne úchylný úlet újeb. Presne komédia ktorá chýbala v tomto žánre. Kde staručké Prcičky prestávali dýchať tam sa Movie 43 ešte len rozohrieva. Smršť slávnych mien ktorá filmom v podstate len prefrčí je extrémna. Každý jeden kraťas bol zvládnutý s estetickou noblesou ktorá je v tomto prípade vlastná snáď len LH (Lord Hoven), Brutálne dialógy, skvelý scenár, kopec dobrých hercov a ten najtemnejší humor aký si viete predstaviť...no čo by ste ešte chceli? ()

Neytara odpad!

Kdysi jsem byla z neznámého důvodu nucena shlédnout asi 80% této otřesnosti a díky bohu se mi na ni podařilo zapomenou, jak jsem však zapomněla tak při rozšiřování mých obzorů jsem si tento film pustila znovu a když jsem zjistila že je to ta otřesnost co jsem již jednou shlédla skoro se mi zvedl žaludek. Prosím už nikdy více. Nevím jak tohle vůbec může myslet někdo vážně... ()

Hezonja7

S tímto hereckým obsazením jsem čekal trošku více než to co z toho nakonec vzniklo, povídky jsou ve většině případů nesmyslné a přepísknuté, jediné co tento film drží nad úplným fiaskem jsou herecká esa která výjimečně dokázala pobavit. Připadal jsem si jako na horské dráze, ve scénách s Naomi a Lieva jsem se třeba velmi bavil, či v konečném příběhu s basketbalem,ale nepochopím co měl v hlavě Hugh Jackman když si četl svou roli u stolu s Kate Winslet, nejhorší scéna filmu. ()

AndrewNewman

Bláznivé, šialené, ale takisto originálne a tipujem, že takmer každý z vás tento blaf dopozeral až do konca. Navyše toľko hereckých hviezd som nevidel takmer v žiadnom filme! ()

RipperTM

Nemůžu si pomoci, ale mě tato bláznivá komedie nabitá hvězdami bavila. Líbilo se mi, že film byl zpracován ve stylu povídek, což mi přijde přinejmenším originální. Ano, je pravda, že je tam těch úchylností přehršel. Ano, je pravda, že se tam často vyskytovaly neomalenosti hodné zanevřenosti vůči celému snažení režisérů, fekálie, morbidní erotické scény, naivní lehkomyslné výstupy a tak dále. Přesto mi to připadalo zábavné. Žádná faleš a přetvářka k divákovi. Chápu také jedince, které tato vulgaristická, pro někoho vtip postrádající, rádoby sršící humorem nasáklá raketa odlepila od sesle hned v prvních minutách snímku jako rána baseballové pálky po pořádném švihu. Berte film s nadhledem a budete spokojeni, ne-li nadšeni. ()

Adrii odpad!

Film absolutne o nicem.. Herci vyborni, opravdu dokazu zahrat cokoliv a potvrzuji tak sve kvality.. Oproti tomu se ale slovo kvalita s timto filmem pojit nemuze.. Nechutne sceny, oplzlosti a ze jsem se obcas na nejakou hlaskou zasmala, neznamena, ze si film zaslouzi alespon hvezdicku.. ()

Drozdo57

Hlúpe a primitívne. Dávam jednu hviezdičku za Hugha Jackmana, lebo to bizarné až to bolo vtipné. Ale hlavne ju dávam za jedinú vtipnú scénku o basketbalistoch. ()

megajalec

Tak toto bolo asi už trochu za mojou pomyselnou hranicou. Ako nejaké zvrátenosť vo filme, okej, ale nie film v zvrátenosti...Príklad poviedka s Annou Faris, trápnosť nad trápnosť. Podobne potitlková Elizabeth Banks. Páčil sa mi príbeh s Halle Berry a jednoznačná topka bol posledný s basketbalistami. Inak zaujímavé koľko hviezd a známych tvárí dokázali tvorcovia presvedčiť na účinkovanie v takomto niečom. ()

koza3

Nepochopím, jak se podařilo dát dohromady takovou hromadu super herců na takovouhle ujetou šílenost, ale dalo to tomu ten správný punc. Koukat se na Hugh Jackmana s koulema pod bradou... to jsem málem vyprskl. Když Halle Berry vytáhla jeden svůj cecek a vařila s ním guacamolle, to už jsem nedával. No mělo to akorát dlouhou stopáž, bylo to super vtipné a já se bavil. Poslední díl s kocourem už byl trochu přes čáru, ale jinak to stojí za to :-) ()

Crytic

Tak tenhle film je ale blbost! Od začátku do konce prošpikovaný totálníma kravinama. A bylo to SUPER! Královsky jsem se bavil. Musím uložit poklonu producentům, protože překecat tolik hvězd, aby dělaly takový šílenosti, to mi hlava nebere. Hugh Jackman s koulema na krku a Richard Gere prstící Ipod ve tvaru nahý ženský to byl prostě mazec :D ()

gt009

Prvá, tretia a piata poviedka na výbornú, zvyšok ľahký nadpriemer. Niektorí tu prítomní rádoby intelektuáli by takéto filmy nemali pozerať ani hodnotiť. 90% ()

vodkasesemte

My brother spilled fruit punch on the couch. This is not happening. Whats going on? Nathans fate is on her period for the first time and shes bleed everywhere. Shes bleeding to death. If you wanna keep the lining intact, the man has to insert his eract phallus into her vagina. Sucker punch him! Vagina is way too complicated. What the hell am I supposed to do with a fairy? I suck cock for gold coins. I caught him masturbating. He was probably cleaning himself. Cats cant even process images in that way. Die you dick-loving devil cat! Shes beating that cat to death! Get her! ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 0/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

Ricci

Nechal jsem se zlákat na tento "skvělý a nedoceněný film". Popravdě, tento US typ humoru zaměřený na cílovou skupinu IQ<80, kde maximum legrace tvoří flatulence, vyměšování a masturbace mne fakt neoslovil. Snad jedině scénka s domácí školou a výchovou měla jakous-takous úroveň. Jinak bída, děs a utrpení (ještěže se to dá přeskakovat). ()