Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

vegetol.mp

Teprve tváří v tvář filmům od Marvelu člověk pořádně docení podobný akční béčka. Slušná akce, dobrý hlášky, super hlavní hrdina a hlavně žádnej ukňouranej konec. Možná to není extra originální, ale já jsem spokojenej. ()

stuntmanMIKE

Tak som si zase raz pozrel jednu prijemnu oddychovku. Nejde o ziadny velky film ani nic. Je tam jasna podobnost z Die Hard alebo Under Siege atd. Ale je to dobre. Guy Pearce hlaskuje perfektne Regan ako sa ukazalo vie aj zaporakov Plester magor ako vysity. Mne sa to pacilo... v ramci zanru by som dal 3 ale naozaj to odsypalo a nenudilo tak cert to ber... 4* ()

dee-key

Skvostné! Chtěl jsem něco, u čeho bych mohl vypnout a zároveň aby se tam hodně střílelo, běhalo, bylo to nerealistický a místo patetických cicmaček na konci si ústřední dvojice vymění pár direktů do obličeje. A dostal jsem to i s bonusem v podobě vtipných, i když pravda ne kdovíjak úchvatných, dialogů. Splnilo očekávání. Ještě pár takových. ()

fmash

Na diváka, který má rád, když věci ve filmu klapou i přesto, že je to film určený primárně pro zábavu, čeká v MS One vícero pastí. Pominu brutální počítačovou honičku z úvodu, kterou zoufalým mládencům od CGI vytrhli z rukou uprostřed renderování... přemýšlím spíš o tom, zda rozebírat, jak jednoduše jedním tlačítkem lze propustit všechny vězně, jak nelze korigovat let vesmírné stanice, když umře její „řidič“, jaká je prča při seskoku z orbity, atd., atp... Musím totiž uznat, že i když je jich škoda, o tyhle věci tu opravdu moc nejde, je to zábava i tak. Mohla být ale nezkalená, přičemž stačilo takhle málo. Dodal bych, že polovinu dojmu tvoří pošuk Josepha Gilguna. ()

GILLWANDER

Vizuálne dobré pochopená vesmírna ( béčková) záležitosť, ktorá zo začiatku vnášala do celého konceptu akéhosi ducha, ktorého žiaľ, po prvej sľubnej polovici autori zamkli do klietky. Do deju naverbovali chlapíka, ktorý si neustále vylepšuje ego, vtipkuje, odrieka polomŕtvé frázy, polka filmu sa oňho opiera, tá druhá zas na blonďavej vypchávke, ktorá ani z polovice nie je taká ako jej lepší parťák Guy. Jej postava je dosť šablónovitá (už som ju niekde dávno videl), plytká a nemá čo ponúknuť. Jediné čo stojí za pozitívnu zmienku sú efektne dobre spracované scény, ktoré si zaslúžia pochvalu. 60% ()

ilemas

Průměrné béčkové sci-fi s nevýraznými herci, které na jedno shlédnutí stačí. Nenadchne, neurazí. Dle trailerů jsem čekal více, jako celek to působí nedomrle. Alespoň je co koukat na již několikrát viděné vesmírné efekty. ()

Fíla

Guy Pearce jako drsný, skoro ocelový chlapík na " tajné " misi, se osvědčil svou pohodovostí. Něco mně výrazně chybělo. Není to nudné, ale na mě asi až moc pohodové tempo a hraní herců. Nic mě nepřekvapilo, ani nezaskočilo. Nekonal se žádný akční trhák. 6/10 ()

Cl3ricK

Volovina. Být tam, alespoň jedna scéna, kterou bych si zapamatoval, aspoň nějaká wtf momentka, bylo by to za tři. Ale s takovou hovadinou ať jde Besson do háje. Proč musí lidi padat ze sto metrů a nic se jim nestane? To nemůžou spadnout třeba ze třech metrů? Vše průměr až podprůměr. ()

maverick10

Luc Besson asi fetuje kůl protoze jednoduse chce, aby jeho filmik Lockout byl cool ale vzal bych na nej hul. A jaky ma Luc navod? Magatunovy hlasky musi na svych ramenout unest Guy Pearce (priznam se ze on jediny byl asi cool). Naprosto se odprostit od logiky veci a zamerit se na onen kul, to je hovadina jak vul. Mega digi sceny (uvodni honicka predevsim). Zaverecny seskok?? To uz se mi z toho tak zamotala hlava a prestal jsem vnimat zaverecne prostrihy dejem, ktere nebyly vubec treba a vsem od zacatku byly naprosto jasne! Radeji jsem nedokoukal vyzivne hemzeni titulku nakonci a zahucel do vany a udelal si virivku svepomoci, vzal si do ni lode a to Vam byla akce panecku a to vsechno bez mega hlasek a digi kůl scen!! ()

Jigy

Průměrný sci-fi akčnák. Občas jsem se zasmál u drňákových hlášek a na Maggie se kutečně dobře kouká. Ale jinak spíš film pro fanoušky tohoto žánru. děj byl poměrně čitelný, postavy vycházeli z klasického schématu, ale tak hlavně že bylo co střílet a mlátit. Prostě normální oddechovka co se dá vidět. ()

Scylla

Becko,ktere si na nic nehraje. Guy Pearce po nejake dobe zase v kuzi drsnaka,ktera mu moc sekne. Uprimne jsem se bavila po celou dobu - vtipne hlasky i akce po vetsinu stopaze funguji. Zaver je oproti celku slabsi,ale dojem z lepsi vetsiny to prebije. Nenarocna podivana,ktera neurazi,kdyz nebudete mit prehnana ocekavani... ()

honajz2

První třetina mi přišla dost nudná, ale pak se vše naštěstí zlomí a musím přiznat, že tam mě ten film začal konečně bavit. A to opravdu hodně. Navzdory tomu, jak strašně hloupé a nelogické to i na akčňák je, jak ze Snowa neustále padají "děsně cool" hlášky a na jednu skutečně dobrou připadne 5-10 trapných a jak je to celé jen obrovská kopírka Útěku z New Yorku, akorát tohle se odehrává ve vesmíru a na svého "předchůdce" nedosahuje ani náhodou. I přes tohle všechno to totiž má silnou atmosféru i napětí, zajímavé postavy, dost akce... Objektivně bych dal méně, ale mám problém dát méně než tři hvězdičky filmu, který si takhle dokázal udržet moji pozornost. Slabé 3* ()

M.i.k.e

standartní Besson,který sice místy postráda logiku,přesto nepostrádá spád a určitou dávku zábavnosti.Hlavně Guy Pearce hláškuje jako o život a divák se docela slušně baví.Trošku škoda té hodně počítačové hničky v ůvodu filmu.Ta vypadala opravdu hodně bídně...60% ()

Joe321

Pearce mám moc rád. Konečně zase dostal sólovku. Neplačme nad tím, že se nejedná o inteligentní filmík, ale opěvujme, že místo něho přišla béčková zábava, která uteče jako voda hlavně kvůli hláškám a hezkému zasazení. -"Again, what happened in that hotel room?" -"Oh, it was coupon night and I was trampolining your wife." -"You're a real comedian aren't you, Snow?" -"Well I guess that's why they call it the punch line." -"You don't like me, do you?" -"Don't flatter yourself. I don't like anybody." -"With that attitude, I can see why nobody likes you." -"Oh, come on. People love me. Just ask your wife." ()

Meridius

Větší píčovinu sem tenhle rok snad neviděl...přesto mě to díky Pearcovi a jeho hláškám hodně bavilo. Kdyby to psal někdo, kdo míň hulí, mohlo to bejt super. ()

SallyZen

Hláškující Pearce, kráska Grace a můj oblíbenec Gilgun. Kombinace, která mi tu naprosto seděla. Příběh je normal akční oddechovka. Já se bavil dost a nemám důvod, proč tomu nedat čtyři hvězdy. 80% ()

Havaj8

Nechtělo se mi do něj, ale nouze byla velká a nakonec sem byl docela i překvapen. Dlouho sem neviděl ňákej akčňák, takže to bude možná i tím. Nicméně, nenudil sem se, což je hlavní důvod tak dobrýho hodnocení. Pak bych vyzdvihnul myšlenku udělat vesmírnou věznici v budoucnosti, no už samotná budoucnost...to je předpoklad ke skvělýmu filmu. Klaďas byl sympaťák, záporáků tam bylo až moc. Maggie byla jako blondýnka kočka, pak už se dalo maximálně koukat na ten skvělej úsměv. Ale povedlo se to... ()

uterox

Mně se to líbilo. Ale uznávám, že to není pro všechny lidi. Ti, kteří mají rádi horory, museli být jistě velmi zklamaní. Je to trochu i romantická story a má to i zajímavý motiv. Já jsem to však sledoval s napětím a rozhodně jsem se nenudil. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017