Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

O.Peta

Klasická romantika, kterou dotlačí do vyšších pater snad pouze ženské publikum. Chlap se může tak maximálně kochat pohledem na Rachel McAdams. Nenadchne ani neurazí a jsem rád, že film aspoň neskončil obvyklým procitnutím a padnutím si do náruče. 65% ()

Alementina

Průměrná romantika a nezachrani to ani to, že je to podle skutečného příběhu...emoce na mé straně nulové a Channing uz zacina taťkovatět. ()

blackrain

Originální náměty píše sám život. Ten chlap musel svou ženu skutečně milovat až za hrob, když dokázal projít takovou osudovou zkouškou a nevykašlal se na to všechno už na začátku. Channing Tatum byl příjemný, jen by nemusel být tak moc toporný. Jessica Lange opravdu hodně zestárla. Moc pěkně natočeno. Atmosféra snímku byla povedená. Strašně moc jsem jim držela palce. Konec jsem si představovala trochu jiný, ale i tento byl pro mě přijatelný. ()

Makky

Manželský sľub sa trafil do mojich emočných závitov a navyše pripomenul istými momentami paralely v skutočnom živote. Rozbeh je pomalší, po desiatich minútach som to chcel vypnúť, no po dopozeraní som nadšený. Zasiahlo ma to, preto aj tá štvrtá hviezda. ()

kaylin

Romantických filmů není nikdy dost, co teprve takových, kde hrají známé hollywoodské hvězdy. Rachel McAdamas a Channing Tatum mezi takové patří, a tak film na sebe naláká jen obsazením. Která mladá žena by nemilovala Tatuma, že? Samotného mě překvapilo, že zrovna tenhle týpek je idolem žen, ale dnes je možné asi všechno. Nic proti němu, jako herce ho mám rád, jen tahle šílenství mě trochu míjí. Film "Navždy spolu" si nehraje jen se zajímavým obsazením (mimochodem ještě Sam Neill a Jessica Lange), ale pokusil se i o zajímavý příběh. Manželé, velmi se milují, mají dopravní nehodu. Ona ztrácí paměť. No jo, zase tak moc originální to není, ale nalézání vlastní identity mohlo být zajímavé, nebo alespoň vtipné. Bohužel není ani jedno. Nakonec je to jen příběh o tom, jak těžké i hezké to může být. Film je natočen údajně podle skutečného příběhu, což má v závěru celkem efekt, ale přesto je to jen schéma napasované na klasická klišé. Tatum je příjemný, McAdams... no, u té velmi záleží na vkusu. Je mi jasné, že tohle je přesně ten typ herečky, která nesedne každému. Ve filmu prodává stále hlavně svou pěknou tvářičku, o hraní se zase tolik mluvit nedá, i když se to s ní pořád zlepšuje. "Navždy spolu" tak moc neurazí, ale neslibuje ani nic speciálního. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/09/navzdy-spolu-marketa-lazarova-pouta.html ()

René.girl

Velké zklamání. Krásný příběh, ale natočeno bez náznaku emocí - celý film je tak strašně povrchní a nedostane se vám vůbec pod kůži. 55% ()

Mikita

Zajímavý příběh inspirovaný skutečnými osudy je vždy vítaným zpestřením filmového jídelníčku. Příjemné, věrohodné a zajímavě řešené. ()

Kaluž

Když je vám dvacet a jste čerstvě zamilovaní, tak se u toho se svým protějškem držíte za ruce, hihňáte se každé volovině a trpíte společně s hlavním hrdinou, který si ve vašich očích prochází neskutečným citovým peklem. Ovšem když je vám třicet a už máte ledacos za sebou, tak se u téhle přeslazené vztahovky jen cynicky tlemíte a kroutíte hlavou nad tou do nebes volající tupostí scenáristů, kteří mají navíc tu drzost vám před ksichtem mávat otřepaným sloganem "natočeno dle skutečné události". Ono vždycky neplatí, že víc hlav víc ví a obzvlášť u scénářů jednoduchých romanťáren to často bývá více než na škodu. Ale pes na to ser, mě pálí spíše jiná věc. Netrpělive totiž čekám na den, kdy Rachel McAdamsová dá definitivní vale dementním diblíkům v romantických hovadinách a začne se plně věnovat věcem jako byl Temný případ. A stejně tak se těším, až Channing Tatum konečně pověsí retardované hezouny na hřebík a začne si své role pečlivě vybírat. Protože to, co předvedl kupříkladu ve Foxcatcherovi, má k téhle růžové omáčce s příchutí nahořklých marshmallow opravdu hodně daleko. Jo, cynická obluda uvnitř mě zase běsní vzteky. Příště si raději znovu přetrpím 50 First Dates se Sandlerem než tohle obskurní "drama ze života". ()

kovi55

Příjemná romantické komedie, která ve vás sice nezanechá obrovský dojem, ale dokáže vás příjemně pohladit na duši. Můžu prozradit, že žádné velké drama se zde nekoná, od 15. minuty je všem zcela jasné, jak příběh končí. Na druhou stranu je ve filmu krásně zachycena atmosféra, která právě spolu s příjemnou herečkou Rachel McAdams tvoří z filmu příjemnou podívanou pro čerstvě zamilované páry. 55% ()

salalala

Poměrně tuctová romantika, která bohužel ničím nepřekvapí ani nezaujme. Jak se bude vše vyvíjet, je od začátku jasné, tudíž divákovi nezbývá než si odškrtávat povinné položky. Během hodiny a třičtvrtě, která je hodně dlouhá, se opravdu nestane nic, co by nějak vytrhlo z různých vrstvení klišé a místy to upadne do velké nudy. V průměrných vodách to drží víceméně jen herci - Tatum se snaží, o tom žádná, ale někdy to dost přehání a hodně citové polohy mu zatím ještě nevěřím, Rachel McAdams je moc roztomilá a uhraje si svoje, Sam Neill a Jessica Lange dost zestárli, ale pořád hrát umí a i na málu místa obdaří postavy jakýms takýms charismatem. Je to takový typický film pro ženy, protože chlapy to nikterak zvlášť nezaujme, ale na druhou stranu se to dá vydržet a přetrpět a jejich partnerky si hezky popláčou a budou spokojeny a navíc můžou koukat na odhalenou hruď (a v jedné scéně i zadek) Tatuma. Ryzí průměr. 50% ()

FilmFan24

Sám život byl inspirací pro tenhle příběh velké lásky Lea (Channing Tatum) a Paige (Rachel McAdams). Osud bývá nevyzpytatelný a když následkem autonehody ztratí hlavní hrdinka paměť, má její manžel co dělat, aby jí pomohl si vzpomenout na minulý život. Situace je o to těžší, že si Paige vůbec nepamatuje ani Lea, který je nyní pro ni úplně cizí člověk....Hodně lásky, hodně trápení, žalu a bolesti a přesto výsledek díky hlavním představitelům není nějaká tuctová sladkobolná romance. ()

togaf

Kdybych se probudila v nemocnici a nepamatovala si posledních pět let a romantický milovník koček s postavou Channinga Tatuma tvdril, že je můj milující manžel, tak to dál nezkoumám a porodím mu párek rozkošních capartů. No ale to by zase nevznikla takhle lehce netradiční komedie. A to by byla (kupodivu) škoda. Jen pseudofilozofické řečičky si Leo mohl odpustit. ()

Lucjen

Trochu ma odradzovalo obsadenie McAdams - Channing Tatum, pretože obe mená mi neboli nijak sympatické, no nechcela som ich súdiť, žiaden ich film som doposiaľ nevidela. A urobila som dobre. McAdams bola veľmi príjemná a Tatum ma naozaj prekvapil. Niečo tomu predsa len chýbalo, no na jeden krátky večer naozaj v pohode. ()

TominoLa

Channingovi to s Rachel na plátně v tomhle romantickém dramatu moc sluší. Určitě to není špatné, ale taky asi nic co si budu dlouho pamatovat. 7/10 ()

kongamato2

Nemám rád tieto klasické americké romantické filmy ale tento bol veľmi dobrý. Príjemná a sympatická dvojica, hlavne pôvabná a mámivá Rachel McDams. Epizodické rola Sam Neil potešilla. A melancholická skladba Pictures of You od alternatívnej rockovej skupiny The Cure enormné pohladila uší. Občas treba aj vypnúť a nie len hľadať vo filme kvázi-intelektuálne reči a dostávať orgazmus pri spektakulárných, vysoko-nákladových filmov typu Avatar. ()

kajas

Ústřední pár ztvárňují mí oblíbenci (a na Channinga v těch zajímavě visících teplácích je úžasný pohled ;)), přesto jsem se s tou jejich romancí nějak nedokázala ztotožnit. Příběh se plácá od ničeho k ničemu, konec mě také neoslnil. Tak tedy za ty krásné tvářičky a příjemnou hudbu.. ()

Skip

Námět filmu, inspirovaný skutečnými událostmi, je zajímavý. Ovšem to sladkobolné zpracování, to je teda síla. Zejména Channing Tatum předváděl, jak se zoufalými a zamilovanými pohledy dá vyrábět hodně lepkavá cukrová vata, která chudáky diváky omotá a nechce se pustit. Takže z dobrého námětu je podprůměrný film, i když je mi jasné, že cílovou skupinu nadšených diváku, konzumujících cukrkandly, si najde. ()

Reesam

Milá romantika s velice pěknou předlohou. Každý asi očekával, že se vzpomínky vrátí, proto byl ten konec opravdu příjemným překvapením. Channing je v těchto rolích jako ve svém živlu a opravdu mu to sedne. Rachel je skvělá. ()

Chrysopras

I've been living so long with my pictures of you... Jasně, ztráta paměti tu určitě nebyla použitá poprvé, ale tohle mě bavilo a nebylo to ani přehnaně přesládlý :-) ()