Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

libor226

Jedním slovem? - Blbost! Něco takového jsem vůbec nečekal. Divím se, že tak známí herci souhlasili s tím že budou v tomhle hrát. Místy vtipné a pro mě velmi ocenitelný nápad. Na druhou stranu nechutné a trapné. Opravdu velmi nevyvážený poměr. Zastánci Jackass by si v mnohých scénách přišli na své. Nejdřív jsem chtěl dát 3*, ale po dlouhém zvážení dávám jen 2*. ()

Jack_F.

Pobavila mě Karmyn a jiní zdejší pseudointelektuální uživatelé....ty trailery jsou hrozně nejasné, kdo by sakra čekal fekální humor, když v traileru mluví jako Gutta Jarkovský a jedna borka se chce nechat jenom posrat, že. :D Fakt známka inteligence ty komentáře tady. :D A kdyby všichni slavní herci hráli jenom dramíčka a ty nejchytřejší filmy z nejchytřejších, tak by na světě byla trošku nuda, ne? Ale to už je v sekci komedie klasika. A debil MaxQ69(asi na tom nicku pracoval fakt! dlouho) je trošku trapný s tím, že je mu líto toho, že se někdo bavil na neinteligentní zábavě. ()

kacer4

Hlavná dejová línia a časť s Batmanom a Robinom sú hodné odpadu. Ale inak to bolo bezchybné. Ja pri takýchto šialených komédiach nechodnotím pointu, myšlienku, kvalitu. Tento film má za úlohu len rozosmiať ľudí. A tento to spĺňal v 85% filmu. Netvrdím, že musí mať film hodnotenie 90%, no niekedy sa dokáže aj niečo nezmyseľné vryť do pamäti. ()

Kada80 odpad!

Tak tohle snad ani neni možny.Nenechte se zmást jako já tou plejádou herců a nedívejte se na to.Pozvala mě na to moje přítelkyně a lituju,že za tohle utratila 200kč.Všem filmům kterejm jsem dal odpad se musím omluvit. Tohle je odpad všech odpadů. 0% ()

kaculinka777

Musím uznat, že při tomhle filmu nejde se alespoň jedné scéně nezasmát. Film obsahuje více příběhů, kde účinkují jednotlivé hvězdy. To možná filmu uškodilo ze všeho nejvíc, ale taky mu to mohlo pomoct. Záleží na úhlu pohledu. Já osobně bych si vybrala jednodílnou pecku a nijak bych to nerozpojovala. Ovšem to by tam pak nemohlo účinkovat tolik celebrit. Tento film ve mě nevzbudil přílišné pocity ani špatné ani dobré- takže spravedlivě dávám 50 %. ()

Hellhajzl odpad!

To už vážně přehání...Lituji, že jsem zanesl svůj počítač takovýmto svinstvem. A Hugh Jackman mě hrozně zklamal...jestli si potřeboval vydělat nějakou tu korunu, tak si měl radši půjčit od kamaráda nebo jít někomu umýt auto....já nevim. ()

Juick odpad!

Tak to je mazec. Takhle zbytečnej film jsem ještě neviděl. Nechutný, nudný a laciný. Nechápu jak se tomu mohli všichni ti známí herci upsat. ()

Martas81

Další blbost u které jsem se dobře pobavil , za herecké obsazení navíc * , je dobře že takové herecké esa si dokáží ze sebe udělat srandu (jako např.Hugh Jackman a Kate Winslet).Hlavní příběh je opravdu jednoduchý až primitivní , ale ty vedlejší , stojí za to . ()

Matt1555

Neuveritelne zmiesane pocity. Nietore skece ma vazne pobavili a zasol som ako daleko sa odvazili tvorci ist .. vypln vsak bola neznesitelna, otrasne napisana a zahrana. Keby zmizla tato cast o vyhladavani na internete (??) ktora aj tak nedavala ziadny zmysel a pridal sa jeden ci dva skece naviac mohlo to byt vsetko o inom ... skoda, dalsie sklamanie .. a pritom to uz konecne vyzeralo tak slubne .. ()

kverula

Mám ráda bláznivé komedie, ale čeho je moc, toho je příliš. A příliš toho bylo hned "po Wolverinových vejcích", jak píše Flipper. Ani kočka Beezel to nespravila, ač fakt chtěla. Hm, škoda. Hlavně těch herců... ()

panWallace

v podstatě to ani není pořádný film..jde jen o soubor skečů, který ze sebou ani vůbec nesouvisí... po vydařeném traileru jsem očekával výbornou srandu..jenže většinu času jsem si jen říkal jen cože...? převážná část vtipů totiž vůbec nefunguje..jsem podány špatnym způsobem...něco jaky když vám někdo vypráví uplně suprovej vtip, jenže zazdí to tim, že to vypráví jako totální osel a vy se usmějete jen ze zdvořilosti, což je přesně případ tohohle ,,filmu,, .kam se to hrabe alespon na scary movie... ()

Charlie.Harper

To akože vážne? Naozaj neskutočný výtvor toto tu. Film zložený z mini-scénok ktorých pointou je byt čo najviac odpudivý a retardovaný. Naozaj nerozumiem tým hercom, že sa na to dali (asi dostali ponuku ktorá sa neodmieta). Priznávam pár krát som sa zasmial, ale to iba preto lebo som to nepozeral sám. Movie 43 u mňa vyhráva v ankete najmentálnejší film roka. Pre tých ktorý majú odvahu si to pozrieť, odporúčam jedine s dobrou spoločnosťou. ()

anonima

Na tento film jsem se velice těšila a to hlavně díky skvělého obsazení. A jsem z něj velice zklamaná. Byl trapný, hloupý a v některých chvílích až nechutný. V půlce filmu jsem to musela vypnout a film smazat. ()

koudymen

Díky hvězdám,kteří jsou v tom to snímku obsazeni dávám hvězdičku,jinak je tento snímek úplný odpad,jak už je to jednou napsáno: po Wolwerinových vejcech vypnout. ()