Raccoon.city

Šukal nádejnú šukajdu svojho svokra ktorý prešukal východný blok lebo nevedel že jeho žena šukávala maséra a spolu mali dcéru ktorá šukávala z svojim zamestnancom. ()

OughJay

Ze začátku mi dost vadilo, že je v tomhle filmu nevěra braná jako samozřejmost... Možná jsem poslední člověk na světě, kterýmu se to příčí, ale tak to prostě je a i když se pak Vejdělek snažil o jakýsi morální ponaučení, pořád ta nevěra zůstala podle mě až v moc dobrym světle. Další moment, kdy jsem myslel, že dám filmu hodně mizerný hodnocení, byla srážka s autem... V komedii působila takováhle scéna absolutně trapně. Vypadalo to, jakoby chtěl režisér za každou cenu šokovat, protože do tý doby to vypadalo, že ten film nemá směr a jen tak přešlapuje na místě. Naštěstí se to po týhle krizovce poměrně slušně rozjelo a Macháček začal herecky koncertovat. Po horší první polovině vytáhnul ten film až neuvěřitelně vysoko, nutno říct že mu zdatně pomáhal Bolek Polívka, Vica Kerekes i Petra Hřebíčková. Třešničkou pak je písnička v závěrečných titulcích, která se skupině Mig 21 mimořádně povedla :) Hodně dobrý 3 hvězdy... ()

karry

Po delší době kvalitní česká komedie, u které mi to krásně utíkalo a zasmál jsem tím správným způsobem. Jelikož po zkušenostech s českými filmy jsem očekával maximálně průměr, byl jsem mile překvapen. A pak že to nejde. ()

Kejdlo

Lepší než Ženy v pokušení to není, ale aspoň je vidět, že Vejdělek nám svůj režisérský talent zase trošku rozšířil (cit pro střih, zabírání kamerou) a nabídl nám opět poklidnou hořkosladkou jízdu, na kterou si pochopitelně vystálo frontu mnoho naších otců a matek. Pochvalu zaslouží hlavně hudba, která pěkně doplňuje a sem tam i nějakou tu scénu dobře vygraduje (scéna s narozeninovým dortem). Jinak opět česká klasika - vizuální efekty nám tady tvoří záběry na prsa, komický trapný sex je samozřejmostí a Macháčkuv přednes ňoumy nevidíme poprvé ani naposled. Někdo si z toho vesele píská do rytmu zdejší muziky, někdo na to nadává, já jsem někde uprostřed. Protože minimálně technicky si to Vejdělek tentokrát pohlídal na jedničku. 5/10 ()

LexBarker

Slušná komedie,která snad normálního diváka nijak neurazí.Pěkné ženy,příjemné prostředí staré Prahy a celkem dobří herci,řekl bych,že tato kombinace je pro diváka zárukou,že se nebude nudit a film si užije.A co se týká tolik kritizované oslavy nevěry,osobně si myslím,že se partnerská věrnost v naší společnosti dost přeceňuje:-)Takže je jenom dobře,když nás nějaký film ať už nápadně,nebo nenápadně zbaví té naší nepřirozené upjatosti a předsudků:-)) ()

DeLaMorte

Tak vážení diváci,zde se koná dle mého názoru po velké pauze opět o kvalitní český film!Nebudu se zde rozepisovat o čem je na to jsou experti jiný,ale prostě jsem se skvěle pobavil a velice mě nadchla i ona hořkost této komedie!Klobouk dolů českému filmu...konečně také! ()

Bazi

Po delší době zajímavý český film ze života. Výrazy Jiřího Macháčka a nesmrtelné hlášky Bolka přispěly velkou mírou ke kvalitě filmu. ()

slovan1

Rafinovaně vtipná komedie. Polívkovy myšlenkové pochody, které jsou součástí jeho role, se dobře poslouchají :-) Macháček jako ťunťa, který si nakonec uvědomí, co je správné. Ženské, o kterých jsem si myslel, že jsou oběti, se taky dobře vybarvily... Film plny překvapení a nečekaných odhalení. Navíc se na maďarku Évu Vica Kerekes dobře dívá, jak provokuje své filmové kolegy a zároveň i nás před obrazovkami, plátnem. Jsem spokojen, dostalo se mi příjemného filmu. ()

LuciusWlk

Česká komedie, která konečně není trapná, nebo sama o sobě parodii humoru. Vejdělek vzal jednoduché téma nevěry a roztočil příjemnou směsici humoru, trochu dramatu, jemně nadsázky, trochu toho a tamhletoho a příjemně mě potěšil. Macháček i Polívka své role podali perfektně a já jim to s chutí pobral. Jde jednoduše o komedii, která má za úkol pobavit. Je bohužel spousta moralistů, kteří teď řeší oné prezentování nevěry, jako něco snad pobuřujícího. Důvod? Lokalizace filmu. Český film se nás nějak dotýká a představa, že by se to snad mohlo dít i u nás je asi děsivá :) Směšné? Bohužel pravdivé. Po záplavě a donekonečna se opakujících témat: fašismus, komunismus, převrat, atd atd, a tedy tak nějak ztotožnění s námětem, to mají poté filmaři jako Vejdělek těžké. Tady je humor, nadsázka, provokující příběh, skvělí herci, ucházející scénář. Co chtít víc? Další Lidice, Nebela, Snouborďáky? To raději televizi z okna a molotovova pod plátno! ()

dita.krizova

Pocit z myšlenkových pochodů herců, scénáristů,.. : "Teď ti nahraju na vtip, tak to dobře opal." Pro mě tam byl až moc vynucený humor, takový moc okatý, násilný. Navíc mi to vůbec nepřišlo o lásce (jak bylo všude psáno). Jdu na romantický film a vyleze z toho, že nevěra musí být, jinak manželství nefunguje. Na rande jak dělané! ()

fox171cz

Další perfektní komedie s "Bolkem a Macháčkem" která jednoduše baví. Řady vtípků zde taky nechybí a scénář je vcelku slušně poskládaný na české poměry. Na filmu odvedly značnou práci i sexy "Kerkes a Hřebíčková" kterým to fakt seklo ! Já jsem tedy spokojen. 70% ()

Rousse

Ale jo.... u mě dobrý - ale nic víc. Mě se teda tito nadějní muži líbili o něco víc než příteli, který to komentoval slovy: "No co - zrzavá s pihama - něco, co doma nemám?". A i já jako zástupce něžného pohlaví, musím uznat, že Eva Vica je kočka, ale to bohužel nestačí na celý film. Míst, kdy mi trapností stály chlupy na rukou bylo hodně, ale pořád tak nějak stejně jako těch, kdy jsem se zasmála. Bohužel mé oblíbenkyni Simoně bylo věnováno málo prostoru, což naprosto chápu, protože ve srovnání s poUličním ochotnickým výkonem Petry Hřebíčkové to bylo 100 a 1. Pro mě bohužel komedie, která mi naprosto splyne v davu novodobých českých komedií podobného typu s Jirkou Macháčkem v hlavní roli, a už za týden nebudu vědět, o co tam vlastně šlo. ()

insurgentes

Proč musejí být poslední dobou v českých filmech interiéry i exteriéry naaranžované jak z Amelie z Montmartru? Proč musí stárnoucí seladon Polívka, na kterém jsou ta zvětšená játra už doslova vidět, hrát milovníky, když je jasné, že nebýt slavný herec, nedala by mu ani pokladní z delvity? Proč Kerekešová vypadá už teď na některých záběrech jak smrtka? Neboli: film, který klade mnoho otázek, které hloubavému divákovi poskytnou látku k přemýšlení na dlouho, hodně dlouho, minimálně na půl odpoledne. Jen se divím lidem, kteří v souvislosti s ním řeší cokoliv jiného... ()

Reanimated

Skvělá vizuální stránka, ale to, že koukám na český film prozradil bezkrevný děj a naprosto vychtěný konec, kde absentovala jakákoliv kolize i katarze. Možná kdyby Vejdělek chvíli neservíroval komedii a chvíli drama, mohlo to být mnohem výš. Fajn je, že jsem se po dlouhé době podíval na tuzemák a zjišťuji, že ta technická stránka začíná být na výši. Takže za to, za Evu a za Jirku: tři. ()

Firebug

Film Muži v naději je fraška a vytýkat něčemu takovému pokroucené morální poselství je zcestné. Snímek chce primárně bavit a v několika momentech se mu to docela solidně daří. Celkové vyznění je trochu postavené na hlavu a velmi vzdálené od reality, ale stále to je na české poměry slušná komedie, u níž nemáte potřebu se trapností zasebevraždit. Pokud si na film ale za půl roku vzpomenu, bude to zejména díky Vice Kerekes. Po hodně dlouhé době jsem se platonicky zamiloval do filmové postavy, protože slovensky hovořící, rozverná a více než slušně vybavená rudovláska je silné sousto i na mě. Jenom díky ní ty 3*. Ale s hodně odřenýma ušima... ()

Cejny

Muži v naději byl pro mě mnohem zábavnějším filmem, než Ženy v pokušení. Hlavní měrou se na tom podepsal Bolek Polívka. Taková vůdčí osobnost mi právě chyběla ve zmiňovaném filmu, a když se navíc staral o ťunťu Macháčka, tak bylo o zábavu hned postaráno. 75 % ()