Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

jirkahorn

28.7.2013 - Normálně na takových kravinách ujíždím a z epizodních blbůstek se vždycky najde aspoň jedna, která chytne za srdce a zachrání aspoň trochu celkové hodnocení. Tady to bylo právě naopak. Ještě v půlce filmu jsem byl ochotný zavřít všechny 3 oči a dát 2*. Při koncových titulkách 1*, ale "přídavek" na konci mě přesvědčil o totálním odpadu. Je to u mě k nevíře, normálně takovýchle nesmysly zastávám, ale asi prostě jen nebyla ta správná nálada... EDIT 23.6.2023 - Nestává se, že bych tak výrazně měnil hodnocení, navíc z odpadu na dobré, ale tento film je zábavný a prostě celý vypráví v metaforách, které jsou místy poměrně hluboké. Jen člověk musí číst hodně mezi řádky a nic tady nebrat doslovně, jako jsem to kdysi udělal asi v nějakém horším rozpoložení. Dnes jsem tomu dal šanci po 10 letech znovu, abych se odreagoval po těžkém týdnu v práci a nelituji toho. ()

Elliot87

Film měl pobavit a šokovat a to splnil..v kině jsem byl šokován a pak se řezal smíchy..každopádně lepší jak dokola ohrávané parodie..osvěžující novinka s hovínka-ma. ()

sisa140

Těžko uvěři že jsem tenhle pseudo film dokoukal až do konce... U této "komedie"jsem se ani jednou nezasmál. Bylo to 98 nejhorších minut tohoto roku. Čekal jsem mnohme víc nechápu kam na to ti američani chodí. ()

andrewXx

Toľko slávnych a známych hercov ako Emma Stone (Zombieland, Crazy Stupid Love..), Kristen Bell (Scream 4, Vatieté..), Gerard Butler (300, Gamer, Olympus Has Fallen..), Josh Duhamel (Transformers..), Kate Winslet (Titanic, The Reader, Revolutionary road..), Anna Faris (Scary Movie...), Hugh Jackman (The Prestige, X-men, Wolwerine, Real steel..), Elizabeth Banks (Spider-man, Zac and Miri Make a Porno, The next three days..), Richard Gere (Pretty Woman..), Liev Schreiber (Kate and Leopold, X-men, Salt..), Uma Thurman (Kill Bill..), Seann William Scott (American Pie...), Johnny Knoxville (Jackass...), Jason Sudeikis (Hall Pass, Horrible Bosses..), Halle Berry (Die Another Day, X-men,..), Terrence Howard (Hustle & Flow, Iron Man...), Dennis Quaid (Flight of the Phoenix, G.I.Joe..) a oni natočia takúto hlúposť...Film ako celok nemá žiaden dej. Je poskladaný z niekoľkých scénok ktoré so sebou nesú svoj vlastný mini príbeh. Celé sa to snaží byť vulgárne vtipné aj keď po pravde som sa zasmial asi 3x za celý film a nebol to žiaden záchvat smiechu. Väčšinou tak ako silno sa jednotlivá scénka snaží byť vtipná tak silno vtipná nie je. Za zmienku stoja scénky ktoré režírovala Elizabeth Banks (scéna s menštruujúcou školáčkou) James Gunn (scéna s teplou animovanou mačkou) a Peter Farrelly (scéna Vadí nevadí) tie asi ako jediné pobavili. Taktiež bolo zaujímavé vidieť akčného hrdinu Gerarda Butlera v roli malého škriatka. Inak sa ale režiséri vôbec nepredviedli a priniesli scénky nudné, nevtipné a bez nápadu ale zato plné skvelého hereckého obsadenia. ()

veverysiak

Neskutočné šialenstvo, je mi záhadou, ako dokázal realizačný tím nahovoriť toľké herecké kalibre na účasť v tomto zvrhlom panoptiku, veľká škoda, že normálneho humoru je tam pomenej, lebo nosná časť filmu je nadmieru vydarená, vrátane vsunutých reklám, a ten podpásový a fekálny humor nie je až taký drastický, takže 65%. ()

MiniRecenze

Komedie,která je rozdělená do několika povídek různých "motivů".Musím upozornit,že se jedná o vulgárnost a hulvatství se sklonem k traposti.Film je nějakým způsobem směšný až do čtvrté povídky,potom to jde z kopce a film přestává bavit a působí až opravdu trapně.Je fakt,že se zde ukáže hodně známých tváří,ale ti mají za úkol Vás udržet ve křesle.I když se nejedná o parodii na filmy,tak mě přišlo,že si ušili bič sami na sebe a ukazují ,že natočit nějakou "sračku" může opravdu každý a ještě to zvládne prodat a pustit mezi lidi. DOBRÝ START A VADNOUCÍ KONEC!!! ()

zodiak217 odpad!

To mysleli tvorcovia skutočne vážne? Zjavne nie, no i napriek tomu dokázali natočiť takúto stupídnu všetkých všeobjímajúco a bezhranične urážajúcu trápnu snímku, ktorá prekračuje akékoľvek hranice paródie a vôbec únosnosti snímku. Je to tak odporné, že vlastne ani nechápem ako som to dokázal dopozerať. Nemá to absolútne žiadne pozitívum a od začiatku som čakal len na to, kedy to aspoň trochu naberie reálne - normálne parametri alebo sa to aspoň zaradí do kategórie paródie, no táto "vec" skôr uráža ako paroduje. Nechápem ako do tejto snímky dokázali tvorcovia dostať také esá ako Naomi Watts, Kate Winslet či Hugha Jackmana. Tí ľudia sa snáď museli zblázniť. Tak týmto pekne šliapli vedľa. Jednoznačne jeden z najhorších filmov aké som kedy videl. Bolo to doslova...nechutné a stupídne! ()

jakosan

Kdyby mi tahle úchylárna nebyla doporučena, řídil bych se nejspíš zdejším výrazně převažujícím negativním hodnocením, vůbec bych se na ni nepodíval a to by byla velká chyba. Až na tu část se superhrdiny jsem se skvěle bavil. A vůbec se nedivím, že se ve filmu mihne tolik "hvězd" - při natáčení téhle zběsilosti se museli herci bavit ještě líp. ()

WoodoX

Náramne anti-inteligenčný film bez štipky brzdy a triezveho uvažovania a zvažovania, či to už nie je aj priveľa. Ono to ani nie je všetko také tlačenie na pílu, je to proste veľmi hlúpe. Keby sa aj chcem zasmiať, film to neumožňuje svojou vlastnou trápnosťou. ()

certiskon

No do p*dele :D takovou volovinu jsem uz dlouho nevidela, ale kupodivu se mi to docela libilo. Klasicka odreagovacka, kdyz si potrebujete smichem vymyt mozek :) ()

Terez_Vv

Některé příběhy byly dobré a vtipné, bohužel většina byla špatná, trapná, až ubohá. Je s podivem, že se zúčastnila taková škála hvězd. 3/10. ()

Retrostalker

Takáto zvrátená komédia plná hviezd sa len tak nevidí. Musím dať 4* za ten zvrátený aj nechutný, ale zábavný scenár. Za to herecké obsadenie, za tie reklamy počas filmu.. a tie vajcia :D ()

Pute

Naprosto úchylný film, ktery si přímo lebedí ve fekáliích. Povídky spolu de facto nesouvisí, jejich rámec je nenápaditý .. Najdete pár vtipných momentů, ale celkově naprostá volovina. Ale je to tak úchylné, až to je docela vtipné. *** především za část se superhrdinama. Oba -mani jsou magoři. ()

Merenre

některé scénky slabší (podivná domácí škola), některé docela dobré (trenér basketu, leprikoni) a některé vysloveně odpadní (koule na krku), ale jako celek se to dá no. ()