Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

rakovnik

John McClane na oběžné dráze, aneb hláškující hrdina v jednoduchém akčním béčku, které ničím novým neohromí, na druhou stranu ani příliš neurazí. Byl jsem rád, když se akce přesunula z lacině digitální honičky do statických kulis orbitální věznice. Logika si vzala dovolenou, ale přímočarý děj a nekončící akce učinila tento film (nejspíše jednou) stravitelným. ()

Martin741

Reziseri Mather a St. Leger mi fakt nic nehovoria, a po tomto filmu tomu este asi dlho tak bude. Film stoji na pada hlavne na Guy Pearceovi /L. A. -Prisne tajne, Memento/ a na sympatacke Maggie Grace. Akcia ujde, herecke vykony sice priemerne, ale zase vizualne na urovni. DVD by som nechcel, stacila mi telka : 62 % ()

Figu

Guy Pearce je kanec, kterej má neuvěřitelnou podobnost v určitých rysech tlamy s Van Dammem. A jelikož toho belgickýho baleťáka můžu, hrálo to Útěku pěkně do karet. A nejen to. Akce, tempo, hlášky, střelba, pěkná baba, hodina a půl story... No prchalo to, jak flaša slívky u mě doma v kredencu. A i když byl v nějakých fázích bijáku pc digitál hódně lacinej, béčko to bylo bezvadný! 65% ()

O´Neill

Hodně průměrná záležitost po všech stránkách. Béčkový rozpočet jde znát především na efektech, které jsou opravdu céčkové. Za plus bych považoval Maggie Grace, Guye Pearce, a Lennieho Jamese. Ostatní neměli buď moc prostoru, nebo zkrátka nepředváděli nic oslnivého. Celkový námět je jednoduchý, a film si na nic nehraje, takže pokud pominete hrozné efekty, povětšinou slabé dialogy a slabé scény, dostanete průměrně koukatelnou záležitost. ()

Rocky88

Ničím neurážející béčko. Klasické "in & out" plus očištění vlastního jména. Pearce svou roli zvládnul, sice někde lehce přehrával, ale to bylo tak ve dvou situacích, po zbytek filmu budete každou jeho absenci na scéně špatně nést. Dobře se své role zhostil i vychrtlý Joseph Gilgun, známý hlavně díky seriálu Misfits. Zbytek neurazí, ale zkrátka nemá co hrát. Takového Stormarea je zde vyloženě škoda. Logické kiksy zde nebudu řešit, od toho tu ten film není. Vidět jednou a dost. ()

Nach

Na to, že to stálo tolik, kolik to stálo (tedy bylo to levné) a že hlavní hrdina byl takový jaký byl (zábavná, hrdinská postava jako vystřižená z akčních filmů éry 90. let), se jedná o to nejlepší, co béčkové akční scifi mohlo nabídnout. Tedy pokud jste milovníky starého, dobrého akčního žánru. Útěk z MS-1 mu totiž dává více jak slušnou poklonu, a ač herci jsou většinou průměrní (až na světlé výjimky) a scénář by též potřeboval úpravy, musím uznat, že se mi tento film skutečně zamlouval a dlouho jsem na takovouto tématiku v tomto stylu pojatou, čekal. 75% ()

dezorz

skoda, ze novy total recall nevznikol v produkcii l.bessona. bolo by to kool sci fi a smiali by sme sa viac, nez na originali. ()

bourec

Druhá projekce většinou všechno rozetne.Tady spíš dolů.Co se týče scénáře,tak je jednoduchej,až tupej.Obsazení kladnejch rolí je úplně v poho.Grace je sympatická,a stejně tak Pearce.Ovšem ten obtloustlej klon Butlera,a ten potetovanej píčus s vymlácenejma zubama,tak oba sem nemohl ani cejtit.Pro mě obrovskej problém filmu.A to nemluvim,že za celou hodinu a půl nepadlo ani slovo o tom,co ty bezmozci v kombinézách pražskejch služeb chtěj dosáhnout.Nakonec to vyřešili za ně.Spíš kravina.40%. ()

nick003

Kdyby všechny béčkový akční filmy byly takhle zábavný vůbec by to nebylo na škodu. Guy Pearce hláškuje jak na běžícím páse a Maggie Grace je sexy ať se děje co se děje. ()

Petoss1

Jednohubka, ktorá sakramentsky baví. Skvelý Pearce, ktorému som žral každú hlášku, proste film, od ktorého neočakávate nič a príjemne prekvapí. ()

BarryLyndon

Akční sci-fi béčko. Oslizlí záporáci, sexy Maggie Grace a hláškující Guy Pearce. Tohle hodně můžu. Nelogičností jsem si asi ani nechtěl všímat. ()

cariada

Solidní sci-fi o divné věznici v kosmu, kde se ocitne prezidentská dcerka v ohrožení a tak je třeba jí dostat ven. Podobný filmy se nechají a dávají velké možnosti tvůrcům s realizací a fantazií. Ps- Maggi to hodně slušelo. ()

enjoi

Skvělá akční jednohubka, u které se budete výtečně bavit. Nejenom kvůli Pearcovi, který hláškuje celý film, ani kvůli Gilgunovi (kterého můžete znát z Misfits), jehož skotský přízvuk a psychopatický herecký výkon stál za to. Nudit vás ani nebude Maggie Grace :). 60 % ()

Lopic

Krasny 4 hvezdy, paradni oddychovka plna hlasek, ktera diky svy kratsi stopazi ani chvilku nenudi. Jen bych se tak pozastavil na karierou Guye Pearce, kterej ma tak rozmanitej vyber filmu od hitu po sracky, ze mu snad agenta musi delat naky maly decko na fetu. Ale tahle role mu vic nez sedla. ()

laik_60

basa vo vesmire ... nie až tak nový filmový nápad ... tajný agent .. záchranca ... dettoo ... herecky nevyvážené, ak sa nudíte doma a iné nie je po ruke tak si to pozrite, a budete vidieť strielačky kedy nie a nie trafiť do toho druhého (veď o čom by to už len bolo keby sa na začiatku všetci trafili!!!!) .... slabučká trojka ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017