Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Henry007

Zábavné a svižné Bessonovské scífko. Guy Pearce je sympaťák, hláškuje jako by utekl z filmu 80. let a s dcerou prezidenta mu to jiskřilo jako mezi vidličkou a elektrikou zástrčkou. Protiklady se holt přitahují. Největší problém mi asi činila častá zkratkovitost. Střihačovi drželi u hlavy zbraň a musel film sestříhat do finální stopáže 90 minut. Nedovedu si jinak vysvětlit spoustu chybějících momentů, nepřehledně sestříhané scény a zkratkovité finální rozuzlení. A taky je to místy příšerně hloupé. Ale na líný sobotní večer s pytlíkem brambůrků postačující. ()

wampire23

Zo začiatku zaujímavé B-čko sa časom strašne rozťahá a zvláčnie. Chcelo by to skrátiť stopáž o 15 minút. Guy Pearce so svojimi hláškami mi príliš nevadil, takže som to dokázal dopozerať do konca. Aj keď na dve pozretia to určite nie je. ()

j0nathan

Celkem solidní akční sci-fi, ovšem bez nijak zvlášť uchvacujícího scénáře. Akce bylo dostatek a Guy Pearce byl k popukání, když tahal z rukávů jednu hlášku za druhou. Docela jsem se díky tomu nasmál. ()

Thomm

Jednohubka, na kterou si za 2 dny už ani nevzpomenu. Guy Pearce mi jako agent všeuměl vůbec nesedl. Hlášky měl sice napsaný dobře, opravdu vtipná byla však tak každá pátá. Co jsem však považoval za největší průser byli záporáci a veškerá akce - nemastná, neslaná, nezábavná, neakční... zkrátka nebavila mě ani trošku. Lockout se snad snaží napodobit styl hláškování Posledního Skauta, má to ale dva problémy. Pearce není Willis a nemá za parťáka Wayanse, ale rádoby drsnou Maggie Grace, která si snad po roli v Taken myslí, že zvládá hrát v akčních filmech. ()

masiko

Cekal jsem zklamani, je to naopak beckova pecka! Maggie to fakt sekne u hlasek Snowa jsem se nekolikrat rozesmal a ze nezbyly penize na poradne triky v jistych pasazich... No a co, vesmirna stanice slusna. Na druhou stranu chapu, ze kdo ceka akcni narez, bude zklaman. ()

Illy

Parádní sci-fi ultrabéčko s hláškujícím drsoněm, prezidentskou dceruškou a plnou orbitou zdivočelých vězňů. Nostalgická vzpomínka na smrtonosné útěky a super zábava!! ()

Strike

Jestli je nějaký film, kde hlavní hrdina opravdu drtí jednu hlášku za druhou, tak je to opravdu tenhle. Pearce si svoji roli užívá a to co mu vychází z úst opravdu stoj za to. To, Peter Stormare a výtečný psychopatický záporák jsou klady filmu, zbytek je šílená blbost. Jo a úvodní honička policie se Snowem je trikově asi to nejhorší od dob Ultraviolet. ()

M.A.J.O.

Z tohodle šlo vytěžit určitě víc. Pár přehnaných scén bez kterých by se film určitě obešel zbytečně sráží kvalitu. 50% ()

Rondell

Hodnocení je asi ovlivněný vychillovanou náladou, která je přímým následkem extrémním a dlouhodobým působením pohody. Nebo tak něco. ()

Janko_Vlyrd

Úprimne, neviem čo mala znamenať tá úvodná naháňačka... buď to spravili pre štýl alebo kvôli rozpočtu. To je jedno. Každopádne keby sa dvojka režisérov trošku viac pohrala s postavami, mohla to byť čistá päťka. No napriek tomu som sa skvelo bavil. Ten rozpočet, fakt klobúk dole. ()

Pavelos

Špatné to nebylo, ale na lepší hodnocení než 3* to také nebylo.. Celkem dobrá akční podívaná, ve které hlavní hrdina ze sebe sype jednu hlášku za druhou:-) Takzvaně snímek který nepotěší, ale ani neurazí.. ()

majec4

Na zaciatok ma prekvapila asi najhorsia digitalna nahanacka, aku som za posledne roky videl. Taktiez scenarista nam neponukol to najkvalitnejsie zo svojho remesla. Zapletka s prezidentovou dcerou ma uz proste nebavi. Za zmienku stoji azda len krasna Maggie Grace, sialeny zaporaci a hlasky Guya Pearcea, ktory to odpalil celkom slusne. Toto sci-fi by som oznacil za celkom slusne "becko", no z celkoveho pohladu mi to nejako nehralo. ()

jacksax

Sakra; a já myslel, že se konečně podaří někomu dostat amerického prezidenta do kolen... Relativně sterilní - a stačilo málo... aspoň tu krávu pustit k psychopatům na talířek. ()

Martinius

konecne schopny francuzsky film, ktory nie je ani stupidnou komediou a ani umeleckou slabomyselnostou. guy pearce sice nie je idealny akcny hrdina, ale asi tvorcom nezvysil rozpocet na lepsieho (sem by sa bytostne hodil arnold alebo bruce willis v mladsej verzii). plot je linearny, priehladny, konanie mnohych postav prostoduche, miestami nepochopitelne. akcne sceny pritiahnute za vlasy, zaverecny twist je dobry tak na pozdvihnutie obocia. nevadi, aj tak sme sa pobavili. co vsak filmu dava ozajstnu pridanu hodnotu, su dialogy snow - emily. velky palec nahor, na nich sa niekto bravurne vyblaznil. ()

B_EyE

No není to žádná pecka, co si budeme nalhávat. Ale je to velice příjemné a poctivé Béčko. A jako takové mě velice bavilo... ()

Echelon1

Uf, u podobných filmov, ktoré sa vôbec neberú vážne a logika neexistuje (skutočne, asi v každej druhej scéne je nejaký nezmysel), som zvyčajne do určitej miery ohľaduplný, ale toto bolo trošku veľa, keď vám tá NElogika lezie až na nervy. V podstate boli zábavné len niektoré hlášky a situácie (hlasový detektor bol naj), ale nepopieram, že som sa dobre nenasmial. Čiže trochu sklamanie, ale to je asi očakávaním vážnejšieho sci-fi, no ak máte v pláne baviť sa na trochu nižšej úrovni (a nezrovnateľne vyššej než napr. komédie), nie je to až taká zlá voľba. Mimochodom, nechápem, keď po väčšinu času boli triky na dobrej úrovni, čo mala znamenať tá naháňačka v meste, počítačové hry majú lepší vyzuál (úplne doslova)! ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017