Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

cheyene

Příjemná romanticko-dramatická podívaná, u níž jsem měl místy pocit, že jsem ji již kdysi viděl, ale nebylo tomu tak, tudíž marně přemítám, který snímek mi Navždy spolu připomnělo. Příběh je sám o sobě zajímavý a dá se prožít spolu s hlavními postavami, pokud se tedy do filmu ponoříte. ()

Shakers

Povedal by som že sa nájdu aj horšie kúsky, ale tento je príjemne dobrý, neopozeraný a nie tak trápne romantický. Channing Tatum už rozhodne nie je ten sladký chlapček a poslednú dobu sú jeho filmy pre mňa čoraz lepšie. K Rachel McAdams sa nemá zmysel vyjadrovať - skvelá voľba. Rozhodne dobrý film, ktorý keď vás vtiahne dejom a postavami, tak dostanete presne to, čo ste hľadali. 80% - 4* ()

lamps

Slaďák "ze života" nasnímaný i ozvučený skrze opotřebovanou romantickou šablonu, při kterém si ale mráz uspořádal na mých zádech divoké ródeo a emoce se ve mně vzpouzely, jako bych to celé místo bojovníka Tatuma prožíval já sám. A viníkem není ani ochotnická režie, ani lehce prkenný Channing, nýbrž božská Rachel McAdams - nejkrásnější lidské stvoření pod sluncem, která opět na sto minut zcela ovládla mé bezbranné smysly. Pokud se usmála, byl jsem šťastný, když se rozbrečela, měl jsem sám na krajíčku, a jelikož byly všechny tyhle pocity ještě mnohanásobně zesíleny mocně pulzujícím duševním vývojem Tatumovy postavy, byl jsem jinak neoriginálním příběhem naprosto pohlcen, přičemž fantastický první dojem podtrhlo i nepřepálené a vkusné zakončení.... Stal se ze mě přeci jen objektivní divák, a proto zůstávám jen u 4*, ale mých soukromých tisíc hvězdiček si schovávám pro chvíli, kdy mi láska také hodí klacek pod nohy a já budu moci právě zde, u toho nejroztomilejšího úsměvu a nikdy se nevzdávajícího milence, hledat láskyplnou útěchu... ()

Pepinec

Jedno óóóbrovitánské klišé, jehož jedinou naději zabíjí ne zrovna šťastně zvolený překlad názvu. Channing je sympatický, Rachel miluju, natočeno dobře, hudba výborná, spousta sladkých řečí a závěje křišťálově čistého sněhu. Přesto se nedostavilo pražádné mrazení v zádech nebo touha vytrhnout sousedovi jeho holku a vybrečet se jí na rameno... Inu, když se moc tlačí na pilu, větev se zlomí. ()

Pilda17

Originální romantická komedie, která funguje ve všech směrech. Herecký výkon Channing Tatuma byl dobrý a roli neměl rozhodně jednoduchou. Naopak Rachel McAdams mě občas otravovala a v její situaci bych se zachoval nejspíš jinak. Děj sice občas kolísal, ale byl aspoň pořád něčím zajímavý. Jsou daleko horší romantiky a když se vymyslí originální nápad je to jedině dobře.. 8/10 = 80% ()

Rosaviva

Čekala jsem od toho trošku víc, pro mě to bylo příšerně přeslazený, ač to bylo podle skutečné události, tak na takovouhle lásku, která by překonala hory doly vážně nevěřím. Navíc se mi nelíbilo, že ten film hrál hrozně na emoce. Ale Rachel s Channingem se mi jako pár líbili. 3* ()

misterz

Romantika, ktorá však pôsobí až príliš tuctovým dojmom. Minimum emócií, no na druhú stranu musím uznať, že sa na to celkom dobre pozeralo, navyše príbeh nenudil. Takže to vidím na čistý priemer. 60/100 ()

kingik

Chudák Rachel McAdams po nehodě nejen ztratí paměť , ale také i cit pro dobré herectví. Přeslazený Channing Tatum hodil do pověstné rakve svoje herectví a mezitím hledal pověstné hřebíčky do rakve, ale nenašel v tom nastalém zmatku kladivo, a tak začal zatloukat víko holou dlaní. Bolelo to, stejně jako sledovat ty cukrkandlové pohledy a příšerně ochotnicky vyjádřené herectví. Pokud si myslíte, že Tatum po Uzavřeném případu nevypadá jako idiot s knírkem, pletete se. On tady vypadá na chlup stejně jako ve všech jeho ostatních filmech. Rachel je sice sladká holka, ale to je její hlavní deviza. Film se částečně inspiroval skutečnou událostí, ale pochopitelně je to velmi upravené. Začátek slibný. Zamilovaná dvojice prožívá idylku, načež nehoda všechno změní, a ta krásně neherecká Rachel si nepamatuje ani to, kde pracovala, natož to, že byla zapřísáhlou vegetariánkou a nyní se láduje masem. Výchozí situace perfektní a dál? Dál to teprve začne působit, i přes svoji předvídatelnost. Od počátku sice víte, kam to směřuje a jak to se to bude vyvíjet, ale najednou mě bavil Tatumův láskyplný a ustaraný pohled, Rachelin úsměv, Tatumův láskyplný a ustaraný pohled, Rachelin úsměv a tak pořád dokola. On chce, aby ho milovala tak, jako předtím, a tahle "nová" verze osobnosti mu nejde pod vousy (vousy neměl, to se jenom tak říká). Doslova to vypadalo, že před ní poklekne a uprosí ji, aby byla tou holčinou jako dřív, ale to nepůjde. A tak se ona zase do něj zamiluje, bývalý přítel utře nos (nos si neutíral, to se jen tak říká) a Tatum si nehodí mašli. Od počátku měl tu smyčku uvázanou a chystal si to hodit, protože bez Rachel se nedá žít, ale pak si oddechl, ona objevila sílu citů (kdo ví, co by ještě objevila, kdyby film ještě pokračoval dál). Dámy spotřebují dvojí balení papírových kapesníčků, chlapi se budou dívat na hodinky, kdy to skončí, protože chlapi nejsou takové citlivky, i když kdo ví. A mě tahle výrazná romance sice utvrdila, jak je v dnešní době těžké přijít s nepředvídatelným příběhem o abstraktním pojmu zvaném láska, ale když je to citlivě podáno, je třeba si to náležitě vychutnat. A to se myslím v tomto případě podařilo, i přes odtažité herecké výkony představitelů hlavních rolí. Film se mně zalíbil, ale až po opakovaném zhlédnutí. Má své chyby, které jsem vypsal, ale dokáže zapůsobit. 80% ()

dr.horrible

Ako to už býva, zhodujem sa v komentári s užívateľom Botič; tiež sa cítim previnilo. Je to ženská, komerčná romanťárna, vo svete, v ktorom existuje Moment to Remember navyše úplne zbytočná. Na druhú stranu, Rachel McAdams je dobrá herečka, hrajú tam The Cure a človek im fandí. Keby som mal niečo vytknúť, tak hlavne načančanosť a archetypné, sitcomové vedľajšie postavy. Takpovediac zlí rodičia, model ex-boyfriend, naj kamaráti, z ktorých jedna je modelka, druhý jej frajer (charakterom nosiaci klobúk) a tretí debil v športovom, s rovnými vlasmi. Hrdinovia žijú v ateliérovom byte a obaja sú umelci (o ktorých umení sa ale nedozvieme nič). Sterilný film s Tatumom, ale má prekvapivo celkom efekt. Len si musím teraz asi pustiť nejaký horor, víš jak. ()

gilmore_girl

Z preromantizovaneho zacatku mi bylo az trapne a vsechny ty radoby zalaskovane proslovy byly az nechutne. Pak to zacalo byt trochu zajimave, kdyz se objevila rodina, kterou Paige z nejakeho zahadneho duvodu odstrihla. Jen ze zvedavosti jsem se vydrzela divat dal. A jake bylo me prekvapeni, kdyz rozlusteni teto zahady bylo uplne nicotne a ubohe. Tohle je ukazkovy pripad toho, jak zpackat vcelku slusny namet. A to, ze je podle skutecne udalosti, me opravdu neobmekci. Plus - Tatum pro me neni zadny herec. ()

IQ Tiqe

Krásný příběh a skvělá Rachel. Co bych dál vyzdvihnul? Vážnější romantika, na komedie, zato s komediálními prvky, které tím víc vyniknou. Veliké plus je, že nejde o klišé, jak by se mohlo v průběhu filmu několikrát zdát. # příběh 8 | hudba 7 | humor 2 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6 ()

Vodnářka

Zbožňuju snímky, které dovedou vyprávět osudové příběhy bez zbytečných řečí, klíšé a které dovedou dojmout člověka bez stereotypních vtípků a trapně otřepaných frází. ()

Dzeyna

Úžasný romantický příběh. Autonehoda, ztráta vzpomínek z posledních let. I přesto to tak má vše být jak se už jednou stalo. Krásné. Vynikající herci, atmosféra a celková myšlěnka. ()

teutates

Už při vstupu do sálu jsem se zalekl těch slintajících holek sedících na dvojsedačkách, čekajících na Tatuma v trenkách. Jelikož sem hero jak cyp, sebral jsem všechnu odvahu a zasedl. Co mně nasralo vzápětí už nebyli fanynky, ale kupa reklam, ne trajleru na filmy, na které bych se moh eventuelně těšit, ale nějaká kuchařka s vycpaným potkanem a reklama na oči, či nějaký filmový festival - kurva hotova propaganda, ale že by mne nalákali na nějaký film, to ne! (CineStar, CineStar...) Protože oficiálně patřím do klubu "romantická sračka" nemoh jsem si nechat ujít tak krásně sladkou, emocionálně vypjatou filmovou lahůdku. Sem romantik od kosti a proto sem se vžil do Leove kůže a donesl Paige růže! Jenomže slečna mně nepoznala, s růžema mně do prdele hnala! Ještě malou chviličku a už bych byl vyronil sluzičku. 4/10 ()

swamp

Romantika, která mě téměř ničím neurážela.. to zkrátka musím ocenit. Tatum i McAdams jsou pohodoví, sluší jim to spolu i každému zvlášť, navíc se zde skvěle předvede Jessica Lange v roli Paiginy matky. Nemám moc co vytknout, doporučuji. ()

predators

Sladké a vyšňořené až běda! Nekoná se žádné překvapení, nic, co by člověka zarazilo nebo měl nad čím přemýšlet. Připomínalo mi to část dílu jednoho ze "slavných" seriálů na tv nova, kdy se vlastně nic nestane, když jednou vynecháte. Pro náctileté holčiny to musí být úlet, ale pro normální lidi...co nezapomínají...? 40% ()