Martin Dejdar uvádí přehlídku nejúspěšnějších vystoupení opravdových mistrů zábavy. Martin Dejdar v cyklu zábavných pořadů představuje televizním divákům ty nejúspěšnější komické a hudební scénky z legendárních pořadů České televize. V jeho výběru se objeví mistři televizní zábavy, jakými jsou Jiřina Bohdalová a Vladimír Dvořák, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jiří Wimmer a Karel Černoch, Karel Šíp a Jaroslav Uhlíř, Josef Dvořák a řada dalších. Připomeneme si pořady, které se nesmazatelně zapsaly do paměti diváků, na příklad Televarieté nebo Možná přijde i kouzelník. Můžete si být proto jisti, že se u svých televizorů budete výborně bavit tím nejlepším, co může televizní humor divákům nabídnout. (Česká televize)

lxbch

Nebudu hodnotit (výrazná nekonzistence kvality jednotlivých scének), ale sestřih viděného, příště bude co? Sestřih sestřihu viděného? To nej z hitparády televizní zábavy? Sestřih sestřihu sestřihu viděného? To fakt úplně nejlepší z nelepšího z hitparády televizní zábavy? ()

Havala

Pokud pomineme že to vše je recyklace starých scének, nutno dodat že alespoň dobrých. Vyfiltroval se ten šedý balast který nikoho moc nebavil. Kolikrát si říkám že toto je lepší než snaha o novou produkci. ()

ESNYR

Nechápu tyto typy pořadů. Těchto střihových cyklů je tolik, že už si je člověk plete. Místo toho, aby opakovaly celé nesestříhané zábavné show, tak udělají 5 střihových seriálů, ve kterých jsou všechny tyto scény stejně obsaženy, takže tomu nerozumím. Tento styl mi nesedí. ()

michalkop

Chvályhodné je, že se na obrazovky opět dostávají hrané scénky. Ty, co pouští jsou velmi zdařilé. Stinnou stránkou je, že se jedná JEN o reprízy z archívu a nikdo už další scénky nevymýšlí a netočí. ()